1920
1951
Nog geen artikelen
in uw mandje
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy 2023-'24
18:15 - 19:30
Sportpark
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
zondag 12 mei 2024
Activiteit
Afsluiting senioren
vrijdag 17 mei 2024
Activiteit
voetbalquiz
kantine
Pupil van de week: | ||||
datum | 02-09-2012 14:30 uur | Wedstrijd | Rood Wit V 1 - Bladella 1 |
Wie ben ik? | |
In welk elftal speel ik? | Bladella E7 |
Op welke positie speel ik? | links voor |
Vanaf wanneer ben ik bij Bladella? | |
Mijn hobby's | voetbal - lezen |
Favoriete club(s) | Ajax en Bladella |
Favoriete speler(s) | Messi en Balotelli |
Mijn lievelingseten is | frikadel special |
In dit seizoen zijn de volgende jongens en meisjes mascotte geweest:
Team: Bladella MO11-1
Bladella 1 -
Hoogeloon 1
|
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Wilhelmina Boys 1
|
Team: Bladella JO10-2
Bladella 1 -
MMC Weert 1
|
Team: Bladella JO10-2
Bladella 1 -
SBC 1
|
|||
Team: Bladella MO11-1
Bladella 1 -
DBS 1
|
Team: Bladella JO10-1
Bladella 1 -
SV Budel 1
|
Team: Bladella JO10-1
Bladella 1 -
Tivoli 1
|
Team: Bladella JO10-1
Bladella 1 -
Reusel Sport/CoTrans 1
|
|||
Team: Bladella JO10-1
Bladella 1 -
RPC 1
|
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
Mierlo Hout 1
|
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Beerse Boys 1
|
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
Braakhuizen 1
|
|||
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Marvilde
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
RKVVO 1
|
Team: Bladella JO10-1
Bladella 1 -
RPC 1
|
Team: Bladella JO11-5
Bladella 1 -
Rood Wit V 1
|
|||
Team: Bladella JO11-4
Bladella 1 -
EFC 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Someren 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Wilhelmina\'08 1
|
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Gestel 1
|
|||
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Hilvaria 1
|
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
PSV 1
|
Team: Bladella JO11-5
Hilvaria 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella JO11-6
Hapert 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella JO8-4
Bladella 1 -
BES 1
|
Team: Bladella JO9-1
Reusel Sport/CoTrans 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella JO11-2
SV Valkenswaard (gestaakt onweer) -
Bladella 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Nieuw Woensel 1
|
|||
Team: Bladella JO11-4
Bladella 1 -
Hilvaria 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Braakhuizen 1
|
Team: Bladella JO8-3
Bladella 1 -
DBS 1
|
Team: Bladella JO8-4
Bladella 1 -
Spoordonkse Boys 1
|
|||
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
DVG 1
|
Team: Bladella JO11-2
Dommelen 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Reusel Sport/CoTrans 1
|
Team: Bladella JO11-2
PSV 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella JO11-4
Bladella 1 -
Hilvaria 1
|
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
SV Valkenswaard 1
|
Team: Bladella JO11-7
Bladella 1 -
Unitas'59 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Hapert 1
|
|||
Team: Bladella JO11-5
Bladella 1 -
Dommelen 1
|
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
Dommelen 1
|
Team: Bladella JO11-4
Bladella 1 -
Reusel Sport/Faes Gr 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
EMK 1
|
|||
Team: Bladella JO11-7
PSV 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
SBC 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
SV Valkenswaard 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bergeijk 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella JO11-7
Wilhelmina Boys 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Sparta'25 1
|
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
Nijnsel/TVE Reclame 1
|
Team: Bladella JO11-2
Reusel Sport/Faes Gr 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
FC Eindhoven AV 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
PSV 1
|
Team: Bladella JO11-2
Bladella 1 -
Braakhuizen 1
|
Team: Bladella JO11-1
Bladella 1 -
Bergeijk 1
|
|||
Team: Bladella JO11-3
Bladella 1 -
Wilhelmina Boys 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
SBC 1
|
Team: Bladella E1
Oisterwijk 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Hilvaria 1
|
|||
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Hapert 1
|
Team: Bladella E1
Reusel Sport/Faes Gr 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Woenselse Boys 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Nevelo 1
|
|||
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Dommelen 1
|
Team: Bladella E3
SV Valkenswaard 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Oirschot V. 1
|
Team: Bladella E5
Wilhelmina Boys 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E8
Bladella 1 -
EMK 1
|
Team: Bladella E1
SBC 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Hapert 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
Reusel Sport/Faes Gr 1
|
|||
Team: Bladella E3
Dommelen 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
SV Valkenswaard 1
|
Team: Bladella E1
Oirschot V. 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Oisterwijk 1
|
|||
Team: Bladella E6
Hilvaria 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E7
Bladella 1 -
Wilhelmina Boys 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Nijnsel/TVE Reclame 1
|
Team: Bladella E5
Rood Wit V 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella D6
Bladella 1 -
Bergeijk 1
|
Team: Bladella E4
HVV Helmond 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E6
Dommelen 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
Nevelo 1
|
|||
Team: Bladella E8
Oirschot V. 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E5
Bladella 1 -
Wilhelmina Boys 1
|
Team: Bladella E3
Oisterwijk 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E5
Bladella 1 -
RKVVO 1
|
|||
Team: Bladella E2
Reusel Sport/Faes Gr 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Spoord. Boys 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Dommelen 1
|
Team: Bladella E2
Bergeijk 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Rood Wit V 1
|
Team: Bladella E4
Bladella 1 -
Oirschot V. 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
JongBrabant 1
|
Team: Bladella E5
RKVVO 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Reusel Sport/Faes Gr 1
|
Team: Bladella E1
Spoord. Boys 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Oisterwijk 1
|
Team: Bladella E4
Bladella 1 -
HVV Helmond 1
|
|||
Team: Bladella F1
ODC 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E7
Acht 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Dommelen 1
|
Team: Bladella E9
Bladella 1 -
Oisterwijk 1
|
|||
Team: Bladella E8
RPC 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
Braakhuizen 1
|
Team: Bladella E1
Oirschot V. 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Rood Wit V 1
|
|||
Team: Bladella E3
RKSV Heeze 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E8
Bladella 1 -
Unitas'59 1
|
Team: Bladella E5
Bladella 1 -
Bergeijk 1
|
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
GSBW 1
|
|||
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Acht 1
|
Team: Bladella E4
Dommelen 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E9
Oisterwijk 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
RPC 1
|
|||
Team: Bladella E8
Braakhuizen 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Oirschot V. 1
|
Team: Bladella E2
Rood Wit V 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
RKSV Heeze 1
|
|||
Team: Bladella E1
Unitas'59 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
RKDSV 1
|
Team: Bladella E1
Bergeijk 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
SV Valkenswaard 1
|
|||
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
Zwaluw VFC 1
|
Team: Bladella E4
PSV 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E7
Zwaluw VFC 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
Heeswijk 1
|
|||
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
PSV 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
TEC 1
|
Team: Bladella E5
Gestel 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella F4
Marvilde 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Haarsteeg 1
|
Team: Bladella E8
Nieuw Woensel 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
SV Valkenswaard 1
|
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Rood Wit V 1
|
|||
Team: Bladella E4
Bladella 1 -
RKVVO 1
|
Team: Bladella E1
Heeswijk 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Beerse Boys 1
|
Team: Bladella E4
TEC 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Marvilde 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Nieuw Woensel 1
|
Team: Bladella E3
SV Valkenswaard 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Gestel 1
|
|||
Team: Bladella E4
RKVVO 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E3
Bladella 1 -
Theole 1
|
Team: Bladella E7
Rood Wit V 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Theole 1
|
|||
Team: Bladella E2
St Mich.Gestel 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E4
Bladella 1 -
RKJVV/V. Dalsen 1
|
Team: Bladella E4
Taxandria 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E4
SC 't Zand 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E6
Bladella 1 -
Nulandia 1
|
Team: Bladella E6
TEC 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Marvilde 1
|
Team: Bladella E2
BVV 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E2
Bladella 1 -
Oisterwijk 1
|
Team: Bladella E1
Reusel Sport/Faes Gr 1 -
Bladella 1
|
Team: Bladella E4
Bladella 1 -
RKVVO 1
|
Team: Bladella E6
Theole 1 -
Bladella 1
|
|||
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Gestel 1
|
Team: Bladella E1
Bladella 1 -
Haarsteeg 1
|
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01