Bladella 1
Vormt selectie met: Bladella 2
klik hier voor jaarprogramma competitie 2018/2019
Teamleden
Spelers | |||||||
Arvid Bolkestein | |||||||
Gijs Bontjer | |||||||
Robin Brekelmans | |||||||
Pim van Erp | |||||||
Freek Fiers | |||||||
Dave van Gompel | |||||||
Teun Grimbergen | |||||||
Mark Hendriks | |||||||
Tom Hermans | |||||||
Max Jansen | |||||||
Niek Janssen | |||||||
Niels Krekels | |||||||
They Lauwers | |||||||
Tom Maas | |||||||
Ivar Meijer | |||||||
Bob Michiels | |||||||
Geert van Overbeek | |||||||
Lars Pijnenburg | |||||||
Yoran Schinkel | |||||||
Roel Segers | |||||||
Anel Selimovic | |||||||
Cas Vosters | |||||||
Luuk Vosters | |||||||
Roy Vosters | |||||||
Stijn Wouters | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
John Daniels | Leider / Ass.scheidsrechter | ||||||
Pim Spooren | Stagiair (verzorger) | ||||||
Rob van Brakel | Fysiotherapeut / Verzorger |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 26-05-2019 14:30 | Gestel 1 | Bladella 1 | 70685 | 1-5 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | RKVVO 1 | 71075 | 3-1 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | EFC 1 | 72497 | 3-2 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Hilvaria 1 | Braakhuizen 1 | 70045 | 7-1 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | SV Someren 1 | Wilhelmina'08 1 | 70894 | 1-2 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | Marvilde | 70887 | 4-2 | ||
C | 26-05-2019 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | RPC 1 | 70033 | 3-0 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | RPC 1 | SV Someren 1 | 69935 | 1-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Bladella 1 | Mierlo Hout 1 | 72488 | 3-1 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Hilvaria 1 | 72235 | 1-0 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | RKVVO 1 | FC Eindhoven AV 1 | 71347 | 1-0 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | Beerse Boys 1 | 69398 | 0-0 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | Marvilde | Rood Wit V 1 | 69770 | 0-2 | ||
C | 19-05-2019 14:30 | EFC 1 | Gestel 1 | 71219 | 14-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Gestel 1 | RKVVO 1 | 70604 | 0-8 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | Braakhuizen 1 | 71590 | 4-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | EFC 1 | Bladella 1 | 69882 | 1-3 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | Marvilde | 70251 | 0-2 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | SV Someren 1 | 70074 | 1-0 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | Wilhelmina'08 1 | 71401 | 0-2 | ||
C | 12-05-2019 14:30 | Hilvaria 1 | RPC 1 | 71460 | 3-0 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | SV Someren 1 | 151617 | 3-2 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Marvilde | Hilvaria 1 | 151616 | 0-3 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Gestel 1 | 69692 | 6-0 | ||
C | 05-05-2019 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | EFC 1 | 69899 | 1-2 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Marvilde | 72318 | 1-1 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | SV Someren 1 | Beerse Boys 1 | 71794 | 0-1 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | EFC 1 | RPC 1 | 151597 | 4-1 | ||
C | 28-04-2019 14:30 | Gestel 1 | Mierlo Hout 1 | 151607 | 1-7 | ||
C | 25-04-2019 20:30 | Hilvaria 1 | Rood Wit V 1 | 70754 | 3-1 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Bladella 1 | Beerse Boys 1 | 70331 | 0-4 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | RKVVO 1 | Hilvaria 1 | 70896 | 1-8 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | EFC 1 | 70722 | 1-1 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | SV Someren 1 | Rood Wit V 1 | 70029 | 2-1 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | RPC 1 | Mierlo Hout 1 | 69332 | 1-0 | ||
C | 22-04-2019 14:30 | Wilhelmina'08 1 | FC Eindhoven AV 1 | 70172 | 1-1 | ||
C | 20-04-2019 18:30 | Wilhelmina'08 1 | Bladella 1 | 69445 | 2-1 | ||
C | 20-04-2019 17:00 | EFC 1 | Hilvaria 1 | 69491 | 5-1 | ||
C | 20-04-2019 18:30 | FC Eindhoven AV 1 | Mierlo Hout 1 | 143669 | 1-0 | ||
C | 20-04-2019 18:00 | Marvilde | Gestel 1 | 71223 | 6-0 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | EFC 1 | Marvilde | 71536 | 2-2 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | RKVVO 1 | 70868 | 3-2 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Gestel 1 | Wilhelmina'08 1 | 70709 | 1-4 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Bladella 1 | Braakhuizen 1 | 70069 | 1-1 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Hilvaria 1 | SV Someren 1 | 71974 | 1-1 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | RPC 1 | 72101 | 2-2 | ||
C | 14-04-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | FC Eindhoven AV 1 | 71711 | 1-1 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | Bladella 1 | Gestel 1 | 106463 | 3-3 | ||
C | 11-04-2019 19:30 | Wilhelmina'08 1 | EFC 1 | 71738 | 2-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | SV Someren 1 | Mierlo Hout 1 | 70532 | 1-2 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | RKVVO 1 | EFC 1 | 71517 | 1-2 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | RPC 1 | Rood Wit V 1 | 69429 | 0-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Hilvaria 1 | 69503 | 5-2 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | Gestel 1 | 70071 | 2-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Marvilde | Bladella 1 | 72350 | 3-0 | ||
C | 07-04-2019 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Beerse Boys 1 | 69697 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | EFC 1 | RKVVO 1 | 71667 | 0-2 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Bladella 1 | Marvilde | 72466 | 2-3 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | Wilhelmina'08 1 | 69371 | 0-1 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | RPC 1 | 71150 | 2-0 | ||
C | 31-03-2019 14:00 | Hilvaria 1 | FC Eindhoven AV 1 | 69965 | 3-1 | ||
C | 31-03-2019 14:30 | Gestel 1 | Braakhuizen 1 | 70783 | 0-0 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Gestel 1 | RPC 1 | 70918 | 5-1 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | FC Eindhoven AV 1 | 70678 | 0-2 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Bladella 1 | RKVVO 1 | 71381 | 0-0 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | SV Someren 1 | 72301 | 1-3 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | Hilvaria 1 | 72126 | 3-6 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | EFC 1 | Wilhelmina'08 1 | 71157 | 3-0 | ||
C | 24-03-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | Marvilde | 69673 | 1-0 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Hilvaria 1 | Beerse Boys 1 | 70335 | 3-3 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | SV Someren 1 | RKVVO 1 | 70589 | 1-2 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Gestel 1 | 69576 | 3-0 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | EFC 1 | 70818 | 3-0 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | Braakhuizen 1 | 71350 | 2-2 | ||
C | 17-03-2019 14:30 | RPC 1 | Marvilde | 71118 | 1-3 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | SV Someren 1 | 71817 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Gestel 1 | Mierlo Hout 1 | 70794 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | Rood Wit V 1 | 70730 | 3-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Marvilde | Hilvaria 1 | 72267 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | EFC 1 | RPC 1 | 70700 | 0-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | RKVVO 1 | Wilhelmina'08 1 | 71558 | 1-0 | ||
C | 10-03-2019 14:30 | Bladella 1 | FC Eindhoven AV 1 | 70978 | 1-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | EFC 1 | SV Someren 1 | 70346 | 3-0 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | Wilhelmina'08 1 | 71198 | 1-0 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | Rood Wit V 1 | 69784 | 5-0 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | FC Eindhoven AV 1 | 71678 | 1-2 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Bladella 1 | RPC 1 | 72458 | 2-1 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Marvilde | RKVVO 1 | 69530 | 0-3 | ||
C | 24-02-2019 14:30 | Gestel 1 | Hilvaria 1 | 71660 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Wilhelmina'08 1 | RPC 1 | 72436 | 4-1 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Marvilde | 72217 | 3-6 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Beerse Boys 1 | Mierlo Hout 1 | 69427 | 2-1 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | SV Someren 1 | Gestel 1 | 71622 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | EFC 1 | 71563 | 2-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | RKVVO 1 | Braakhuizen 1 | 72507 | 4-0 | ||
C | 17-02-2019 14:30 | Hilvaria 1 | Bladella 1 | 71030 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Gestel 1 | Beerse Boys 1 | 70875 | 1-3 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | RPC 1 | RKVVO 1 | 70489 | 3-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Marvilde | SV Someren 1 | 72260 | 1-2 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Bladella 1 | Rood Wit V 1 | 70791 | 3-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Mierlo Hout 1 | Wilhelmina'08 1 | 70655 | 4-1 | ||
C | 10-02-2019 14:30 | Braakhuizen 1 | FC Eindhoven AV 1 | 70782 | 1-4 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | RPC 1 | Braakhuizen 1 | 70094 | 2-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Someren 1 | Bladella 1 | 69545 | 4-1 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | RKVVO 1 | Beerse Boys 1 | 69374 | 2-0 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Hilvaria 1 | Mierlo Hout 1 | 69902 | 0-2 | ||
C | 03-02-2019 14:30 | Rood Wit V 1 | Gestel 1 | 72495 | 0-1 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | Marvilde | Braakhuizen 1 | 69498 | 2-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | RKVVO 1 | Bladella 1 | 71177 | 0-0 | ||
C | 20-01-2019 14:30 | RPC 1 | Gestel 1 | 69752 | 3-1 | ||
C | 19-01-2019 19:00 | FC Eindhoven AV 1 | Mierlo Hout 1 | 70677 | 0-0 | ||
C | 23-12-2018 14:00 | FC Eindhoven AV 1 | Rood Wit V 1 | 71617 | 1-1 | ||
C | 23-12-2018 14:00 | Mierlo Hout 1 | Someren 1 | 69924 | 1-2 | ||
C | 23-12-2018 14:00 | EFC 1 | Braakhuizen 1 | 70220 | 2-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | RPC 1 | Beerse Boys 1 | 72399 | 2-2 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Someren 1 | Hilvaria 1 | 69570 | 3-2 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | RKVVO 1 | Mierlo Hout 1 | 69946 | 2-1 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Bladella 1 | 70054 | 2-2 | ||
C | 09-12-2018 14:30 | Marvilde | EFC 1 | 70408 | 1-5 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | Someren 1 | 72392 | 2-1 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Gestel 1 | Marvilde | 70000 | 1-4 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Mierlo Hout 1 | RPC 1 | 70970 | 1-4 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Hilvaria 1 | RKVVO 1 | 70092 | 0-2 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Wilhelmina'08 1 | 71581 | 3-0 | ||
C | 02-12-2018 14:30 | Beerse Boys 1 | Bladella 1 | 69819 | 3-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Rood Wit V 1 | 71542 | 4-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | RPC 1 | Hilvaria 1 | 69881 | 3-3 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Marvilde | Beerse Boys 1 | 69812 | 6-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | RKVVO 1 | Gestel 1 | 70891 | 1-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Mierlo Hout 1 | 69382 | 3-0 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Someren 1 | FC Eindhoven AV 1 | 71379 | 1-1 | ||
C | 25-11-2018 14:30 | Bladella 1 | EFC 1 | 69391 | 2-2 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Beerse Boys 1 | RKVVO 1 | 72340 | 3-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Bladella 1 | Someren 1 | 71163 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | RPC 1 | 70493 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Marvilde | Wilhelmina'08 1 | 70528 | 5-0 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Mierlo Hout 1 | Hilvaria 1 | 69344 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | Gestel 1 | Rood Wit V 1 | 70538 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 14:30 | EFC 1 | FC Eindhoven AV 1 | 69342 | 1-0 | ||
C | 11-11-2018 14:30 | Bladella 1 | Gestel 1 | 104818 | 2-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | Mierlo Hout 1 | 69645 | 0-3 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | RKVVO 1 | Marvilde | 72188 | 3-0 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Someren 1 | EFC 1 | 69795 | 2-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Beerse Boys 1 | 72031 | 5-2 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Gestel 1 | 70018 | 2-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | RPC 1 | Bladella 1 | 70731 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Braakhuizen 1 | 71181 | 2-1 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | RKVVO 1 | Someren 1 | 69727 | 1-3 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Bladella 1 | Wilhelmina'08 1 | 69776 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Rood Wit V 1 | 70350 | 0-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Marvilde | RPC 1 | 72460 | 2-3 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Gestel 1 | FC Eindhoven AV 1 | 71167 | 0-4 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | EFC 1 | Mierlo Hout 1 | 71427 | 4-0 | ||
C | 28-10-2018 14:30 | Beerse Boys 1 | Hilvaria 1 | 69359 | 0-3 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | Beerse Boys 1 | 70104 | 1-0 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Mierlo Hout 1 | Gestel 1 | 70661 | 3-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Someren 1 | Braakhuizen 1 | 72491 | 4-2 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Bladella 1 | 69922 | 3-0 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Marvilde | 71597 | 3-0 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | RPC 1 | EFC 1 | 71827 | 2-1 | ||
C | 21-10-2018 14:30 | Wilhelmina'08 1 | RKVVO 1 | 69501 | 1-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | Hilvaria 1 | 72483 | 3-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Bladella 1 | Gestel 1 | 70166 | 2-2 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Marvilde | Mierlo Hout 1 | 71848 | 4-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Someren 1 | 69550 | 2-1 | ||
C | 14-10-2018 14:30 | EFC 1 | Beerse Boys 1 | 72202 | 1-2 | ||
C | 13-10-2018 19:00 | RKVVO 1 | Rood Wit V 1 | 69975 | 0-2 | ||
C | 13-10-2018 18:30 | RPC 1 | FC Eindhoven AV 1 | 71734 | 1-4 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | Marvilde | 72149 | 1-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Beerse Boys 1 | Braakhuizen 1 | 70544 | 0-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Someren 1 | RPC 1 | 71335 | 3-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Mierlo Hout 1 | Bladella 1 | 71109 | 2-2 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | RKVVO 1 | 71123 | 2-0 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Gestel 1 | EFC 1 | 71552 | 2-1 | ||
C | 07-10-2018 14:30 | Hilvaria 1 | Wilhelmina'08 1 | 71015 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Bladella 1 | Hilvaria 1 | 70773 | 1-5 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Braakhuizen 1 | RKVVO 1 | 72446 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Marvilde | FC Eindhoven AV 1 | 69556 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Mierlo Hout 1 | Beerse Boys 1 | 69945 | 1-1 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | Gestel 1 | Someren 1 | 71540 | 1-0 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | EFC 1 | Rood Wit V 1 | 70935 | 2-0 | ||
C | 30-09-2018 14:30 | RPC 1 | Wilhelmina'08 1 | 71511 | 1-8 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Rood Wit V 1 | Bladella 1 | 70179 | 3-0 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Someren 1 | Marvilde | 71115 | 0-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | FC Eindhoven AV 1 | Braakhuizen 1 | 71133 | 2-2 | ||
C | 23-09-2018 14:00 | RKVVO 1 | RPC 1 | 71599 | 0-0 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Wilhelmina'08 1 | Mierlo Hout 1 | 71983 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Beerse Boys 1 | Gestel 1 | 72269 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 14:30 | Hilvaria 1 | EFC 1 | 69542 | 0-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 14:30 | VOAB 1 | De Valk 1 | 2169 | 1-1 | ||
B | 16-09-2018 14:30 | Scharn 1 | Bladella 1 | 2187 | 3-1 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | De Valk 1 | Bladella 1 | 2149 | 5-2 | ||
B | 09-09-2018 14:30 | VOAB 1 | Scharn 1 | 2168 | 5-1 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | Bladella 1 | VOAB 1 | 2086 | 2-4 | ||
B | 02-09-2018 14:30 | Scharn 1 | De Valk 1 | 2186 | 2-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Eindhoven AV 1 | 26 | 15 | 6 | 5 | 51 | 57 | 28 | 29 | 0 |
2 | Wilhelmina'08 1 | 26 | 14 | 6 | 6 | 48 | 50 | 32 | 18 | 0 |
3 | EFC 1 | 26 | 13 | 3 | 10 | 42 | 61 | 34 | 27 | 0 |
4 | Hilvaria 1 | 26 | 12 | 4 | 10 | 40 | 65 | 48 | 17 | 0 |
5 | Mierlo Hout 1 | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 55 | 41 | 14 | 0 |
6 | Marvilde | 26 | 12 | 3 | 11 | 39 | 56 | 44 | 12 | 0 |
7 | RKVVO 1 | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 | 40 | 34 | 6 | 0 |
8 | SV Someren 1 | 26 | 11 | 4 | 11 | 37 | 40 | 36 | 4 | 0 |
9 | Braakhuizen 1 | 26 | 8 | 10 | 8 | 34 | 33 | 44 | -11 | 0 |
10 | Beerse Boys 1 | 26 | 9 | 6 | 11 | 33 | 38 | 43 | -5 | 0 |
11 | Rood Wit V 1 | 26 | 8 | 6 | 12 | 30 | 29 | 43 | -14 | 0 |
12 | Bladella 1 | 26 | 6 | 11 | 9 | 29 | 39 | 51 | -12 | 0 |
13 | RPC 1 | 26 | 6 | 8 | 12 | 26 | 36 | 60 | -24 | 0 |
14 | Gestel 1 | 26 | 5 | 4 | 17 | 19 | 25 | 86 | -61 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOAB 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 4 | 6 | 0 |
2 | Scharn 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 6 | 7 | -1 | 0 |
3 | De Valk 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 5 | 2 | 0 |
4 | Bladella 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 12 | -7 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:15 - 20:00 | 3 | 4 | Keepers training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 1 | 4 | Team training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 4 | 4 | Team training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|