0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Bladella JO8-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Daan Antonise | |||||||
Rick Fischer | |||||||
Mathis van Herk | |||||||
Lucas Jansen | |||||||
Tim Tenbult | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Bart Tenbult | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 09:45 | Hapert JO8-1G | Rood Wit V JO8-1 | 139609 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:30 | Bergeijk JO8-1 | RKVVO JO8-2 | 140939 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 138907 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Hilvaria JO8-2 | EFC JO8-1 | 140255 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 08:30 | Bladella JO8-2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | 141785 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | EFC JO8-1 | Bergeijk JO8-1 | 143979 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-1 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 140008 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Marvilde JO8-2 | Hapert JO8-1G | 143947 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | Bladella JO8-2 | 139784 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 142301 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 08:45 | RKVVO JO8-2 | Hilvaria JO8-2 | 143809 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | Marvilde JO8-2 | 139561 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 08:30 | Bladella JO8-2 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 138743 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:00 | EFC JO8-1 | Oirschot Vooruit JO8-1 | 140156 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Rood Wit V JO8-1 | 140014 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Hilvaria JO8-2 | Hapert JO8-1G | 142638 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | RKVVO JO8-2 | 141879 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 143604 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Hilvaria JO8-2 | 144541 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Marvilde JO8-2 | 141313 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Bladella JO8-2 | 139973 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:45 | Hapert JO8-1G | RKVVO JO8-2 | 139118 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | EFC JO8-1 | 140374 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:15 | Hilvaria JO8-2 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 144990 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | RKVVO JO8-2 | Bladella JO8-2 | 143529 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-1 | Bergeijk JO8-1 | 142699 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | Hapert JO8-1G | 143638 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Marvilde JO8-2 | Hilvaria JO8-2 | 144733 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | EFC JO8-1 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 142567 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 142153 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 140269 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Hilvaria JO8-2 | Rood Wit V JO8-1 | 141019 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:45 | Hapert JO8-1G | Oirschot Vooruit JO8-1 | 138651 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 143290 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | RKVVO JO8-2 | 141755 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:30 | Bladella JO8-2 | EFC JO8-1 | 140236 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 139088 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Hapert JO8-1G | 143679 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 08:45 | RKVVO JO8-2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | 140039 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Marvilde JO8-2 | Bergeijk JO8-1 | 139542 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | EFC JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 140381 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Bladella JO8-2 | 142731 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:45 | Hapert JO8-1G | Wilhelmina Boys JO8-2 | 142007 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:45 | Hilvaria JO8-2 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 140790 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:30 | Bladella JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 140104 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-1 | Hilvaria JO8-2 | 140081 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | RKVVO JO8-2 | 144167 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | EFC JO8-1 | Rood Wit V JO8-1 | 144616 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 142512 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:45 | Hapert JO8-1G | Bladella JO8-2 | 142781 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Bergeijk JO8-1 | 141897 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 08:45 | RKVVO JO8-2 | EFC JO8-1 | 144871 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Marvilde JO8-2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | 140230 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Bergeijk JO8-1 | 144500 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 144883 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 11:15 | Hilvaria JO8-2 | Bladella JO8-2 | 143018 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 09:45 | Hapert JO8-1G | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 144031 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:30 | Bladella JO8-2 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 142322 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | RKVVO JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 139285 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 142554 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 08:45 | Oirschot Vooruit JO8-1 | Rood Wit V JO8-1 | 144454 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | EFC JO8-1 | Hapert JO8-1G | 144895 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Hilvaria JO8-2 | 139593 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | RKVVO JO8-2 | 142663 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | 141697 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Marvilde JO8-2 | EFC JO8-1 | 139220 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 09:45 | Bladella JO8-2 | DBS JO8-4 | 59291 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:15 | Brabantia JO8-1 | SBC JO8-3G | 59125 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | EFC JO8-2 | 59178 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Marvilde JO8-2 | UNA JO8-2 | 57735 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | Braakhuizen JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-4 | 58809 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Marvilde JO8-2 | Brabantia JO8-1 | 57092 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | UNA JO8-2 | Bladella JO8-2 | 59063 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | SBC JO8-3G | Rood Wit V JO8-1 | 59908 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | DBS JO8-4 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 59476 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | EFC JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-4 | 60123 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | Bladella JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 58869 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Braakhuizen JO8-2 | EFC JO8-2 | 60113 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Rood Wit V JO8-1 | 60427 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | SBC JO8-3G | DBS JO8-4 | 59690 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:15 | Brabantia JO8-1 | UNA JO8-2 | 58729 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:15 | Brabantia JO8-1 | DBS JO8-4 | 59845 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | EFC JO8-2 | 57344 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-4 | 58058 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | UNA JO8-2 | SBC JO8-3G | 58023 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | Bladella JO8-2 | Braakhuizen JO8-2 | 57708 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 08:30 | RKSV Nuenen JO8-4 | Bladella JO8-2 | 58958 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | DBS JO8-4 | Rood Wit V JO8-1 | 57867 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | EFC JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 58046 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | SBC JO8-3G | Wilhelmina Boys JO8-2 | 59888 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Braakhuizen JO8-2 | Brabantia JO8-1 | 59964 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Marvilde JO8-2 | 59560 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | UNA JO8-2 | 58024 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Braakhuizen JO8-2 | SBC JO8-3G | 58112 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Brabantia JO8-1 | 57766 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 08:30 | RKSV Nuenen JO8-4 | DBS JO8-4 | 60435 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:15 | Brabantia JO8-1 | EFC JO8-2 | 59234 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | UNA JO8-2 | Rood Wit V JO8-1 | 58761 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Marvilde JO8-2 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 58010 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | SBC JO8-3G | RKSV Nuenen JO8-4 | 57855 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | DBS JO8-4 | Braakhuizen JO8-2 | 57109 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | RKSV Nuenen JO8-4 | UNA JO8-2 | 57707 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Braakhuizen JO8-2 | Marvilde JO8-2 | 57559 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Bladella JO8-2 | 57702 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Brabantia JO8-1 | 60158 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | EFC JO8-2 | DBS JO8-4 | 58079 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Rood Wit V JO8-1 | 58093 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Marvilde JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-4 | 57369 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | SBC JO8-3G | EFC JO8-2 | 59156 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | UNA JO8-2 | Braakhuizen JO8-2 | 57030 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | DBS JO8-4 | Best Vooruit JO8-2 | 57233 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:15 | Brabantia JO8-1 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 58168 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | RKSV Nuenen JO8-4 | Rood Wit V JO8-1 | 57689 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Braakhuizen JO8-2 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 59025 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Best Vooruit JO8-2 | Brabantia JO8-1 | 59859 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | SBC JO8-3G | Marvilde JO8-2 | 59561 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | EFC JO8-2 | Bladella JO8-2 | 58363 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | DBS JO8-4 | UNA JO8-2 | 57640 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:15 | Brabantia JO8-1 | RKSV Nuenen JO8-4 | 58705 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:15 | Rood Wit V JO8-1 | Braakhuizen JO8-2 | 60072 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Wilhelmina Boys JO8-2 | Best Vooruit JO8-2 | 57627 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | UNA JO8-2 | EFC JO8-2 | 58332 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Marvilde JO8-2 | DBS JO8-4 | 59712 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | SBC JO8-3G | 59871 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:30 | Gloria UC JO8-1 | EFC JO8-1 | 14735 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Bladella JO8-2 | 14902 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | EFC JO8-1 | 14631 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | Gloria UC JO8-1 | 14466 | 0-0 | ||
B | 04-09-2019 18:30 | EFC JO8-1 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 14356 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:30 | Gloria UC JO8-1 | Bladella JO8-2 | 14148 | 0-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKVVO JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Oirschot Vooruit JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | EFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Reusel Sport/CoTrans JO8-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bergeijk JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Hapert JO8-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Marvilde JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Rood Wit V JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Hilvaria JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brabantia JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Rood Wit V JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Wilhelmina Boys JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | UNA JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Marvilde JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | EFC JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SBC JO8-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DBS JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Braakhuizen JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | RKSV Nuenen JO8-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gloria UC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | EFC JO8-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ST HMVV/Hulsel JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Bladella JO8-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 1A | 10 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2A | 10 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|