0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Bladella JO8-3
Teamleden
Spelers | |||||||
Daan Antonise | |||||||
Mente van Dingenen | |||||||
Wessel Kaal | |||||||
Tijn Lavrijsen | |||||||
Vigo van Steensel |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2019 18:45 | Bladella JO8-3 | Beerse Boys JO8-1G | 136185 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 134655 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:30 | SDO'39 JO8-1 | VOAB JO8-2 | 135382 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | 135266 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Hilvaria JO8-3 | Sarto JO8-4 | 135188 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Tuldania JO8-1 | 135880 | 0-0 | ||
C | 22-05-2019 18:00 | Sarto JO8-4 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 134979 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | VOAB JO8-2 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 134144 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Beerse Boys JO8-1G | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 137172 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | ST Casteren / Netersel JO08-1 | 134003 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | Hilvaria JO8-3 | 134172 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 11:00 | Sarto JO8-4 | Bladella JO8-3 | 136755 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Hilvaria JO8-3 | Tuldania JO8-1 | 136973 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | VOAB JO8-2 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 135414 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | Sarto JO8-4 | 134746 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | SDO'39 JO8-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | 137233 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | Bladella JO8-3 | 134710 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Beerse Boys JO8-1G | 136075 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Bladella JO8-3 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 135350 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Beerse Boys JO8-1G | ST Casteren / Netersel JO08-1 | 134046 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:30 | Tuldania JO8-1 | VOAB JO8-2 | 135669 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | Hilvaria JO8-3 | 135325 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | SDO'39 JO8-1 | 136738 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 09:30 | Bladella JO8-3 | SDO'39 JO8-1 | 137128 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | Hilvaria JO8-3 | Bladella JO8-3 | 136454 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | VOAB JO8-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | 134268 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | SDO'39 JO8-1 | Sarto JO8-4 | 134976 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | Tuldania JO8-1 | Beerse Boys JO8-1G | 133978 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 134232 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:30 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 135690 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 136530 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 11:00 | Sarto JO8-4 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | 134863 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | Tuldania JO8-1 | 134121 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | Spoordonkse Boys JO8-1 | 136061 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | Beerse Boys JO8-1G | SDO'39 JO8-1 | 135384 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | Hilvaria JO8-3 | 135573 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | Bladella JO8-3 | VOAB JO8-2 | 136268 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | Tuldania JO8-1 | SDO'39 JO8-1 | 136547 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:30 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | VOAB JO8-2 | 134021 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | Hilvaria JO8-3 | Beerse Boys JO8-1G | 137426 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | SDO'39 JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 135928 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | VOAB JO8-2 | Sarto JO8-4 | 137409 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Tuldania JO8-1 | Bladella JO8-3 | 134113 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | 135548 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | 137461 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 11:00 | Sarto JO8-4 | Beerse Boys JO8-1G | 136993 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Hilvaria JO8-3 | 136423 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | Tuldania JO8-1 | 135992 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Hilvaria JO8-3 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | 134633 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Beerse Boys JO8-1G | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | 137076 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | SDO'39 JO8-1 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 135981 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Tuldania JO8-1 | Sarto JO8-4 | 135795 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | Bladella JO8-3 | 135958 | 0-0 | ||
C | 23-02-2019 10:15 | VOAB JO8-2 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 136820 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | Bladella JO8-3 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 135665 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Hilvaria JO8-3 | VOAB JO8-2 | 136486 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | Tuldania JO8-1 | 134645 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Beerse Boys JO8-1G | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 136348 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | SDO'39 JO8-1 | 135167 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 11:00 | Sarto JO8-4 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | 135179 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Reusel Sport/CoTrans JO8-3 | 134672 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:00 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | Sarto JO8-4 | 135086 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-2G | Bladella JO8-3 | 136225 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | Tuldania JO8-1 | ST Casteren / Netersel JO08-1 | 134903 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:30 | SDO'39 JO8-1 | Hilvaria JO8-3 | 134101 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | VOAB JO8-2 | Beerse Boys JO8-1G | 136100 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | Bladella JO8-3 | 105287 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:00 | Nevelo JO8-3 | Sarto JO8-7 | 61255 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:00 | Were Di JO8-5 | Oirschot Vooruit JO8-2 | 62622 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | Hilvaria JO8-4 | Nevelo JO8-3 | 60568 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Hapert JO8-2G | SDO'39 JO8-2G | 62580 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Beerse Boys JO8-2G | Bladella JO8-3 | 105297 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | 61627 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 11:00 | Sarto JO8-7 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | 63254 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Bladella JO8-3 | Hapert JO8-2G | 105296 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Oirschot Vooruit JO8-2 | Beerse Boys JO8-2G | 61034 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | Were Di JO8-5 | 62766 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:30 | SDO'39 JO8-2G | Spoordonkse Boys JO8-1 | 60594 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | Hilvaria JO8-4 | 62259 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | Hilvaria JO8-4 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 62465 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Oirschot Vooruit JO8-2 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | 62699 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Beerse Boys JO8-2G | Nevelo JO8-3 | 60729 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Hapert JO8-2G | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | 62454 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 11:15 | Sarto JO8-7 | SDO'39 JO8-2G | 61434 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Were Di JO8-5 | Bladella JO8-3 | 105295 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Geldrop JO8-3 | EFC JO8-2G | 63178 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | RPC JO8-2 | SV Budel JO8-1 | 99922 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 10:00 | Dommelen JO8-1G | WODAN JO8-2 | 62650 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Bladella JO8-3 | Sarto JO8-7 | 105294 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Nevelo JO8-3 | Oirschot Vooruit JO8-2 | 60874 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | 61709 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | SDO'39 JO8-2G | Hilvaria JO8-4 | 62735 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Were Di JO8-5 | 61098 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Hapert JO8-2G | Beerse Boys JO8-2G | 61598 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Were Di JO8-5 | Nevelo JO8-3 | 61946 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | EFC JO8-2G | Dommelen JO8-1G | 60595 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:30 | Bladella JO8-3 | RPC JO8-3 | 62549 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:30 | Sarto JO8-7 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 62831 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | Bladella JO8-3 | 105293 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | WODAN JO8-2 | Geldrop JO8-3 | 62915 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | Beerse Boys JO8-2G | SDO'39 JO8-2G | 63058 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | Hilvaria JO8-4 | Hapert JO8-2G | 61905 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Oirschot Vooruit JO8-2 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | 63032 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:30 | De Valk JO8-1G | DOSL JO8-1 | 62701 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Beerse Boys JO8-2G | Were Di JO8-5 | 62627 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Hapert JO8-2G | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | 62314 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | SDO'39 JO8-2G | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | 61312 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 11:00 | Sarto JO8-7 | Oirschot Vooruit JO8-2 | 61552 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:45 | Hilvaria JO8-4 | Bladella JO8-3 | 105292 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | EFC JO8-2G | RPC JO8-3 | 62073 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | De Valk JO8-1G | SV Budel JO8-1 | 62390 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Dommelen JO8-1G | Bladella JO8-3 | 63109 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | DOSL JO8-1 | RPC JO8-2 | 99920 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:30 | Spoordonkse Boys JO8-1 | Nevelo JO8-3 | 62448 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:30 | Bladella JO8-3 | WODAN JO8-2 | 62866 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | RPC JO8-2 | Geldrop JO8-3 | 99919 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | RPC JO8-3 | DOSL JO8-1 | 61327 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | SV Budel JO8-1 | Dommelen JO8-1G | 61889 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Nevelo JO8-3 | SDO'39 JO8-2G | 63077 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | Bladella JO8-3 | Spoordonkse Boys JO8-1 | 105291 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:45 | ST RKDSV / EDN'56 JO8-1 | Beerse Boys JO8-2G | 62799 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:15 | Reusel Sport/CoTrans JO8-4 | Hilvaria JO8-4 | 61430 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Were Di JO8-5 | Sarto JO8-7 | 62363 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Oirschot Vooruit JO8-2 | Hapert JO8-2G | 61429 | 0-0 | ||
C | 20-10-2018 10:00 | Dommelen JO8-1G | RPC JO8-2 | 99916 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Geldrop JO8-3 | Bladella JO8-3 | 63284 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | RPC JO8-3 | 62676 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | EFC JO8-2G | RKSV Nuenen JO8-2 | 62737 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | DOSL JO8-1 | SV Budel JO8-1 | 62867 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | Dommelen JO8-1G | De Valk JO8-1G | 61337 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | WODAN JO8-2 | SV Budel JO8-2 | 61252 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | RPC JO8-2 | RPC JO8-3 | 99918 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Bladella JO8-3 | Waalre JO8-1 | 61860 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | SV Budel JO8-1 | EFC JO8-2G | 60547 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | SV Budel JO8-2 | DOSL JO8-1 | 61121 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | RPC JO8-3 | Geldrop JO8-3 | 60442 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | De Valk JO8-1G | WODAN JO8-2 | 63186 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | Dommelen JO8-1G | 61086 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Bladella JO8-3 | RPC JO8-2 | 99917 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Geldrop JO8-3 | RKSV Nuenen JO8-2 | 62904 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Bladella JO8-3 | De Valk JO8-1G | 60553 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | RPC JO8-3 | SV Budel JO8-1 | 62938 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | SV Budel JO8-2 | 63112 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | EFC JO8-2G | WODAN JO8-2 | 61160 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | DOSL JO8-1 | Dommelen JO8-1G | 61539 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | SV Budel JO8-1 | Geldrop JO8-3 | 60690 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | Bladella JO8-3 | 61536 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | WODAN JO8-2 | DOSL JO8-1 | 60674 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:30 | De Valk JO8-1G | EFC JO8-2G | 60820 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | SV Budel JO8-2 | RPC JO8-3 | 60614 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Dommelen JO8-1G | Waalre JO8-1 | 61357 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 09:30 | Bladella JO8-3 | EFC JO8-4G | 16538 | 2-7 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Bergeijk JO8-2 | Terlo JO8-2 | 16512 | 9-4 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | EFC JO8-4G | Terlo JO8-2 | 16894 | 10-7 | ||
B | 07-09-2018 18:30 | Bladella JO8-3 | Bergeijk JO8-2 | 15353 | 0-0 | ||
B | 01-09-2018 09:30 | Bergeijk JO8-2 | EFC JO8-4G | 15960 | 9-3 | ||
B | 01-09-2018 09:30 | Terlo JO8-2 | Bladella JO8-3 | 15806 | 12-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC JO8-4G | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 17 | 9 | 8 | 0 |
2 | Terlo JO8-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 19 | 10 | 9 | 0 |
3 | Bladella JO8-3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 19 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 1 | 4 | Team training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2 | 4 | Circuit training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|