241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Bladella MO15-1

Teamleden

Spelers
Serinda Baas        
Femm van Empel        
Hanna Fiers        
Tess Hakkens        
Jessie Heuveling        
Djo Jansen        
Minke van Kemenade        
Kim Lavrijsen        
Anouk Moors        
Lieke Oostdijk        
Guusje Pijnenburg        
Roos Priems        
Fenna van der Sanden        
Anne Snijders        
Nynke Stamper        
Monique van Steensel        
 
Overige leden in dit team
Harold van Empel leider/Trainer
Ruud Pijnenburg leider/Trainer
Kees Snijders leider/Trainer

Programma

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 13:00 VOAB MO15-1 FC Tilburg MO15-2
C 07-03-2020 14:30 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
C 07-03-2020 13:00 FC Tilburg MO15-2 NEO'25 MO15-1
C 07-03-2020 12:30 Uno Animo MO15-2 DESK MO15-1
C 07-03-2020 11:30 Helvoirt MO15-1 WSC MO15-2
C 07-03-2020 11:00 Bladella MO15-1 Zwaluw VFC MO15-1
C 07-03-2020 10:00 SSC'55 MO15-1 VOAB MO15-1
C 14-03-2020 13:00 Zwaluw VFC MO15-1 Helvoirt MO15-1
C 14-03-2020 12:30 Uno Animo MO15-2 FC Tilburg MO15-2
C 14-03-2020 11:30 DESK MO15-1 Bladella MO15-1
C 14-03-2020 09:00 WSC MO15-2 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1
C 14-03-2020 09:00 NEO'25 MO15-1 SSC'55 MO15-1
C 14-03-2020 13:00 VOAB MO15-1 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1
C 21-03-2020 13:00 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1 SSC'55 MO15-1
C 21-03-2020 11:00 NEO'25 MO15-1 Uno Animo MO15-2

Uitslagen

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 13:00 VOAB MO15-1 Bladella MO15-1 Afgeschermd 150899 2 - 4
C 08-02-2020 11:00 Bladella MO15-1 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 S.J.W.M. (Stan) van den Berg 153625 0 - 4
C 01-02-2020 09:30 WSC MO15-2 Bladella MO15-1 Afgeschermd 150562 5 - 1
C 16-12-2019 19:00 Bladella MO15-1 RKVVO MO15-1 J.P.M.P. (Jan) Schellekens 63578 1 - 1
C 14-12-2019 11:00 Bladella MO15-1 Uno Animo MO15-2 Afgeschermd 63925 1 - 7
C 07-12-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 P. (Peter) Spooren 63633 1 - 1
C 23-11-2019 12:00 FC Tilburg MO15-1 Bladella MO15-1 B. (Bas) van Boxtel 63296 13 - 1
C 16-11-2019 13:00 Bladella MO15-1 Gloria UC MO15-1 Afgeschermd 63849 0 - 8
C 09-11-2019 11:00 Bladella MO15-1 Viola MO15-1 W. (Willem) van Hoof 63983 3 - 6
C 02-11-2019 11:30 Chaam MO15-1 Bladella MO15-1 M. (Matz) Janssen 63683 1 - 0
C 26-10-2019 11:00 Bladella MO15-1 Hilvaria MO15-1 W. (Willem) van Hoof 63649 0 - 7
C 05-10-2019 13:00 VOAB MO15-1 Bladella MO15-1 Afgeschermd 63557 0 - 2
C 28-09-2019 13:00 Bladella MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 S.J.W.M. (Stan) van den Berg 63476 1 - 6
C 21-09-2019 13:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 Bladella MO15-1 J.C.J. (Jesse) Vorstenbosch 63817 4 - 0
B 14-09-2019 11:00 Bladella MO15-1 Hilvaria MO15-1 Afgeschermd 15429 0 - 16
B 07-09-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 Afgeschermd 15363 2 - 1
B 04-09-2019 18:30 Bladella MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 Afgeschermd 15288 0 - 4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 09:30 WSC MO15-2 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 153626 3-1
C 15-02-2020 13:00 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1 Helvoirt MO15-1 151098 1-0
C 15-02-2020 13:00 Zwaluw VFC MO15-1 SSC'55 MO15-1 150884 0-0
C 15-02-2020 13:00 VOAB MO15-1 Bladella MO15-1 150899 2-4
C 15-02-2020 10:15 DESK MO15-1 FC Tilburg MO15-2 150144 2-2
C 15-02-2020 09:30 WSC MO15-2 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 150381 0-0
C 08-02-2020 11:00 Bladella MO15-1 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 153625 0-4
C 08-02-2020 12:30 Uno Animo MO15-2 WSC MO15-2 150487 0-1
C 08-02-2020 12:30 FC Tilburg MO15-2 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1 150893 0-3
C 08-02-2020 11:30 Helvoirt MO15-1 VOAB MO15-1 150272 5-2
C 08-02-2020 11:00 Bladella MO15-1 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 150143 0-0
C 08-02-2020 10:00 SSC'55 MO15-1 DESK MO15-1 150387 2-0
C 08-02-2020 09:00 NEO'25 MO15-1 Zwaluw VFC MO15-1 150820 3-1
C 01-02-2020 13:00 Zwaluw VFC MO15-1 Uno Animo MO15-2 150690 1-2
C 01-02-2020 13:00 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 Helvoirt MO15-1 150872 0-0
C 01-02-2020 13:00 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 Helvoirt MO15-1 153624 3-1
C 01-02-2020 10:00 DESK MO15-1 NEO'25 MO15-1 150166 2-3
C 01-02-2020 09:30 WSC MO15-2 Bladella MO15-1 150562 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 11:00 Bladella MO15-1 Hilvaria MO15-1 15429 0-16
B 14-09-2019 11:30 HMVV MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 15467 0-5
B 11-09-2019 18:30 Hilvaria MO15-1 HMVV MO15-1 15327 21-0
B 07-09-2019 10:00 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 Hilvaria MO15-1 15398 0-7
B 07-09-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 15363 2-1
B 04-09-2019 18:30 Bladella MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 15288 0-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 16-12-2019 19:00 Bladella MO15-1 RKVVO MO15-1 63578 1-1
C 14-12-2019 13:00 ST Reusel Sport CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 RKVVO MO15-1 63950 0-0
C 14-12-2019 11:00 Bladella MO15-1 Uno Animo MO15-2 63925 1-7
C 14-12-2019 11:00 Gloria UC MO15-1 Viola MO15-1 63954 0-0
C 14-12-2019 12:15 Hilvaria MO15-1 VOAB MO15-1 63452 10-0
C 14-12-2019 12:30 FC Tilburg MO15-1 Chaam MO15-1 63400 6-0
C 14-12-2019 13:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 HMVV MO15-1 63620 0-0
C 07-12-2019 11:30 Chaam MO15-1 ST Reusel Sport CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 63316 1-3
C 07-12-2019 10:30 Viola MO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 63390 1-3
C 07-12-2019 12:15 Hilvaria MO15-1 Gloria UC MO15-1 63796 0-0
C 07-12-2019 11:30 HMVV MO15-1 Bladella MO15-1 63633 1-1
C 07-12-2019 13:00 VOAB MO15-1 FC Tilburg MO15-1 63959 1-4
C 07-12-2019 13:00 RKVVO MO15-1 Uno Animo MO15-2 63792 0-1
C 30-11-2019 10:30 Viola MO15-1 Chaam MO15-1 63949 2-1
C 30-11-2019 11:00 Gloria UC MO15-1 VOAB MO15-1 63436 3-0
C 30-11-2019 12:30 FC Tilburg MO15-1 Hilvaria MO15-1 63310 1-3
C 30-11-2019 12:30 Uno Animo MO15-2 HMVV MO15-1 63871 10-1
C 30-11-2019 13:00 ST Reusel Sport CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 63524 1-3
C 23-11-2019 11:00 Gloria UC MO15-1 Chaam MO15-1 63964 1-0
C 23-11-2019 13:45 Hilvaria MO15-1 HMVV MO15-1 63440 8-0
C 23-11-2019 12:00 FC Tilburg MO15-1 Bladella MO15-1 63296 13-1
C 23-11-2019 13:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 RKVVO MO15-1 63447 1-0
C 23-11-2019 13:00 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 Uno Animo MO15-2 63859 4-0
C 23-11-2019 13:00 VOAB MO15-1 Viola MO15-1 63317 1-0
C 16-11-2019 10:30 Viola MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 63276 2-4
C 16-11-2019 11:00 HMVV MO15-1 VOAB MO15-1 63828 2-7
C 16-11-2019 11:45 Chaam MO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 63982 0-1
C 16-11-2019 12:30 Uno Animo MO15-2 FC Tilburg MO15-1 63408 1-3
C 16-11-2019 13:00 Bladella MO15-1 Gloria UC MO15-1 63849 0-8
C 16-11-2019 13:00 RKVVO MO15-1 Hilvaria MO15-1 63956 0-13
C 09-11-2019 13:00 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 VOAB MO15-1 63920 5-0
C 09-11-2019 13:00 RKVVO MO15-1 HMVV MO15-1 63515 3-1
C 09-11-2019 13:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 Hilvaria MO15-1 63335 1-3
C 09-11-2019 12:30 FC Tilburg MO15-1 Gloria UC MO15-1 63342 4-3
C 09-11-2019 12:45 Uno Animo MO15-2 Chaam MO15-1 63757 2-2
C 09-11-2019 11:00 Bladella MO15-1 Viola MO15-1 63983 3-6
C 02-11-2019 11:00 Gloria UC MO15-1 RKVVO MO15-1 63395 5-0
C 02-11-2019 10:30 Viola MO15-1 Uno Animo MO15-2 63975 0-9
C 02-11-2019 11:30 Hilvaria MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 63606 9-1
C 02-11-2019 11:30 Chaam MO15-1 Bladella MO15-1 63683 1-0
C 02-11-2019 11:30 HMVV MO15-1 FC Tilburg MO15-1 63552 0-3
C 02-11-2019 13:00 VOAB MO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 63701 2-6
C 26-10-2019 11:00 Bladella MO15-1 Hilvaria MO15-1 63649 0-7
C 26-10-2019 11:30 HMVV MO15-1 Viola MO15-1 63287 1-9
C 26-10-2019 12:30 Uno Animo MO15-2 VOAB MO15-1 63786 5-0
C 26-10-2019 13:00 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 FC Tilburg MO15-1 63429 1-3
C 26-10-2019 13:00 RKVVO MO15-1 Chaam MO15-1 63501 0-0
C 26-10-2019 13:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 Gloria UC MO15-1 63864 1-0
C 12-10-2019 11:00 Gloria UC MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 63671 1-0
C 05-10-2019 11:30 Hilvaria MO15-1 Uno Animo MO15-2 63489 10-0
C 05-10-2019 11:30 Viola MO15-1 RKVVO MO15-1 63275 4-2
C 05-10-2019 11:30 Chaam MO15-1 HMVV MO15-1 63843 3-1
C 05-10-2019 12:30 FC Tilburg MO15-1 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 63422 2-1
C 05-10-2019 13:00 VOAB MO15-1 Bladella MO15-1 63557 0-2
C 28-09-2019 10:30 Viola MO15-1 Hilvaria MO15-1 63664 1-13
C 28-09-2019 13:00 Bladella MO15-1 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 63476 1-6
C 28-09-2019 11:30 Chaam MO15-1 VOAB MO15-1 63952 2-1
C 28-09-2019 11:30 HMVV MO15-1 Gloria UC MO15-1 63840 1-8
C 28-09-2019 12:30 Uno Animo MO15-2 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 63564 2-4
C 28-09-2019 13:00 RKVVO MO15-1 FC Tilburg MO15-1 63926 1-6
C 21-09-2019 13:00 VOAB MO15-1 RKVVO MO15-1 63629 2-2
C 21-09-2019 13:00 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 Bladella MO15-1 63817 4-0
C 21-09-2019 13:00 ST Reusel Sport/CoTrans/SDO'39/HMVV/Hulsel MO15-1 HMVV MO15-1 63592 0-1
C 21-09-2019 12:30 FC Tilburg MO15-1 Viola MO15-1 63921 7-1
C 21-09-2019 12:00 Hilvaria MO15-1 Chaam MO15-1 63315 13-0
C 21-09-2019 11:00 Gloria UC MO15-1 Uno Animo MO15-2 63861 0-1

Stand

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WSC MO15-2 3 3 0 0 9 9 2 7 0
2 VV Trinitas Oisterwijk MO15-1 2 2 0 0 6 4 0 4 0
3 NEO'25 MO15-1 2 2 0 0 6 6 3 3 0
4 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 3 2 0 1 6 8 4 4 0
5 SSC'55 MO15-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
6 Uno Animo MO15-2 2 1 0 1 3 2 2 0 0
7 Helvoirt MO15-1 3 1 0 2 3 6 6 0 0
8 Bladella MO15-1 3 1 0 2 3 5 11 -6 0
9 FC Tilburg MO15-2 2 0 1 1 1 2 5 -3 0
10 DESK MO15-1 3 0 1 2 1 4 7 -3 0
11 Zwaluw VFC MO15-1 2 0 0 2 0 2 5 -3 0
12 VOAB MO15-1 2 0 0 2 0 4 9 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria MO15-1 3 3 0 0 9 44 0 44 0
2 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 3 2 0 1 6 9 7 2 0
3 HMVV MO15-1 3 1 0 2 3 2 27 -25 0
4 Bladella MO15-1 3 0 0 3 0 1 22 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hilvaria MO15-1 10 10 0 0 30 89 4 85 0
2 FC Tilburg MO15-1 11 10 0 1 30 52 13 39 0
3 ST FC Eindhoven AV / RPC MO15-1 10 8 0 2 24 25 11 14 0
4 Uno Animo MO15-2 11 6 1 4 19 38 25 13 0
5 Gloria UC MO15-1 9 6 0 3 18 29 7 22 0
6 ST SDO'39/Reusel Sport CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1 10 5 0 5 15 25 21 4 0
7 Viola MO15-1 10 4 0 6 12 26 44 -18 0
8 Chaam MO15-1 11 3 2 6 11 10 30 -20 0
9 VOAB MO15-1 11 2 1 8 7 14 41 -27 0
10 RKVVO MO15-1 10 1 3 6 6 9 34 -25 0
11 Bladella MO15-1 11 1 2 8 5 10 54 -44 0
12 HMVV MO15-1 10 1 1 8 4 9 52 -43 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 19-08-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 26-08-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 02-09-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 09-09-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 16-09-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 23-09-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 30-09-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 07-10-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 14-10-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 21-10-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 28-10-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 04-11-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 11-11-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 18-11-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 25-11-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 02-12-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 09-12-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 16-12-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 23-12-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 30-12-19 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 06-01-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 13-01-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 20-01-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 27-01-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 03-02-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 10-02-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 17-02-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 24-02-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 02-03-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 09-03-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 16-03-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 23-03-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 30-03-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 06-04-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 13-04-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 20-04-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 27-04-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 04-05-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 11-05-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 18-05-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 25-05-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 01-06-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 08-06-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
ma 15-06-20 18:15 - 19:30 3B 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
woensdag 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 21-08-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 28-08-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 04-09-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 11-09-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 18-09-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 25-09-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 02-10-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 09-10-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 16-10-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 23-10-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 30-10-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 06-11-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 13-11-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 20-11-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 27-11-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 04-12-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 11-12-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 18-12-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 25-12-19 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 01-01-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 08-01-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 15-01-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 22-01-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 29-01-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 05-02-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 12-02-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 19-02-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 26-02-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 04-03-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 11-03-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 18-03-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 25-03-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 01-04-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 08-04-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 15-04-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 22-04-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 29-04-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 06-05-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 13-05-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 20-05-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 27-05-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 03-06-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 10-06-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
wo 17-06-20 18:15 - 19:30 4A 3 Team training vanaf maandag 19 augustus 2019 gaat_door
www.bladella.nl
Bladella MO15 - Uno Animo MO15
14-12-2019

Berichten



VV Bladella
Sportpark De Smagtenbocht
Bossingel 7
5531 NH Bladel
 0497 38 19 24

Banknummer NL83RABO0107588439
KVKnummer 40235434
BTWnummer NL2651786B01
Terug naar boven