0304 Onder 8 competitie (voorjaar)
Bladella JO8-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Niek Bax | |||||||
Sjors Bouman | |||||||
Maxim Myslywec | |||||||
Ties Soetens | |||||||
Thijn Sol | |||||||
Melle van Uitert | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Patrick Bouman | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-05-2019 11:00 | Sarto JO8-5 | Were Di JO8-2 | 137263 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-2G | SVSSS JO8-1 | 136954 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 09:00 | Helvoirt JO8-1G | Audacia JO8-1 | 134023 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | Hilvaria JO8-1 | Nevelo JO8-1 | 136829 | 0-0 | ||
C | 25-05-2019 08:45 | SC 't Zand JO8-8 | Bladella JO8-2 | 134621 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Sarto JO8-5 | 133933 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 08:30 | SVSSS JO8-1 | Helvoirt JO8-1G | 133992 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Audacia JO8-1 | Taxandria JO8-1 | 136127 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Nevelo JO8-1 | Jong Brabant JO8-2G | 135868 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:00 | Were Di JO8-2 | SC 't Zand JO8-8 | 135995 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | Taxandria JO8-1 | SVSSS JO8-1 | 136232 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-2G | Bladella JO8-2 | 137177 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:00 | Were Di JO8-2 | Nevelo JO8-1 | 135926 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | Hilvaria JO8-1 | Helvoirt JO8-1G | 135862 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 08:45 | SC 't Zand JO8-8 | Audacia JO8-1 | 135621 | 0-0 | ||
C | 08-05-2019 18:30 | Nevelo JO8-1 | Sarto JO8-5 | 134897 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Taxandria JO8-1 | 136004 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | Audacia JO8-1 | Hilvaria JO8-1 | 134095 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | SVSSS JO8-1 | SC 't Zand JO8-8 | 135036 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Were Di JO8-2 | 134206 | 0-0 | ||
C | 20-04-2019 10:00 | Hilvaria JO8-1 | Were Di JO8-2 | 134498 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Audacia JO8-1 | 136545 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | Hilvaria JO8-1 | Taxandria JO8-1 | 134594 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-2G | Helvoirt JO8-1G | 137094 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 08:45 | SC 't Zand JO8-8 | Nevelo JO8-1 | 134390 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 11:00 | Sarto JO8-5 | SVSSS JO8-1 | 136316 | 0-0 | ||
C | 10-04-2019 18:30 | SVSSS JO8-1 | Audacia JO8-1 | 136934 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-1 | SC 't Zand JO8-8 | 137299 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Taxandria JO8-1 | Jong Brabant JO8-2G | 135326 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Were Di JO8-2 | 136878 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Nevelo JO8-1 | Bladella JO8-2 | 135264 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:00 | Audacia JO8-1 | Sarto JO8-5 | 135661 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 08:30 | SVSSS JO8-1 | Hilvaria JO8-1 | 134019 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-2G | Hilvaria JO8-1 | 135769 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 10:15 | Taxandria JO8-1 | Nevelo JO8-1 | 134686 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Helvoirt JO8-1G | 136955 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 08:45 | SC 't Zand JO8-8 | Hilvaria JO8-1 | 136986 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Nevelo JO8-1 | FC Tilburg JO8-1 | 134039 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:00 | Were Di JO8-2 | SVSSS JO8-1 | 135381 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-2G | Audacia JO8-1 | 135477 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 12:00 | Sarto JO8-5 | Taxandria JO8-1 | 137176 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-1 | Bladella JO8-2 | 134096 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 10:15 | Helvoirt JO8-1G | Sarto JO8-5 | 136518 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 08:45 | SC 't Zand JO8-8 | Jong Brabant JO8-2G | 135999 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:30 | Bladella JO8-2 | SVSSS JO8-1 | 134990 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Audacia JO8-1 | FC Tilburg JO8-1 | 135240 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | Nevelo JO8-1 | Helvoirt JO8-1G | 135089 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:15 | Were Di JO8-2 | Taxandria JO8-1 | 134462 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 11:00 | Sarto JO8-5 | SC 't Zand JO8-8 | 136746 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:30 | SVSSS JO8-1 | FC Tilburg JO8-1 | 136072 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 08:45 | Hilvaria JO8-1 | Sarto JO8-5 | 136299 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:00 | Audacia JO8-1 | Nevelo JO8-1 | 134832 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Helvoirt JO8-1G | SC 't Zand JO8-8 | 135615 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Jong Brabant JO8-2G | Were Di JO8-2 | 136052 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:15 | Taxandria JO8-1 | Bladella JO8-2 | 134696 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 11:00 | Sarto JO8-5 | Jong Brabant JO8-2G | 135193 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:45 | FC Tilburg JO8-1 | Helvoirt JO8-1G | 134942 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Were Di JO8-2 | Audacia JO8-1 | 134311 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | Nevelo JO8-1 | SVSSS JO8-1 | 136630 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 08:45 | SC 't Zand JO8-8 | Taxandria JO8-1 | 136884 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 08:30 | Bladella JO8-2 | Hilvaria JO8-1 | 135508 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 20-10-2018 09:30 | Bladella JO8-2 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 103243 | 3-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | RKVVO JO8-1 | 104469 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:15 | Brabantia JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-2 | 100784 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 09:00 | DBS JO8-2 | Bladella JO8-2 | 96847 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | Braakhuizen JO8-1 | 100793 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | De Raven JO8-1G | Bergeijk JO8-1 | 102379 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | Bladella JO8-1 | 98518 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Acht JO8-1 | Geldrop JO8-2 | 61111 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 08:45 | RKVVO JO8-1 | RKSV Heeze JO8-1 | 104478 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Waalre JO8-1 | 98517 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:15 | RKSV Heeze JO8-1 | Acht JO8-1 | 62604 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:30 | Bladella JO8-1 | De Raven JO8-1G | 102378 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 08:45 | RKVVO JO8-1 | DBS JO8-2 | 104477 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | Bergeijk JO8-1 | 60450 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | Brabantia JO8-2 | 62811 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | Geldrop JO8-2 | 100791 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | DBS JO8-2 | RKSV Heeze JO8-1 | 61951 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | Braakhuizen JO8-1 | 98516 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Acht JO8-1 | RKVVO JO8-1 | 104476 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:15 | Brabantia JO8-2 | Bladella JO8-2 | 98500 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Bladella JO8-1 | 96842 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | RKSV Heeze JO8-1 | 96852 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 08:30 | Bladella JO8-1 | RKVVO JO8-1 | 104475 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | DBS JO8-2 | 98515 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | Brabantia JO8-2 | 98496 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | De Raven JO8-1G | RKSV Nuenen JO8-2 | 102376 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 11:15 | UNA JO8-2 | Geldrop JO8-2 | 98497 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Acht JO8-1 | 61560 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | RKVVO JO8-1 | Braakhuizen JO8-1 | 104474 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | Bladella JO8-2 | 98494 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | Bergeijk JO8-1 | 100790 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | DBS JO8-2 | De Raven JO8-1G | 102375 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | RKSV Heeze JO8-1 | UNA JO8-2 | 98492 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:15 | Brabantia JO8-2 | Waalre JO8-1 | 98514 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Acht JO8-1 | Bladella JO8-1 | 98495 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | Geldrop JO8-2 | 98491 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | RKSV Nuenen JO8-2 | 100789 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:15 | Brabantia JO8-2 | Acht JO8-1 | 60999 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Bergeijk JO8-1 | DBS JO8-2 | 60841 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | De Raven JO8-1G | RKSV Heeze JO8-1 | 102374 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Bladella JO8-1 | UNA JO8-2 | 98489 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | RKVVO JO8-1 | 104473 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | Waalre JO8-1 | 98513 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | Bladella JO8-1 | 100788 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Acht JO8-1 | De Raven JO8-1G | 102373 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | DBS JO8-2 | Brabantia JO8-2 | 98488 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | RKSV Heeze JO8-1 | Braakhuizen JO8-1 | 62849 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | UNA JO8-2 | Bladella JO8-2 | 96855 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:45 | RKVVO JO8-1 | Bergeijk JO8-1 | 104472 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 08:30 | FC Eindhoven AV JO8-2 | Bergeijk JO8-1 | 60808 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-1 | Geldrop JO8-2 | 98487 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | UNA JO8-2 | 98512 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | DBS JO8-2 | Acht JO8-1 | 98485 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Bladella JO8-2 | 98486 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | FC Eindhoven AV JO8-2 | 100787 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | RKVVO JO8-1 | 104471 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | De Raven JO8-1G | Geldrop JO8-2 | 102372 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Bladella JO8-1 | Braakhuizen JO8-1 | 98484 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:00 | UNA JO8-2 | FC Eindhoven AV JO8-2 | 63170 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:15 | RKSV Heeze JO8-1 | Bladella JO8-1 | 96840 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | DBS JO8-2 | Braakhuizen JO8-1 | 62759 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-1 | Bergeijk JO8-1 | 62507 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Geldrop JO8-2 | 96850 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:15 | Brabantia JO8-2 | RKSV Heeze JO8-1 | 62963 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | Taxandria JO8-1 | Jong Brabant JO8-3G | 62939 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | RWB JO8-1 | FC Tilburg JO8-1 | 61280 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Bladella JO8-2 | Haarsteeg JO8-1 | 61052 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Nevelo JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-5 | 63025 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 08:45 | Boxtel JO8-1 | NEO'25 JO8-1 | 62616 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:45 | Zwaluw VFC JO8-5 | Boxtel JO8-1 | 62209 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:45 | NEO'25 JO8-1 | RWB JO8-1 | 61546 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | Nevelo JO8-1 | 61093 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:30 | Bergeijk JO8-1 | RKSV Heeze JO8-1 | 61347 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | UNA JO8-2 | 62498 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Acht JO8-1 | DBS JO8-2 | 63005 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Bladella JO8-1 | RKSV Nuenen JO8-1 | 96839 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | FC Eindhoven AV JO8-2 | Brabantia JO8-2 | 62426 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:45 | FC Tilburg JO8-1 | Bladella JO8-2 | 61939 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | SVSSS JO8-1 | Taxandria JO8-1 | 61797 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Acht JO8-1 | RKSV Nuenen JO8-2 | 100786 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | De Raven JO8-1G | 102371 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Bladella JO8-1 | 98482 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | DBS JO8-2 | 61545 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | UNA JO8-2 | Bergeijk JO8-1 | 98481 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:15 | RKSV Heeze JO8-1 | Waalre JO8-1 | 98511 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | RKSV Nuenen JO8-1 | 98483 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | Taxandria JO8-1 | Zwaluw VFC JO8-5 | 61806 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-1 | FC Eindhoven AV JO8-2 | 60661 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | SVSSS JO8-1 | Haarsteeg JO8-1 | 61318 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Waalre JO8-1 | FC Eindhoven AV JO8-2 | 98510 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:30 | Bergeijk JO8-1 | Geldrop JO8-2 | 98477 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | UNA JO8-2 | Braakhuizen JO8-1 | 98478 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | Boxtel JO8-1 | Bladella JO8-2 | 61051 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Jong Brabant JO8-3G | NEO'25 JO8-1 | 63033 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | RWB JO8-1 | Nevelo JO8-1 | 63164 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-1 | Brabantia JO8-2 | 98479 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:45 | RKSV Nuenen JO8-2 | DBS JO8-2 | 100785 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Acht JO8-1 | 98476 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Bladella JO8-1 | Geldrop JO8-2 | 96838 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Brabantia JO8-2 | 96848 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 08:30 | Bladella JO8-1 | RKSV Heeze JO8-1 | 98480 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | UNA JO8-2 | DBS JO8-2 | 62725 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Acht JO8-1 | Waalre JO8-1 | 98509 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:45 | FC Tilburg JO8-1 | SVSSS JO8-1 | 62433 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:15 | Haarsteeg JO8-1 | RWB JO8-1 | 61663 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Nevelo JO8-1 | Boxtel JO8-1 | 63113 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:45 | Zwaluw VFC JO8-5 | Jong Brabant JO8-3G | 60464 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | Bladella JO8-1 | 98474 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | DBS JO8-2 | UNA JO8-2 | 98475 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | Bladella JO8-2 | 96849 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Acht JO8-1 | UNA JO8-2 | 62703 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:15 | RKSV Heeze JO8-1 | Bergeijk JO8-1 | 98473 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Taxandria JO8-1 | 62228 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Braakhuizen JO8-1 | Bladella JO8-1 | 96837 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Geldrop JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-1 | 61050 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 08:30 | FC Eindhoven AV JO8-2 | RKSV Nuenen JO8-1 | 98472 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 09:30 | EFC JO8-3G | Bladella JO8-2 | 16133 | 3-5 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | Hapert JO8-2G | Hoogeloon JO8-1 | 16548 | 0-11 | ||
B | 08-09-2018 09:30 | Hapert JO8-2G | EFC JO8-3G | 15416 | 0-7 | ||
B | 08-09-2018 10:00 | Hoogeloon JO8-1 | Bladella JO8-2 | 15965 | 2-5 | ||
B | 01-09-2018 08:30 | Bladella JO8-2 | Hapert JO8-2G | 16887 | 16-0 | ||
B | 01-09-2018 09:30 | EFC JO8-3G | Hoogeloon JO8-1 | 16647 | 2-5 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST HMVV/Hulsel JO8-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
2 | Bladella JO8-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | -2 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella JO8-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 26 | 5 | 21 | 0 |
2 | Hoogeloon JO8-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 18 | 7 | 11 | 0 |
3 | EFC JO8-3G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 | 0 |
4 | Hapert JO8-2G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 34 | -34 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 1 | 4 | Team training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 2 | 4 | Circuit training | vanaf woensdag 21 augustus 2019 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|