Bladella

Indelingen voorjaarsreeksen

24 december 2017
www.bladella.nl
De indelingen van de voorjaars-competities zijn bekend. Deze reeksen gaan pas zaterdag 24 februari van start. Wijzigingen blijven mogelijk.

 

2e klasse 8

 

1e klasse 5

 

3e klasse 7

09:30

13:00

14:45

13:45

13:00

13:00

14:30

13:00

13:00

 

Audacia MO17-1
Bladella MO17-1
J.Brabant MO17-1
Nuenen MO17-1
RKVVO MO17-1
Rood W'67 MO17-1
RPC/E’hoven MO17-1

Juventud MO17-1
Terlo MO17-1


 

11:00

13:15

11:30

13:00

13:30

13:00

13:15

11:00

12:45

13:15
 

Bladella MO15-1
Boxtel MO15-1
Geldrop MO15-1
Helvoirt MO15-1
Marvilde MO15-1
OJC R’malen MO15-2
SBC MO15-1
BLC MO15-1

Budel MO15-1

V’waard MO15-1
 

09:30

10:30

11:00

11:30

11:00

11:30

11:45

11:00

11:15

11:30
 

Bladella MO13-1
Eindhoven MO13-2
Marvilde MO13-1
Mierlo Hout MO13-2

RKDSV/EDN MO13-1
RKVVO MO13-1
SBC MO13-1
Budel MO13-2
Wilhelmina B MO13-1
Zwaluw MO13-1

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse 6

 

3e klasse 09

 

 

14:30

14:45

15:00

14:30

16:00

15:00

14:45

14:45

14:30

15:30

15:00

14:30

Acht JO19-1

Bergeijk JO19-1

Bladella JO19-1

Braakhuizen JO19-1

DBS JO19-1

DVS JO19-1

EFC JO19-1

Eindhoven JO19-1

Hapert JO19-1

SBC JO19-1

V’waard JO19-1

Unitas'59 JO19-2

14:30

15:00

16:00

14:30

14:30

15:00

14:00

14:30

14:30

14:30

14:30

14:30

Beerse B. JO19-1

Bladella JO19-2

DBS JO19-2

HMVV/S/H JO19-1

Hoogeloon JO19-1

Marvilde JO19-1

Oirschot V. JO19-2

RKVVO JO19-2

Steensel JO19-1

UNA JO19-3

Vessem/D JO19-1

ZSC JO19-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse 09

 

4e klasse 13

 

5e klasse 16

14:30

14:45

15:00

11:00

12:45

14:30

15:00

14:00

14:30

13:45

14:30
 

Beerse B JO17-1

Bergeijk JO17-1

Bladella JO17-2

EFC JO17-2

Hapert JO17-1

Hoogeloon JO17-1

Marvilde JO17-1

Oirschot V. JO17-2

RKDSV/E JO17-1

UNA JO17-3

DEES/V JO17-1
 

14:45

15:00

14:00

14:30

14:45

13:30

16:15

12:30

14:45

12:45

14:30
 

Bergeijk JO17-2

Bladella JO17-3

Weebosch JO17-1

Netersel/C JO17-1

Reusel Sp. JO17-2

Riethoven JO17-1

RPC JO17-3

Steensel/KB JO17-1

Terlo JO17-1

Vessem/D JO17-2

ZSC JO17-1
 

14:45

13:00

14:30

13:00

15:00

14:30

15:00

14:45

14:45

15:00

15:00

15:00

Bergeijk JO17-3

Bladella JO17-4

De Valk JO17-2

Dommelen JO17-3

DVS JO17-3

EFC JO17-4

Geldrop JO17-6

Hapert JO17-2G

Reusel Sp JO17-3

Budel JO17-3

V’waard JO17-4

Waalre JO17-2

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse 8

 

3e klasse 09

 

5e klasse 20

11:30

13:00

13:15

13:00

13:00

15:00

11:30

13:00

13:00

13:00

12:30

08:45

Zwaluw VFC JO15-2

Beerse Boys JO15-1

Bergeijk JO15-1

Bladella JO15-2

De Raven JO15-1

Gloria UC JO15-1

Hapert JO15-1

Hoogeloon JO15-1

OVC'26 JO15-1

Riel JO15-1

RKDSV/E JO15-1

Sarto JO15-2

13:15

13:00

12:30

12:30

13:15

13:30

12:30

13:15

13:15

13:15

13:00
 

Bergeijk JO15-2

Bladella JO15-3

DBS JO15-2

EFC JO15-2

Eindhoven JO15-2

Knegsel.B/S JO15-1

Oirschot V. JO15-2

Reusel Sp JO15-2

SBC JO15-2G

V’waard JO15-3

WilhelminaB JO15-2
 

13:15

11:00

13:00

13:00

13:00

11:00

12:00

13:00

12:45

13:00

11:00

13:00

Bergeijk JO15-3

Bladella JO15-4

Raven JO15-2G

EFC JO15-3G

Hapert JO15-2

Hoogeloon JO15-2

Riethoven JO15-2

Rood W V JO15-4

Budel JO15-3

Terlo JO15-1

DEES/V JO15-2G

ZSC JO15-2

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse 6

 

5e klasse 14

 

6e klasse 14

12:30

10:30

11:00

11:00

12:45

13:00

11:30

11:30

08:45

11:15

13:00

10:45

Audacia JO13-1

Beerse Boys JO13-1

Bladella JO13-2

FC Tilburg JO13-1

Gloria UC JO13-1

Hapert JO13-1

Helvoirt JO13-1

Nemelaer JO13-1

Sarto JO13-2

SC 't Zand JO13-2

SDO'39 JO13-1G

ZIGO JO13-2

11:00

11:05

10:30

11:30

11:45

11:30

12:00

12:00

11:30

11:00

10:30

12:30

Bladella JO13-3

DBS JO13-7

Raven JO13-2

Dommelen JO13-3

Eindhoven JO13-4

Hapert JO13-2G

Reusel Sp JO13-3

Riethoven JO13-1

Rood W.V JO13-3

UNA JO13-3G

Waalre JO13-1

ZSC JO13-1

11:45

11:30

11:00

11:05

13:00

11:30

11:30

11:45

11:45

11:00

11:15

11:30

Beerse B JO13-2

Best V JO13-6

Bladella JO13-4

DBS JO13-6

EFC JO13-3G

EMK JO13-4

Oirschot V. JO13-4

RKVVO JO13-3

SBC JO13-6

UNA JO13-5G

Wilhelmina B JO13-3

WODAN JO13-4

 

 

 

 

 

 

 

6e klasse 15

 

 

 

3e klasse 2

12:00

11:00

11:45

12:15

11:30

09:30

11:30

12:00

11:15

12:00

11:30

11:00

Bergeijk JO13-3

Bladella JO13-5

Raven JO13-3G

Weebosch JO13-1

Dommelen JO13-4

EFC JO13-4

Hapert JO13-3

Knegsel.B/ JO13-1

Casteren/N JO13-2

Reusel Sp JO13-4

V’waard JO13-5

Vessem/D JO13-2

 

 

11:45

11:00

11:30

11:00

11:30

11:45

11:00

11:00

10:30

11:30

 

Beerse B JO12-1

Bladella JO12-1

Brabantia JO12-2

Weebosch JO12-1

Dommelen JO12-1

DVS JO12-2

Emplina JO12-4

RKDSV/E JO12-1

Rood W'62 JO12-1

Unitas'59 JO12-3

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse 5

 

2e klasse 09

 

2e klasser 11

11:15

09:00

10:00

11:45

09:45

09:00

10:45

10:00

10:00

11:00

10:15

08:30

Bladella JO11-1

FC Tilburg JO11-1

Gilze JO11-1

GSBW JO11-1

Hilvaria JO11-1

J.Brabant JO11-1

Nevelo JO11-1

Oirschot V. JO11-1

SVSSS JO11-1

Gudok JO11-1

Were Di JO11-1

ZIGO JO11-1

10:30

10:45

10:15

09:30

10:30

10:15

10:30

10:15

10:00

10:30

10:15
 

Beerse B JO11-1

Bergeijk JO11-1

Best V JO11-3

Bladella JO11-2

EFC JO11-1

Reusel Sp JO11-1

RKVVO JO11-2

Rood W.V JO11-2

V’waard JO11-1

Terlo JO11-1

VOAB JO11-2
 

10:45

09:30

10:00

10:30

10:30

10:45

10:30

10:30

11:00

10:15

10:00

09:00

Bergeijk JO11-3

Bladella JO11-3

Braakhuizen JO11-3

De Valk JO11-2

DVS JO11-1

Cranendonck JO11-1

Eindhoven JO11-3

Gestel JO11-1

Marvilde JO11-1

RPC JO11-2

V’waard JO11-2

UNA JO11-2

 

 

 

 

 

 

 

5e klasser 21

 

5e klasse 18

 

6e klasse 21

09:30

10:00

10:30

10:30

10:15

11:15

10:00

12:00

10:15

11:00

11:15

Bladella JO11-4

Casteren/N JO11-1

DOSKO'32 JO11-2

EFC JO11-5

Hapert JO11-3

HMVV/H JO11-3

Hoogeloon JO11-2

Knegsel.B/S JO11-1

Reusel Sp JO11-3

Riethoven JO11-3

ZSC JO11-3

09:30

09:00

08:45

09:00

10:45

10:00

10:15

11:00

08:30

09:30

10:15

Bladella JO11-5

FC Tilburg JO11-5

Hilvaria JO11-3

J.Brabant JO11-6

Nevelo JO11-2

Oirschot V. JO11-3

Reusel Sp JO11-4

RKDSV/E JO11-2

SVSSS JO11-3

Tuldania JO11-1

VOAB JO11-5

10:45

08:30

09:00

10:30

09:15

10:30

10:45

10:00

10:15

09:45

09:00

Bergeijk JO11-5

Bladella JO11-6

DBS JO11-12

Raven JO11-2

Dommelen JO11-3G

EFC JO11-7G

Cranendonck JO11-3

Geldrop JO11-6

Reusel Sp JO11-5

Budel JO11-6

V’waard JO11-6

 

 

 

 

 

 

 

6e klasse 20

 

 

 

 

10:30

10:45

08:30

09:00

10:30

09:30

11:15

11:00

10:15

10:30

10:00

Beerse B JO11-3

Bergeijk JO11-4

Bladella JO11-7

DBS JO11-14

EFC JO11-4

Hapert JO11-4

HMVV/H JO11-2

Marvilde JO11-3

Reusel Sp JO11-6

RKVVO JO11-4

Vessem JO11-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1e klasse 07

 

2e klasse 09

 

5e klasse 30

09:30

08:30

09:30

09:15

09:30

09:15

09:15

09:15

09:00

 

Bergeijk JO9-1

Bladella JO9-1

De Valk JO9-1

Dommelen JO9-1

EFC JO9-1

Eindhoven JO9-1

Reusel Sp JO9-1

Heeze JO9-1

RKVVO JO9-1

 

09:15

08:30

09:00

09:00

09:00

09:15

09:45

09:00

09:00

09:00

09:00

Best V JO9-2

Bladella JO9-2

Nevelo JO9-1

Oirschot V.JO9-2

Oirschot V.JO9-1

Reusel Sp JO9-2

RKDSV/E JO9-1

SBC JO9-2G

WilhelminaB JO9-2

WODAN JO9-3

Zwaluw JO9-2

08:30

09:00

09:00

09:30

10:15

10:00

10:00

09:15

09:00

10:30

10:00

Bladella JO9-3

DBS JO9-12

DEES JO9-2

EFC JO9-5

Hapert JO9-3

HMVV JO9-2

Hoogeloon JO9-2

Reusel Sp JO9-4

SBC JO9-8

SDO'39 JO9-2

Vessem JO9-1

 

 

 

 

 

 

 

2e klasse 12

 

3e klasse 23

 

3e klasse 19

09:30

09:30

08:30

08:30

09:30

10:15

10:15

09:45

09:30

09:00

 

Bergeijk JO8-1

Bergeijk JO8-2

Bladella JO8-2

Bladella JO8-1

Raven JO8-1

Dommelen JO8-2

Dommelen JO8-1

RKDSV JO8-1

SDO'39 JO8-1

V’waard JO8-2

 

09:30

08:30

08:30

10:00

09:30

10:15

09:30

10:00

09:15

09:00

10:00

09:30

Bergeijk JO8-3

Bladella JO8-4

Bladella JO8-3

Casteren/N JO08-1

Raven JO8-2

Dommelen JO8-3

EFC JO8-1

HMVV/Hulsel JO8-2

Reusel Sp JO8-3

RKVVO JO8-2

Steensel/KB JO8-1

Terlo JO8-1

09:30

09:30

10:15

08:30

11:15

09:00

09:15

09:45

12:00

09:30

11:00

10:30

Beerse B JO8-1

Beerse B JO8-2

Best V JO8-4

Bladella JO8-5

Hilvaria JO8-5

Oirschot V.JO8-1

Reusel Sp JO8-2

RKDSV JO8-2

Sarto JO8-11

Spoord.B JO8-1

SVSOS JO8-1

Were Di JO8-6


 
www.bladella.nl
Zware twijfel bij JO8-2 aan de topografische kennis in de KNVB computer... Enkele opmerkelijke zaken bij de competitie-indeling.  Lees verder »
 
www.bladella.nl

Column: 'Afgelopen '

16 juli 2018
Aan 32 dagen voetbalgekte is een einde gekomen. 64 wedstrijden en 169 doelpunten verder zijn de Fransen na 20 jaar weer tot… Lees verder »
 
www.bladella.nl
Ook voor de jeugdteams zijn de competitie indelingen voor het komende seizoen 2018/2019 bekend genmaakt. Zie hier onder: Lees verder »
 
www.bladella.nl
De KNVB heeft voor het nieuwe seizoen 2018-2019 de indelingen van de diverse competities bekend gemaakt. Zie hier onder: Lees verder »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
05-03-2017 Lees verder »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-08-2016 Lees verder »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
12-04-2016 Lees verder »
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16-07-2015 Lees verder »