0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Bladella 2
Vormt selectie met: Bladella 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Arvid Bolkestein | |||||||
Robin Brekelmans | |||||||
Jesper van Erkel | |||||||
Pim van Erp | |||||||
Freek Fiers | |||||||
Dave van Gompel | |||||||
Teun Grimbergen | |||||||
Lars van der Heijden | |||||||
Mark Hendriks | |||||||
Max Jansen | |||||||
Niek Janssen | |||||||
Niels Krekels | |||||||
They Lauwers | |||||||
Jens Maas | |||||||
Tom Maas | |||||||
Ivar Meijer | |||||||
Bob Michiels | |||||||
Nick Michiels | |||||||
Geert van Overbeek | |||||||
Lars Pijnenburg | |||||||
Roel Segers | |||||||
Anel Selimovic | |||||||
Stan Vinken | |||||||
Cas Vosters | |||||||
Luuk Vosters | |||||||
Roy Vosters | |||||||
Stijn Wouters | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Harrie Coolen | Ass. scheidsrechter | ||||||
Peter Cosijns | Leider / Trainer | ||||||
Frank Schinkel | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2020 13:00 | FC Tilburg 3 | Bergeijk 2 | 25079 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | GSBW 2 | SBC 3 | 25105 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | RPC 2 | SV Unitas'59 3 | 25068 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 12:00 | Acht 2 | Dommelen 2 | 25054 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Beerse Boys 3 | Hilvaria 2 | 25099 | 0-0 | ||
C | 24-05-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | Bladella 2 | 25066 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Bladella 2 | RPC 2 | 24999 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 10:00 | SV Unitas'59 3 | Braakhuizen 2 | 25019 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 11:45 | Hilvaria 2 | FC Tilburg 3 | 25041 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Dommelen 2 | GSBW 2 | 24984 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | SBC 3 | Acht 2 | 25011 | 0-0 | ||
C | 17-05-2020 12:00 | Bergeijk 2 | Beerse Boys 3 | 25034 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | FC Tilburg 3 | 24956 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 10:00 | SV Unitas'59 3 | Bergeijk 2 | 24931 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | Acht 2 | Hilvaria 2 | 24944 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | RPC 2 | Dommelen 2 | 24958 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | GSBW 2 | Beerse Boys 3 | 24973 | 0-0 | ||
C | 10-05-2020 12:00 | SBC 3 | Bladella 2 | 24923 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 11:45 | Hilvaria 2 | Bergeijk 2 | 24909 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Bladella 2 | SV Unitas'59 3 | 24856 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | Acht 2 | Braakhuizen 2 | 24867 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 12:00 | RPC 2 | SBC 3 | 24870 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 13:00 | FC Tilburg 3 | GSBW 2 | 24881 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 11:00 | Beerse Boys 3 | Dommelen 2 | 24901 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | SV Unitas'59 3 | Beerse Boys 3 | 24821 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:45 | Hilvaria 2 | RPC 2 | 24843 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Dommelen 2 | Braakhuizen 2 | 24786 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Bladella 2 | Acht 2 | 24801 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | SBC 3 | FC Tilburg 3 | 24813 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Bergeijk 2 | GSBW 2 | 24836 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Beerse Boys 3 | Bladella 2 | 24769 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | Acht 2 | SV Unitas'59 3 | 24724 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | SBC 3 | 24736 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | GSBW 2 | Hilvaria 2 | 24775 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 13:00 | FC Tilburg 3 | Dommelen 2 | 24749 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 12:00 | RPC 2 | Bergeijk 2 | 24738 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 12:00 | Bladella 2 | Hilvaria 2 | 24471 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Beerse Boys 3 | FC Tilburg 3 | 24681 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:45 | Hilvaria 2 | Braakhuizen 2 | 24700 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Dommelen 2 | Bladella 2 | 24654 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | SBC 3 | SV Unitas'59 3 | 24670 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | Bergeijk 2 | Acht 2 | 24693 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 12:00 | GSBW 2 | RPC 2 | 24709 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | SV Unitas'59 3 | Dommelen 2 | 24612 | 3-0 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | Bergeijk 2 | 24637 | 1-3 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Bladella 2 | GSBW 2 | 24592 | 5-1 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | SBC 3 | Hilvaria 2 | 24604 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | Acht 2 | Beerse Boys 3 | 24625 | 2-1 | ||
C | 08-03-2020 12:00 | RPC 2 | FC Tilburg 3 | 24639 | 1-1 | ||
C | 01-03-2020 10:00 | SV Unitas'59 3 | FC Tilburg 3 | 24491 | 3-3 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Braakhuizen 2 | RPC 2 | 24516 | 3-0 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | SBC 3 | Beerse Boys 3 | 24483 | 1-3 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Acht 2 | GSBW 2 | 24504 | 2-1 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | Dommelen 2 | Bergeijk 2 | 24456 | 3-0 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Beerse Boys 3 | RPC 2 | 24549 | 2-0 | ||
C | 16-02-2020 13:00 | FC Tilburg 3 | Acht 2 | 24529 | 0-5 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Bergeijk 2 | Bladella 2 | 24561 | 1-4 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | GSBW 2 | Braakhuizen 2 | 24577 | 1-0 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | Dommelen 2 | SBC 3 | 24522 | 1-3 | ||
C | 16-02-2020 11:45 | Hilvaria 2 | SV Unitas'59 3 | 24568 | 9-1 | ||
C | 02-02-2020 13:00 | FC Tilburg 3 | Bladella 2 | 24397 | 0-1 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | GSBW 2 | SV Unitas'59 3 | 24445 | 1-0 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | Bergeijk 2 | SBC 3 | 24429 | 1-1 | ||
C | 02-02-2020 12:00 | RPC 2 | Acht 2 | 24386 | 1-2 | ||
C | 02-02-2020 11:45 | Hilvaria 2 | Dommelen 2 | 24436 | 2-0 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | Beerse Boys 3 | Braakhuizen 2 | 24417 | 3-0 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Bladella 2 | Beerse Boys 3 | 24339 | 1-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Bergeijk 2 | Hilvaria 2 | 24385 | 0-1 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | SBC 3 | GSBW 2 | 24351 | 6-3 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | Dommelen 2 | FC Tilburg 3 | 24324 | 2-2 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Braakhuizen 2 | Acht 2 | 24373 | 2-1 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | RPC 2 | 24359 | 1-1 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Braakhuizen 2 | Dommelen 2 | 23875 | 2-1 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | Beerse Boys 3 | SV Unitas'59 3 | 23908 | 6-0 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | Acht 2 | Bladella 2 | 23863 | 3-0 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | RPC 2 | Hilvaria 2 | 23877 | 1-2 | ||
C | 01-12-2019 12:00 | GSBW 2 | Bergeijk 2 | 23914 | 0-2 | ||
C | 01-12-2019 13:00 | FC Tilburg 3 | SBC 3 | 23888 | 3-1 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | SBC 3 | 23817 | 6-2 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Dommelen 2 | Acht 2 | 23793 | 3-1 | ||
C | 24-11-2019 11:45 | Hilvaria 2 | GSBW 2 | 23850 | 4-0 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Bladella 2 | Braakhuizen 2 | 23808 | 0-1 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | Bergeijk 2 | RPC 2 | 23843 | 0-0 | ||
C | 24-11-2019 13:00 | FC Tilburg 3 | Beerse Boys 3 | 23822 | 2-2 | ||
C | 21-11-2019 20:30 | SBC 3 | RPC 2 | 23754 | 4-1 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Acht 2 | FC Tilburg 3 | 23775 | 3-0 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Bladella 2 | Bergeijk 2 | 23742 | 0-0 | ||
C | 17-11-2019 12:00 | Dommelen 2 | Beerse Boys 3 | 23727 | 2-3 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Braakhuizen 2 | GSBW 2 | 23787 | 4-1 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | Hilvaria 2 | 23762 | 2-1 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Beerse Boys 3 | SBC 3 | 23688 | 2-0 | ||
C | 10-11-2019 11:45 | Hilvaria 2 | Bladella 2 | 23707 | 1-1 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | Bergeijk 2 | Dommelen 2 | 23700 | 4-2 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | GSBW 2 | Acht 2 | 23716 | 5-4 | ||
C | 10-11-2019 12:00 | RPC 2 | Braakhuizen 2 | 23657 | 1-2 | ||
C | 10-11-2019 13:00 | FC Tilburg 3 | SV Unitas'59 3 | 23668 | 3-3 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | Acht 2 | 23619 | 2-2 | ||
C | 03-11-2019 11:45 | Hilvaria 2 | Beerse Boys 3 | 23652 | 2-3 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Bladella 2 | Dommelen 2 | 23599 | 2-0 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | SBC 3 | Braakhuizen 2 | 23611 | 6-2 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | RPC 2 | GSBW 2 | 23624 | 6-0 | ||
C | 03-11-2019 12:00 | Bergeijk 2 | FC Tilburg 3 | 23645 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Braakhuizen 2 | SV Unitas'59 3 | 23556 | 7-2 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Acht 2 | SBC 3 | 23544 | 1-0 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | GSBW 2 | Bladella 2 | 23584 | 2-4 | ||
C | 27-10-2019 12:00 | Dommelen 2 | RPC 2 | 23529 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 13:00 | FC Tilburg 3 | Hilvaria 2 | 23558 | 3-4 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | Beerse Boys 3 | Bergeijk 2 | 23578 | 5-0 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | Bladella 2 | 23476 | 2-5 | ||
C | 13-10-2019 11:45 | Hilvaria 2 | Acht 2 | 23509 | 2-0 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | GSBW 2 | FC Tilburg 3 | 23518 | 1-1 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | SBC 3 | Dommelen 2 | 23468 | 3-1 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | Bergeijk 2 | Braakhuizen 2 | 23502 | 3-1 | ||
C | 13-10-2019 12:00 | RPC 2 | Beerse Boys 3 | 23481 | 1-7 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Beerse Boys 3 | GSBW 2 | 23457 | 4-1 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Dommelen 2 | SV Unitas'59 3 | 23397 | 2-2 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Braakhuizen 2 | Hilvaria 2 | 23435 | 0-2 | ||
C | 06-10-2019 12:00 | Acht 2 | Bergeijk 2 | 23423 | 6-2 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Bladella 2 | SBC 3 | 23412 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 13:00 | FC Tilburg 3 | RPC 2 | 23437 | 2-3 | ||
C | 29-09-2019 11:00 | Beerse Boys 3 | Acht 2 | 23358 | 1-2 | ||
C | 29-09-2019 11:45 | Hilvaria 2 | SBC 3 | 23377 | 0-2 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | GSBW 2 | Dommelen 2 | 23386 | 4-7 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | RPC 2 | Bladella 2 | 23327 | 1-2 | ||
C | 29-09-2019 13:00 | FC Tilburg 3 | Braakhuizen 2 | 23338 | 1-5 | ||
C | 29-09-2019 12:00 | Bergeijk 2 | SV Unitas'59 3 | 23370 | 3-3 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | SV Unitas'59 3 | GSBW 2 | 23300 | 6-5 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Dommelen 2 | Hilvaria 2 | 23265 | 0-6 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | SBC 3 | Bergeijk 2 | 23292 | 3-0 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Bladella 2 | FC Tilburg 3 | 23280 | 1-3 | ||
C | 22-09-2019 12:00 | Acht 2 | RPC 2 | 23313 | 1-4 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | Braakhuizen 2 | Beerse Boys 3 | 23325 | 0-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2019 12:00 | WODAN 2 | Bladella 2 | 90953 | 1-3 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Bladella 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 17158 | 2-0 | ||
B | 15-09-2019 12:00 | Hapert 2 | De Valk 2 | 17239 | 0-4 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | De Valk 2 | Reusel Sport/CoTrans 2 | 16784 | 2-4 | ||
B | 08-09-2019 12:00 | Hapert 2 | Bladella 2 | 16461 | 0-4 | ||
B | 01-09-2019 12:00 | Reusel Sport/CoTrans 2 | Hapert 2 | 16363 | 3-0 | ||
B | 01-09-2019 12:00 | Bladella 2 | De Valk 2 | 16104 | 1-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys 3 | 15 | 12 | 1 | 2 | 37 | 45 | 14 | 31 | 0 |
2 | Hilvaria 2 | 14 | 9 | 2 | 3 | 29 | 36 | 13 | 23 | 0 |
3 | Acht 2 | 15 | 9 | 1 | 5 | 28 | 35 | 24 | 11 | 0 |
4 | Bladella 2 | 14 | 8 | 2 | 4 | 26 | 28 | 18 | 10 | 0 |
5 | Braakhuizen 2 | 15 | 8 | 0 | 7 | 24 | 30 | 26 | 4 | 0 |
6 | SBC 3 | 15 | 7 | 2 | 6 | 23 | 33 | 26 | 7 | 0 |
7 | SV Unitas'59 3 | 15 | 4 | 6 | 5 | 18 | 36 | 50 | -14 | 0 |
8 | Bergeijk 2 | 15 | 4 | 4 | 7 | 16 | 20 | 32 | -12 | 0 |
9 | RPC 2 | 15 | 4 | 3 | 8 | 15 | 23 | 30 | -7 | 0 |
10 | FC Tilburg 3 | 15 | 3 | 6 | 6 | 15 | 26 | 36 | -10 | 0 |
11 | Dommelen 2 | 15 | 3 | 2 | 10 | 11 | 25 | 39 | -14 | 0 |
12 | GSBW 2 | 15 | 3 | 1 | 11 | 10 | 26 | 55 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
2 | WODAN 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 2B | 10 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 3B | 10 | Keepers training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3B | 10 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|