0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Bladella JO19-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Stefano de Beijer | |||||||
Thijs van Hall | |||||||
Leen Hoskens | |||||||
Nick Huijbregts | |||||||
Niek Isbouts | |||||||
Luuk Maas | |||||||
Gerben van der Poort | |||||||
Harm Wouters | |||||||
Stijn van der Zande |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 15:00 | RKSV Heeze JO19-3 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 97324 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | Dommelen JO19-2 | Rood Wit V JO19-2 | 97147 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | Bladella JO19-3 | 96728 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:45 | Bergeijk JO19-2 | UNA JO19-4 | 95261 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | EFC JO19-2 | 96697 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 14:30 | Riethoven JO19-1 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 96253 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Riethoven JO19-1 | 98145 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | RKVVO JO19-2 | 97467 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:30 | EFC JO19-2 | RKSV Heeze JO19-3 | 97141 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 96967 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | Bergeijk JO19-2 | 97534 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 15:00 | UNA JO19-4 | Dommelen JO19-2 | 95787 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | Riethoven JO19-1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 96947 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Rood Wit V JO19-2 | 95666 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 14:45 | Bergeijk JO19-2 | Bladella JO19-3 | 95228 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | EFC JO19-2 | 95775 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | UNA JO19-4 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 96670 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 15:00 | Dommelen JO19-2 | RKSV Heeze JO19-3 | 94645 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | Bladella JO19-3 | 97039 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:30 | EFC JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 96529 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:45 | Bergeijk JO19-2 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 95515 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | Dommelen JO19-2 | 96073 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | UNA JO19-4 | 97497 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 15:00 | RKSV Heeze JO19-3 | Riethoven JO19-1 | 95300 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Dommelen JO19-2 | 98110 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | RKSV Heeze JO19-3 | 95761 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:30 | EFC JO19-2 | Bergeijk JO19-2 | 96319 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-3 | Riethoven JO19-1 | 96429 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:00 | UNA JO19-4 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 94977 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 15:15 | Rood Wit V JO19-2 | RKVVO JO19-2 | 96791 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | RKSV Heeze JO19-3 | Bladella JO19-3 | 97397 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | Dommelen JO19-2 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 97355 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 15:00 | RKVVO JO19-2 | UNA JO19-4 | 97641 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:45 | Bergeijk JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 97487 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | Rood Wit V JO19-2 | 97437 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Riethoven JO19-1 | EFC JO19-2 | 96898 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:00 | EFC JO19-2 | Bladella JO19-3 | 95970 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 15:00 | RKSV Heeze JO19-3 | Rood Wit V JO19-2 | 95782 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 96928 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 14:30 | Riethoven JO19-1 | UNA JO19-4 | 96127 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 15:00 | Dommelen JO19-2 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 97386 | 0-0 | ||
C | 18-03-2020 19:00 | RKVVO JO19-2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 95385 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | EFC JO19-2 | Dommelen JO19-2 | 94934 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-3 | RKVVO JO19-2 | 96770 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 15:00 | Bladella JO19-3 | Rood Wit V JO19-2 | 96249 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | UNA JO19-4 | 94886 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | RKSV Heeze JO19-3 | 94891 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 14:30 | Riethoven JO19-1 | Bergeijk JO19-2 | 96368 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | EFC JO19-2 | 96855 | 1-0 | ||
C | 07-03-2020 14:45 | Bergeijk JO19-2 | RKSV Heeze JO19-3 | 96570 | 1-4 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | Riethoven JO19-1 | 97821 | 2-4 | ||
C | 07-03-2020 15:00 | UNA JO19-4 | Bladella JO19-3 | 97793 | 4-1 | ||
C | 29-02-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | Dommelen JO19-2 | 95272 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | Bladella JO19-3 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 96896 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | EFC JO19-2 | UNA JO19-4 | 97845 | 0-2 | ||
C | 15-02-2020 15:00 | RKSV Heeze JO19-3 | RKVVO JO19-2 | 95072 | 3-3 | ||
C | 15-02-2020 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-3 | Rood Wit V JO19-2 | 94648 | 0-4 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | Riethoven JO19-1 | Dommelen JO19-2 | 97416 | 2-0 | ||
C | 15-02-2020 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | Bergeijk JO19-2 | 96293 | 0-1 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Dommelen JO19-2 | Bergeijk JO19-2 | 97046 | 1-3 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | RKVVO JO19-2 | Riethoven JO19-1 | 97926 | 3-4 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Bladella JO19-3 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 96415 | 3-1 | ||
C | 08-02-2020 14:30 | UNA JO19-4 | RKSV Heeze JO19-3 | 97015 | 2-2 | ||
C | 08-02-2020 15:00 | Rood Wit V JO19-2 | EFC JO19-2 | 96448 | 0-4 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Wilhelmina Boys JO19-3 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 97762 | 1-2 | ||
C | 01-02-2020 14:45 | Bergeijk JO19-2 | RKVVO JO19-2 | 95577 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 15:00 | UNA JO19-5 | DOSKO'32 JO19-1 | 30198 | 2-2 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | UNA JO19-5 | Bergeijk JO19-2 | 29956 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Bladella JO19-3 | EFC JO19-3 | 30180 | 22-1 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | RPC JO19-3 | 87203 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | Riethoven JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 30668 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Dommelen JO19-2 | 29553 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 14:30 | DOSKO'32 JO19-1 | Riethoven JO19-1 | 29674 | 4-2 | ||
C | 07-12-2019 14:45 | Bergeijk JO19-2 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 29188 | 0-2 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | UNA JO19-5 | Bladella JO19-3 | 29198 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 15:00 | Dommelen JO19-2 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 29973 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 16:15 | RPC JO19-3 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 87202 | 6-2 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Riethoven JO19-1 | RPC JO19-3 | 87201 | 7-0 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | UNA JO19-5 | 29396 | 4-5 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | EFC JO19-3 | Dommelen JO19-2 | 30037 | 2-10 | ||
C | 30-11-2019 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | 29418 | 2-6 | ||
C | 30-11-2019 14:30 | Bladella JO19-3 | Bergeijk JO19-2 | 29343 | 5-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | Bladella JO19-3 | Dommelen JO19-2 | 30827 | 4-3 | ||
C | 23-11-2019 14:45 | Bergeijk JO19-2 | EFC JO19-3 | 28936 | 7-1 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Riethoven JO19-1 | 30038 | 2-2 | ||
C | 23-11-2019 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 30062 | 6-0 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | DOSKO'32 JO19-1 | Bergeijk JO19-2 | 28791 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | Riethoven JO19-1 | Bladella JO19-3 | 29422 | 1-2 | ||
C | 16-11-2019 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 29996 | 1-6 | ||
C | 16-11-2019 14:30 | EFC JO19-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 29212 | 0-3 | ||
C | 16-11-2019 16:15 | RPC JO19-3 | UNA JO19-5 | 87199 | 0-6 | ||
C | 09-11-2019 16:15 | RPC JO19-3 | DOSKO'32 JO19-1 | 87198 | 1-7 | ||
C | 09-11-2019 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Dommelen JO19-2 | 29847 | 3-7 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | Riethoven JO19-1 | EFC JO19-3 | 29595 | 4-3 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | Bladella JO19-3 | 30758 | 1-1 | ||
C | 09-11-2019 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | Bergeijk JO19-2 | 30426 | 0-2 | ||
C | 06-11-2019 20:15 | Dommelen JO19-2 | Riethoven JO19-1 | 28772 | 2-3 | ||
C | 02-11-2019 15:00 | UNA JO19-5 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 29411 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | EFC JO19-3 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 29692 | 3-6 | ||
C | 02-11-2019 14:30 | DOSKO'32 JO19-1 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 29194 | 4-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Bladella JO19-3 | RPC JO19-3 | 87197 | 9-0 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Riethoven JO19-1 | UNA JO19-5 | 30238 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 30053 | 0-3 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | DOSKO'32 JO19-1 | EFC JO19-3 | 29449 | 4-1 | ||
C | 26-10-2019 16:15 | RPC JO19-3 | Dommelen JO19-2 | 87196 | 3-5 | ||
C | 26-10-2019 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | Bergeijk JO19-2 | 29970 | 1-4 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | Bladella JO19-3 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 30141 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | SV Valkenswaard JO19-3 | 28803 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 14:30 | EFC JO19-3 | RPC JO19-3 | 87195 | 3-5 | ||
C | 05-10-2019 14:45 | Bergeijk JO19-2 | Riethoven JO19-1 | 29587 | 0-2 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | UNA JO19-5 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 29057 | 5-1 | ||
C | 05-10-2019 15:00 | Dommelen JO19-2 | DOSKO'32 JO19-1 | 29047 | 1-2 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | Riethoven JO19-1 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 30243 | 4-3 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | DOSKO'32 JO19-1 | Bladella JO19-3 | 28984 | 7-2 | ||
C | 28-09-2019 14:30 | EFC JO19-3 | UNA JO19-5 | 30103 | 1-4 | ||
C | 28-09-2019 14:45 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | SV Valkenswaard JO19-3 | 30625 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 15:00 | Dommelen JO19-2 | Bergeijk JO19-2 | 29416 | 5-2 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | RPC JO19-3 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 87194 | 2-8 | ||
C | 21-09-2019 14:45 | Bergeijk JO19-2 | RPC JO19-3 | 87193 | 5-0 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | UNA JO19-5 | Dommelen JO19-2 | 28888 | 2-6 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | SV Valkenswaard JO19-3 | Riethoven JO19-1 | 28920 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 29518 | 11-2 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | EFC JO19-3 | 29271 | 10-0 | ||
C | 21-09-2019 14:30 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | DOSKO'32 JO19-1 | 30047 | 0-8 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-10-2019 14:30 | Hoogeloon JO19-1 | Bladella JO19-3 | 92334 | 5-0 | ||
B | 14-09-2019 14:30 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 | Bladella JO19-3 | 7083 | 4-10 | ||
B | 14-09-2019 14:45 | VOAB JO19-3 | Hilvaria JO19-2 | 6999 | 1-1 | ||
B | 07-09-2019 14:30 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 | VOAB JO19-3 | 6709 | 0-4 | ||
B | 07-09-2019 15:00 | Bladella JO19-3 | Hilvaria JO19-2 | 6830 | 3-0 | ||
B | 04-09-2019 20:00 | Hilvaria JO19-2 | ST HMVV/Hulsel/SDO'39 JO19-1 | 6612 | 1-3 | ||
B | 31-08-2019 14:45 | VOAB JO19-3 | Bladella JO19-3 | 6495 | 2-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Riethoven JO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 5 | 5 | 0 |
2 | UNA JO19-4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 8 | 3 | 5 | 0 |
3 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 1 | 2 | 0 |
4 | Bergeijk JO19-2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 7 | 0 | 0 |
5 | RKSV Heeze JO19-3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 9 | 6 | 3 | 0 |
6 | Bladella JO19-3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 5 | -1 | 0 |
7 | EFC JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
8 | Rood Wit V JO19-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0 |
9 | RKVVO JO19-2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 0 |
10 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
11 | Dommelen JO19-2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys JO19-3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 9 | -7 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOSKO'32 JO19-1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 46 | 11 | 35 | 0 |
2 | Bladella JO19-3 | 9 | 7 | 1 | 1 | 22 | 61 | 19 | 42 | 0 |
3 | Riethoven JO19-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 32 | 16 | 16 | 0 |
4 | Dommelen JO19-2 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 39 | 21 | 18 | 0 |
5 | ST Casteren / Netersel JO19-1 | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 28 | 13 | 15 | 0 |
6 | UNA JO19-5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 13 | 24 | 21 | 3 | 0 |
7 | Bergeijk JO19-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 22 | 18 | 4 | 0 |
8 | ST Steensel/Knegselse Boys JO19-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 14 | 22 | -8 | 0 |
9 | RPC JO19-3 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 15 | 44 | -29 | 0 |
10 | Reusel Sport/CoTrans JO19-2 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 18 | 54 | -36 | 0 |
11 | EFC JO19-3 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 15 | 75 | -60 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogeloon JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
2 | Bladella JO19-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:15 - 20:45 | 3A | 3 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 19:15 - 20:45 | 1B | 3 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|