0276 Onder 8 competitie (najaar)

Bladella JO8-2

Teamleden

Spelers
Daan Antonise        
Rick Fischer        
Mathis van Herk        
Lucas Jansen        
Ties Konter        
Joris Moermans        
Jasper Peskens        
Tim Tenbult        
 
Overige leden in dit team
Louis Hendriks leider/Trainer
Roel Jansen leider/Trainer
Bart Tenbult leider/Trainer

Programma

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 08:30 Bladella JO8-2 SBC JO8-3G
C 21-09-2019 09:00 Marvilde JO8-2 DBS JO8-4
C 21-09-2019 09:00 UNA JO8-2 EFC JO8-2
C 21-09-2019 09:00 Wilhelmina Boys JO8-2 Best Vooruit JO8-2
C 21-09-2019 09:15 Rood Wit V JO8-1 Braakhuizen JO8-2
C 21-09-2019 09:15 Brabantia JO8-1 RKSV Nuenen JO8-4
C 28-09-2019 09:00 DBS JO8-4 UNA JO8-2
C 28-09-2019 09:00 EFC JO8-2 Bladella JO8-2
C 28-09-2019 09:00 SBC JO8-3G Marvilde JO8-2
C 28-09-2019 09:00 Best Vooruit JO8-2 Brabantia JO8-1
C 28-09-2019 09:00 Braakhuizen JO8-2 Wilhelmina Boys JO8-2
C 28-09-2019 08:30 RKSV Nuenen JO8-4 Rood Wit V JO8-1
C 05-10-2019 08:30 Bladella JO8-2 Rood Wit V JO8-1
C 05-10-2019 09:00 Marvilde JO8-2 RKSV Nuenen JO8-4
C 05-10-2019 09:00 SBC JO8-3G EFC JO8-2
C 05-10-2019 09:00 UNA JO8-2 Braakhuizen JO8-2
C 05-10-2019 09:00 DBS JO8-4 Best Vooruit JO8-2
C 05-10-2019 09:15 Brabantia JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-2

Uitslagen

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 vervallen ST HMVV/Hulsel JO8-2 Bladella JO8-2 14902
B 07-09-2019 vervallen Bladella JO8-2 EFC JO8-1 14631
B 31-08-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 Bladella JO8-2 14148
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 EFC JO8-1 14735 0-0
B 14-09-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Bladella JO8-2 14902 0-0
B 07-09-2019 08:30 Bladella JO8-2 EFC JO8-1 14631 0-0
B 07-09-2019 10:00 ST HMVV/Hulsel JO8-2 Gloria UC JO8-1 14466 0-0
B 04-09-2019 18:30 EFC JO8-1 ST HMVV/Hulsel JO8-2 14356 0-0
B 31-08-2019 09:30 Gloria UC JO8-1 Bladella JO8-2 14148 0-0

Stand

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Gloria UC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 EFC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HMVV/Hulsel JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bladella JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Brabantia JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bladella JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rood Wit V JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wilhelmina Boys JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 UNA JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Marvilde JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 EFC JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SBC JO8-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DBS JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Braakhuizen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RKSV Nuenen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Best Vooruit JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 26-08-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 02-09-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 09-09-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 16-09-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 1A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 2A 10 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door

Berichten



VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven