0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Bladella JO11-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Joep van Avendonk | |||||||
Lex Fischer | |||||||
Sem Gruijters | |||||||
Maik Hurkmans | |||||||
Thijme Janssen | |||||||
Yordi Markhorst | |||||||
Tijn Meijer | |||||||
Jorn Op de Beek | |||||||
Pim Spanjers | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Niels Krekels | Trainer | ||||||
Rob van Avendonk | Leider / Trainer | ||||||
Dolf Meijer | Leider / Trainer | ||||||
Lucas Op de Beek | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 10:30 | EFC JO11-1G | RKVVO JO11-2G | 122546 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:15 | SBC JO11-1 | DBS JO11-1 | 122869 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Bladella JO11-1 | 122720 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Brabantia JO11-1 | 124163 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | Acht JO11-1 | 120052 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 10:00 | Marvilde JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 123891 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:00 | DBS JO11-1 | EFC JO11-1G | 120046 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 09:30 | Bladella JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-2 | 121374 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:00 | Acht JO11-1 | Oirschot Vooruit JO11-1 | 124726 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 120055 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 10:15 | Brabantia JO11-1 | Marvilde JO11-1 | 121269 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:30 | RKVVO JO11-2G | SBC JO11-1 | 123400 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 09:30 | Bladella JO11-1 | DBS JO11-1 | 120073 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 119937 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Marvilde JO11-1 | 124054 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:15 | SBC JO11-1 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 119327 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 10:30 | EFC JO11-1G | Acht JO11-1 | 119269 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 11:30 | RKVVO JO11-2G | Brabantia JO11-1 | 123997 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | DBS JO11-1 | RKVVO JO11-2G | 125197 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Marvilde JO11-1 | Acht JO11-1 | 122153 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | SBC JO11-1 | 120893 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Oirschot Vooruit JO11-1 | 121048 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | Brabantia JO11-1 | 123939 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | EFC JO11-1G | Bladella JO11-1 | 122882 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | Bladella JO11-1 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 124734 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:30 | DBS JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-2 | 119797 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Acht JO11-1 | SBC JO11-1 | 125147 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | EFC JO11-1G | 122598 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | RKVVO JO11-2G | Marvilde JO11-1 | 119162 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:15 | Brabantia JO11-1 | Oirschot Vooruit JO11-1 | 124689 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | EFC JO11-1G | Brabantia JO11-1 | 124701 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | SBC JO11-1 | Bladella JO11-1 | 125007 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 121467 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Acht JO11-1 | 119664 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | RKVVO JO11-2G | 119988 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Marvilde JO11-1 | DBS JO11-1 | 121640 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | Acht JO11-1 | 122923 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | EFC JO11-1G | SV Valkenswaard JO11-2 | 122663 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | Marvilde JO11-1 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 123427 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:30 | Bladella JO11-1 | RKVVO JO11-2G | 125640 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | EFC JO11-1G | 120057 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | SBC JO11-1 | 125369 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Acht JO11-1 | DBS JO11-1 | 123033 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | Brabantia JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-2 | 120074 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | DBS JO11-1 | Oirschot Vooruit JO11-1 | 119848 | 6-2 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | Bladella JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 121316 | 0-4 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | Marvilde JO11-1 | 123935 | 2-7 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | SBC JO11-1 | Brabantia JO11-1 | 119715 | 3-1 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | EFC JO11-1G | Wilhelmina Boys JO11-2G | 121893 | 11-1 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | RKVVO JO11-2G | Acht JO11-1 | 120749 | 0-14 | ||
C | 29-02-2020 10:15 | Brabantia JO11-1 | Bladella JO11-1 | 125206 | 6-2 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Acht JO11-1 | Bladella JO11-1 | 122383 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Marvilde JO11-1 | EFC JO11-1G | 122308 | 4-2 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | SV Valkenswaard JO11-2 | 122344 | 6-3 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Brabantia JO11-1 | DBS JO11-1 | 125367 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 10:15 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | RKVVO JO11-2G | 120403 | 10-0 | ||
C | 15-02-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | SBC JO11-1 | 122454 | 1-8 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | DBS JO11-1 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 122687 | 5-2 | ||
C | 08-02-2020 09:30 | Bladella JO11-1 | Marvilde JO11-1 | 120081 | 2-7 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | Acht JO11-1 | Brabantia JO11-1 | 122272 | 2-4 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | Oirschot Vooruit JO11-1 | 119934 | 4-9 | ||
C | 08-02-2020 10:15 | SBC JO11-1 | EFC JO11-1G | 120981 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | RKVVO JO11-2G | Wilhelmina Boys JO11-2G | 123628 | 4-2 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Oirschot Vooruit JO11-1 | RKVVO JO11-2G | 120669 | 3-5 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | DBS JO11-1 | 125622 | 2-11 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | Marvilde JO11-1 | SBC JO11-1 | 122592 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 11:15 | Wilhelmina Boys JO11-2G | SV Valkenswaard JO11-2 | 47416 | 5-3 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | RKVVO JO11-2G | Bergeijk JO11-2 | 46893 | 5-1 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | Bergeijk JO11-3 | UNA JO11-2G | 48081 | 2-4 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Acht JO11-2 | Geldrop JO11-2 | 45024 | 1-1 | ||
C | 14-12-2019 09:45 | Bladella JO11-1 | Best Vooruit JO11-2 | 46266 | 3-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | DBS JO11-2 | SV Unitas'59 JO11-2 | 48143 | 2-2 | ||
C | 07-12-2019 09:45 | Bladella JO11-1 | Acht JO11-2 | 47979 | 4-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | UNA JO11-2G | SV Valkenswaard JO11-2 | 48890 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Geldrop JO11-2 | RKVVO JO11-2G | 47356 | 4-9 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO11-2 | Bergeijk JO11-3 | 46230 | 6-3 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Best Vooruit JO11-2 | DBS JO11-2 | 45968 | 2-1 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 48531 | 0-9 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | DBS JO11-2 | Bladella JO11-1 | 48306 | 2-7 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Acht JO11-2 | Best Vooruit JO11-2 | 46496 | 2-3 | ||
C | 30-11-2019 11:15 | Wilhelmina Boys JO11-2G | UNA JO11-2G | 48689 | 4-2 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | 49056 | 9-2 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Geldrop JO11-2 | SV Unitas'59 JO11-2 | 45590 | 15-2 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | Bergeijk JO11-3 | RKVVO JO11-2G | 47200 | 3-8 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | DBS JO11-2 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 45116 | 3-2 | ||
C | 23-11-2019 09:45 | Bladella JO11-1 | Bergeijk JO11-2 | 46546 | 10-2 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Acht JO11-2 | SV Unitas'59 JO11-2 | 46560 | 4-2 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Best Vooruit JO11-2 | Geldrop JO11-2 | 47839 | 1-6 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | Bergeijk JO11-3 | SV Valkenswaard JO11-2 | 45584 | 0-8 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | RKVVO JO11-2G | UNA JO11-2G | 46136 | 7-4 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | DBS JO11-2 | 46564 | 4-5 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | UNA JO11-2G | Bladella JO11-1 | 48473 | 2-5 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO11-2 | RKVVO JO11-2G | 47334 | 4-7 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | Geldrop JO11-2 | Bergeijk JO11-3 | 47575 | 9-1 | ||
C | 16-11-2019 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Best Vooruit JO11-2 | 46862 | 1-6 | ||
C | 16-11-2019 11:15 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Acht JO11-2 | 49023 | 13-1 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | RKVVO JO11-2G | Bladella JO11-1 | 46772 | 3-8 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | Bergeijk JO11-3 | Best Vooruit JO11-2 | 47638 | 1-7 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Geldrop JO11-2 | 47768 | 6-3 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | SV Unitas'59 JO11-2 | 48341 | 13-2 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | UNA JO11-2G | Bergeijk JO11-2 | 47693 | 4-2 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | DBS JO11-2 | Acht JO11-2 | 45309 | 7-5 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Acht JO11-2 | UNA JO11-2G | 46632 | 2-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Bladella JO11-1 | Bergeijk JO11-3 | 45285 | 16-3 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Best Vooruit JO11-2 | RKVVO JO11-2G | 46461 | 5-5 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO11-2 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 47222 | 1-12 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Geldrop JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-2 | 45400 | 1-2 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | Bergeijk JO11-2 | DBS JO11-2 | 46532 | 1-8 | ||
C | 26-10-2019 08:30 | UNA JO11-2G | SV Unitas'59 JO11-2 | 48578 | 4-2 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | Best Vooruit JO11-2 | 46790 | 4-4 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Bladella JO11-1 | 46577 | 4-3 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Bergeijk JO11-3 | DBS JO11-2 | 48350 | 3-5 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Geldrop JO11-2 | 46320 | 2-9 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | RKVVO JO11-2G | Acht JO11-2 | 48084 | 12-1 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | DBS JO11-2 | RKVVO JO11-2G | 47086 | 5-6 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Bladella JO11-1 | SV Valkenswaard JO11-2 | 47529 | 2-4 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Acht JO11-2 | Bergeijk JO11-3 | 45731 | 7-4 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Best Vooruit JO11-2 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 46987 | 6-1 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO11-2 | Bergeijk JO11-2 | 48038 | 3-1 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | Geldrop JO11-2 | UNA JO11-2G | 45920 | 6-2 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | SV Valkenswaard JO11-2 | RKVVO JO11-2G | 49102 | 3-2 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | UNA JO11-2G | DBS JO11-2 | 49106 | 2-4 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | SV Unitas'59 JO11-2 | Best Vooruit JO11-2 | 45685 | 2-12 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Geldrop JO11-2 | Bladella JO11-1 | 45271 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Wilhelmina Boys JO11-2G | Bergeijk JO11-3 | 46468 | 14-0 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | Bergeijk JO11-2 | Acht JO11-2 | 45516 | 3-3 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | RKVVO JO11-2G | Wilhelmina Boys JO11-2G | 45953 | 7-6 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Bergeijk JO11-3 | Bergeijk JO11-2 | 47341 | 3-2 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | Best Vooruit JO11-2 | UNA JO11-2G | 49000 | 4-4 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Acht JO11-2 | SV Valkenswaard JO11-2 | 45655 | 3-3 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | Bladella JO11-1 | SV Unitas'59 JO11-2 | 48517 | 16-2 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | DBS JO11-2 | Geldrop JO11-2 | 47930 | 7-8 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marvilde JO11-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 22 | 9 | 13 | 0 |
2 | DBS JO11-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 25 | 9 | 16 | 0 |
3 | Brabantia JO11-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 14 | 10 | 4 | 0 |
4 | Acht JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 22 | 7 | 15 | 0 |
5 | Reusel Sport/CoTrans JO11-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 5 | 11 | 0 |
6 | EFC JO11-1G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 16 | 6 | 10 | 0 |
7 | SBC JO11-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 15 | 9 | 6 | 0 |
8 | RKVVO JO11-2G | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 9 | 29 | -20 | 0 |
9 | Oirschot Vooruit JO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 15 | 23 | -8 | 0 |
10 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | 29 | -18 | 0 |
11 | SV Valkenswaard JO11-2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 22 | -13 | 0 |
12 | Bladella JO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 23 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO11-1 | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 77 | 25 | 52 | 0 |
2 | RKVVO JO11-2G | 11 | 8 | 1 | 2 | 25 | 71 | 44 | 27 | 0 |
3 | Wilhelmina Boys JO11-2G | 11 | 8 | 0 | 3 | 24 | 76 | 29 | 47 | 0 |
4 | Best Vooruit JO11-2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 50 | 30 | 20 | 0 |
5 | SV Valkenswaard JO11-2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 53 | 26 | 27 | 0 |
6 | Geldrop JO11-2 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 65 | 36 | 29 | 0 |
7 | DBS JO11-2 | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 49 | 42 | 7 | 0 |
8 | Acht JO11-2 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 29 | 52 | -23 | 0 |
9 | UNA JO11-2G | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 28 | 38 | -10 | 0 |
10 | SV Unitas'59 JO11-2 | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 28 | 89 | -61 | 0 |
11 | Bergeijk JO11-3 | 11 | 1 | 0 | 10 | 3 | 23 | 86 | -63 | 0 |
12 | Bergeijk JO11-2 | 11 | 0 | 1 | 10 | 1 | 17 | 69 | -52 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SV Valkenswaard JO11-2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 17 | 5 | 12 | 0 |
2 | Bladella JO11-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 17 | 8 | 9 | 0 |
3 | Bergeijk JO11-3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 25 | -21 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 3A | 12 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 1A | 12 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|