0247 Onder 15 competitie (voorjaar)
Bladella JO15-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Jorg Bierens | |||||||
Kees Box | |||||||
Luca Claassen | |||||||
Sjef Goossens | |||||||
Vic Hakkens | |||||||
Luuk van Heeswijk | |||||||
Fedde Maas | |||||||
Bouke Maas | |||||||
Hein Swaanen | |||||||
Joep van de Vijfeijke | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Mark Hakkens | Leider / Trainer | ||||||
Ard Maas | Leider / Trainer | ||||||
Rob van de Put | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-05-2020 12:30 | ZSC JO15-1 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 105256 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Terlo JO15-1 | 106887 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Bladella JO15-3 | 104505 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:00 | RKVVO JO15-2 | Hapert JO15-1 | 106034 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 12:45 | EFC JO15-2G | ST DEES/Vessem JO15-1 | 105661 | 0-0 | ||
C | 23-05-2020 13:15 | SV Valkenswaard JO15-3 | Beerse Boys JO15-2 | 108561 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | EFC JO15-2G | 107927 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:30 | Hapert JO15-1 | ZSC JO15-1 | 104500 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | RKVVO JO15-2 | 104930 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 11:00 | Bladella JO15-3 | Bergeijk JO15-2 | 107793 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 14:00 | Terlo JO15-1 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 104733 | 0-0 | ||
C | 16-05-2020 12:30 | ST DEES/Vessem JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-3 | 106886 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | ZSC JO15-1 | Bergeijk JO15-2 | 105553 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 12:30 | ST DEES/Vessem JO15-1 | Bladella JO15-3 | 105566 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:00 | RKVVO JO15-2 | Terlo JO15-1 | 106616 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:15 | SV Valkenswaard JO15-3 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 106848 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | Beerse Boys JO15-2 | 107494 | 0-0 | ||
C | 09-05-2020 13:45 | EFC JO15-2G | Hapert JO15-1 | 107548 | 0-0 | ||
C | 25-04-2020 12:30 | EFC JO15-2G | RKVVO JO15-2 | 107952 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | RKVVO JO15-2 | SV Valkenswaard JO15-3 | 104064 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | EFC JO15-2G | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 105162 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | ZSC JO15-1 | 108327 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Hapert JO15-1 | 106388 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:00 | Terlo JO15-1 | Bladella JO15-3 | 104473 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 14:00 | Terlo JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-3 | 104709 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Bladella JO15-3 | ZSC JO15-1 | 107046 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:30 | ST DEES/Vessem JO15-1 | Bergeijk JO15-2 | 107705 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | RKVVO JO15-2 | 106476 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 108254 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 14:00 | Terlo JO15-1 | EFC JO15-2G | 107257 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 13:30 | Hapert JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-3 | 104555 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:30 | EFC JO15-2G | Bladella JO15-3 | 106480 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | SV Valkenswaard JO15-3 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 108396 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Beerse Boys JO15-2 | 104270 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Hapert JO15-1 | 105182 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | RKVVO JO15-2 | ST DEES/Vessem JO15-1 | 105294 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | ZSC JO15-1 | Terlo JO15-1 | 107554 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 12:30 | ST DEES/Vessem JO15-1 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 103927 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | Bladella JO15-3 | RKVVO JO15-2 | 107031 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:15 | Bergeijk JO15-2 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 105714 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | ST DEES/Vessem JO15-1 | 107377 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:30 | ZSC JO15-1 | EFC JO15-2G | 105511 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:30 | Hapert JO15-1 | Beerse Boys JO15-2 | 107492 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:30 | ST DEES/Vessem JO15-1 | Hapert JO15-1 | 106883 | 6-1 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | ZSC JO15-1 | 107556 | 8-2 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | RKVVO JO15-2 | Bergeijk JO15-2 | 107149 | 4-2 | ||
C | 07-03-2020 13:15 | SV Valkenswaard JO15-3 | Bladella JO15-3 | 104774 | 3-5 | ||
C | 07-03-2020 14:00 | EFC JO15-2G | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 106133 | 7-0 | ||
C | 07-03-2020 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | Terlo JO15-1 | 104282 | 5-0 | ||
C | 03-03-2020 19:00 | ZSC JO15-1 | ST DEES/Vessem JO15-1 | 104058 | 2-2 | ||
C | 29-02-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Beerse Boys JO15-2 | 106592 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 13:15 | Bergeijk JO15-2 | SV Valkenswaard JO15-3 | 107657 | 1-5 | ||
C | 29-02-2020 14:00 | Terlo JO15-1 | Hapert JO15-1 | 105619 | 3-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Bladella JO15-3 | Beerse Boys JO15-2 | 108555 | 0-3 | ||
C | 15-02-2020 12:30 | ZSC JO15-1 | SV Valkenswaard JO15-3 | 104554 | 0-7 | ||
C | 15-02-2020 13:30 | Hapert JO15-1 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 107594 | 5-6 | ||
C | 15-02-2020 13:30 | Terlo JO15-1 | ST DEES/Vessem JO15-1 | 108333 | 0-2 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Bergeijk JO15-2 | EFC JO15-2G | 108427 | 1-5 | ||
C | 15-02-2020 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | RKVVO JO15-2 | 105924 | 1-4 | ||
C | 08-02-2020 13:30 | Hapert JO15-1 | Bladella JO15-3 | 105157 | 1-5 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | Terlo JO15-1 | 105795 | 0-1 | ||
C | 08-02-2020 13:15 | SV Valkenswaard JO15-3 | EFC JO15-2G | 106523 | 4-12 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | RKVVO JO15-2 | ZSC JO15-1 | 105770 | 0-2 | ||
C | 08-02-2020 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | Bergeijk JO15-2 | 105381 | 4-1 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | Bladella JO15-3 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 105740 | 6-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 10:30 | DBS JO15-8 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 37528 | 5-2 | ||
C | 21-12-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | Beerse Boys JO15-2 | 88366 | 1-4 | ||
C | 21-12-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | ST Vessem/DEES JO15-1G | 90080 | 2-2 | ||
C | 21-12-2019 12:00 | ST EDN '56/RKDSV JO15-1 | RKVVO JO15-2 | 90079 | 5-1 | ||
C | 21-12-2019 12:00 | Hilvaria JO15-3 | EFC JO15-2G | 35735 | 2-2 | ||
C | 14-12-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | ZSC JO15-1 | 90092 | 3-1 | ||
C | 14-12-2019 11:30 | ST EDN '56/RKDSV JO15-1 | ST Vessem/DEES JO15-1G | 37344 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 13:15 | Hilvaria JO15-3 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 36632 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | DBS JO15-8 | 90076 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:30 | EFC JO15-2G | RKVVO JO15-2 | 90078 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Beerse Boys JO15-2 | 37714 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 90073 | 1-7 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | DBS JO15-8 | Bladella JO15-3 | 90074 | 0-9 | ||
C | 07-12-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | EFC JO15-2G | 90072 | 3-1 | ||
C | 07-12-2019 12:00 | ST EDN '56/RKDSV JO15-1 | Hapert JO15-1 | 90075 | 3-0 | ||
C | 30-11-2019 13:30 | EFC JO15-2G | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 90070 | 8-1 | ||
C | 30-11-2019 14:45 | Hilvaria JO15-3 | DBS JO15-8 | 90068 | 6-1 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | ST Vessem/DEES JO15-1G | 90069 | 3-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | ST EDN '56/RKDSV JO15-1 | 36044 | 2-3 | ||
C | 30-11-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | ZSC JO15-1 | 90090 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | Hapert JO15-1 | 88371 | 8-1 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | DBS JO15-8 | EFC JO15-2G | 38097 | 2-4 | ||
C | 23-11-2019 11:30 | ZSC JO15-1 | Bladella JO15-3 | 90089 | 0-7 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | Beerse Boys JO15-2 | 90067 | 2-5 | ||
C | 23-11-2019 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | ST Vessem/DEES JO15-1G | 90066 | 0-1 | ||
C | 16-11-2019 13:15 | EFC JO15-2G | Hapert JO15-1 | 88367 | 6-1 | ||
C | 16-11-2019 12:00 | RKDSV JO15-1 | DBS JO15-8 | 90063 | 9-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 90062 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | RKVVO JO15-2 | 93610 | 5-0 | ||
C | 16-11-2019 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | ZSC JO15-1 | 90088 | 2-0 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | Hilvaria JO15-3 | 36278 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:30 | DBS JO15-8 | RKVVO JO15-2 | 90061 | 0-1 | ||
C | 09-11-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | Bladella JO15-3 | 90059 | 1-4 | ||
C | 09-11-2019 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | EFC JO15-2G | 90060 | 4-4 | ||
C | 09-11-2019 13:15 | Hilvaria JO15-3 | RKDSV JO15-1 | 90058 | 1-3 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | ZSC JO15-1 | ST Vessem/DEES JO15-1G | 90087 | 1-0 | ||
C | 02-11-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | DBS JO15-8 | 37705 | 5-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 37078 | 3-4 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | ZSC JO15-1 | 90086 | 3-0 | ||
C | 02-11-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | Hilvaria JO15-3 | 90057 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | RKDSV JO15-1 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 36189 | 9-2 | ||
C | 26-10-2019 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | RKDSV JO15-1 | 90055 | 5-1 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | DBS JO15-8 | Hapert JO15-1 | 90056 | 1-1 | ||
C | 26-10-2019 11:30 | ZSC JO15-1 | EFC JO15-2G | 90085 | 3-8 | ||
C | 26-10-2019 14:30 | Hilvaria JO15-3 | Bladella JO15-3 | 36169 | 0-4 | ||
C | 26-10-2019 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | RKVVO JO15-2 | 36282 | 1-6 | ||
C | 19-10-2019 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | Hapert JO15-1 | 90054 | 2-6 | ||
C | 19-10-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | Bladella JO15-3 | 90052 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | EFC JO15-2G | 37123 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 12:30 | ZSC JO15-1 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 90084 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 11:00 | SVG JO15-1 | RKDSV JO15-1 | 90053 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 12:00 | EFC JO15-2G | Bladella JO15-3 | 90047 | 5-4 | ||
C | 12-10-2019 13:15 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 35964 | 0-5 | ||
C | 12-10-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | Bladella JO15-3 | 36837 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | RKDSV JO15-1 | 37399 | 2-0 | ||
C | 12-10-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | Hilvaria JO15-3 | 35911 | 3-4 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | EFC JO15-2G | 37408 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | DBS JO15-8 | 88368 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 37412 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | RKDSV JO15-1 | SVG JO15-1 | 35872 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | OVC'26 JO15-2 | DBS JO15-8 | 36829 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 90048 | 11-1 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Hilvaria JO15-3 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 90049 | 1-5 | ||
C | 05-10-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | RKVVO JO15-2 | 37165 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | Beerse Boys JO15-2 | DBS JO15-8 | 90051 | 3-0 | ||
C | 05-10-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | SVG JO15-1 | 90050 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 12:00 | RKDSV JO15-1 | ZSC JO15-1 | 90083 | 8-0 | ||
C | 05-10-2019 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | Hilvaria JO15-3 | 37493 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 13:30 | EFC JO15-2G | OVC'26 JO15-2 | 35665 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | SVG JO15-1 | DBS JO15-8 | 36132 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:30 | ZSC JO15-1 | DBS JO15-8 | 90082 | 4-0 | ||
C | 28-09-2019 12:45 | ST Vessem/DEES JO15-1G | Hapert JO15-1 | 90046 | 7-1 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | Hilvaria JO15-3 | 38102 | 0-3 | ||
C | 28-09-2019 13:00 | RKVVO JO15-2 | RKDSV JO15-1 | 35802 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:30 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | ST Vessem/DEES JO15-1G | 35570 | 3-3 | ||
C | 21-09-2019 13:00 | OVC'26 JO15-2 | Beerse Boys JO15-2 | 35643 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 13:45 | Hilvaria JO15-3 | SVG JO15-1 | 37029 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | Beerse Boys JO15-2 | 36342 | 4-1 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | DBS JO15-8 | SVG JO15-1 | 90044 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | Hilvaria JO15-3 | ZSC JO15-1 | 90081 | 9-2 | ||
C | 21-09-2019 12:00 | RKDSV JO15-1 | EFC JO15-2G | 90045 | 4-3 | ||
C | 21-09-2019 13:30 | Hapert JO15-1 | RKVVO JO15-2 | 88373 | 1-4 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Bladella JO15-3 | RKVVO JO15-2 | 35481 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 13:00 | Bladella JO15-3 | EFC JO15-2G | 8863 | 0-3 | ||
B | 14-09-2019 13:00 | De Raven JO15-2G | Terlo JO15-1 | 8892 | 2-7 | ||
B | 07-09-2019 13:00 | De Raven JO15-2G | Bladella JO15-3 | 8464 | 0-6 | ||
B | 07-09-2019 13:30 | Terlo JO15-1 | EFC JO15-2G | 8652 | 8-1 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | Bladella JO15-3 | Terlo JO15-1 | 8288 | 0-2 | ||
B | 31-08-2019 13:30 | EFC JO15-2G | De Raven JO15-2G | 8383 | 16-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO15-2G | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 24 | 5 | 19 | 0 |
2 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 18 | 12 | 6 | 0 |
3 | Bladella JO15-3 | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 16 | 10 | 6 | 0 |
4 | ST DEES/Vessem JO15-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 3 | 7 | 0 |
5 | Beerse Boys JO15-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 11 | 3 | 8 | 0 |
6 | RKVVO JO15-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 8 | 5 | 3 | 0 |
7 | SV Valkenswaard JO15-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 19 | 18 | 1 | 0 |
8 | Terlo JO15-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 7 | -3 | 0 |
9 | ZSC JO15-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | 17 | -11 | 0 |
10 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 11 | -10 | 0 |
11 | Hapert JO15-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 20 | -13 | 0 |
12 | Bergeijk JO15-2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 18 | -13 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST EDN '56/RKDSV JO15-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 45 | 16 | 29 | 0 |
2 | Bladella JO15-3 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 50 | 15 | 35 | 0 |
3 | ST Casteren / Netersel JO15-2G | 9 | 6 | 2 | 1 | 20 | 43 | 17 | 26 | 0 |
4 | Beerse Boys JO15-2 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 24 | 12 | 12 | 0 |
5 | EFC JO15-2G | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 41 | 24 | 17 | 0 |
6 | ST Vessem/DEES JO15-1G | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 29 | 15 | 14 | 0 |
7 | Hilvaria JO15-3 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 26 | 20 | 6 | 0 |
8 | RKVVO JO15-2 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 18 | 27 | -9 | 0 |
9 | Hapert JO15-1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 16 | 40 | -24 | 0 |
10 | ZSC JO15-1 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 12 | 43 | -31 | 0 |
11 | DBS JO15-8 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 9 | 44 | -35 | 0 |
12 | Reusel Sport/CoTrans JO15-3 | 9 | 1 | 0 | 8 | 3 | 11 | 51 | -40 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terlo JO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 3 | 14 | 0 |
2 | EFC JO15-2G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 20 | 8 | 12 | 0 |
3 | Bladella JO15-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | De Raven JO15-2G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 29 | -27 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:45 - 21:15 | 3B | 7 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | 1A | 7 | Team training | vanaf maandag 19 augustus 2019 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|