Nieuws
Indelingen voorjaarsreeksen
24 december 2017
|
2e klasse 8 |
|
1e klasse 5 |
|
3e klasse 7 |
09:30 13:00 14:45 13:45 13:00 13:00 14:30 13:00 13:00 |
Audacia MO17-1 Juventud MO17-1 |
11:00 13:15 11:30 13:00 13:30 13:00 13:15 11:00 12:45 13:15 |
Bladella MO15-1 Budel MO15-1 V’waard MO15-1 |
09:30 10:30 11:00 11:30 11:00 11:30 11:45 11:00 11:15 11:30 |
Bladella MO13-1 RKDSV/EDN MO13-1 |
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse 6 |
|
3e klasse 09 |
|
|
14:30 14:45 15:00 14:30 16:00 15:00 14:45 14:45 14:30 15:30 15:00 14:30 |
Acht JO19-1 Bergeijk JO19-1 Bladella JO19-1 Braakhuizen JO19-1 DBS JO19-1 DVS JO19-1 EFC JO19-1 Eindhoven JO19-1 Hapert JO19-1 SBC JO19-1 V’waard JO19-1 Unitas'59 JO19-2 |
14:30 15:00 16:00 14:30 14:30 15:00 14:00 14:30 14:30 14:30 14:30 14:30 |
Beerse B. JO19-1 Bladella JO19-2 DBS JO19-2 HMVV/S/H JO19-1 Hoogeloon JO19-1 Marvilde JO19-1 Oirschot V. JO19-2 RKVVO JO19-2 Steensel JO19-1 UNA JO19-3 Vessem/D JO19-1 ZSC JO19-1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2e klasse 09 |
|
4e klasse 13 |
|
5e klasse 16 |
14:30 14:45 15:00 11:00 12:45 14:30 15:00 14:00 14:30 13:45 14:30 |
Beerse B JO17-1 Bergeijk JO17-1 Bladella JO17-2 EFC JO17-2 Hapert JO17-1 Hoogeloon JO17-1 Marvilde JO17-1 Oirschot V. JO17-2 RKDSV/E JO17-1 UNA JO17-3 DEES/V JO17-1 |
14:45 15:00 14:00 14:30 14:45 13:30 16:15 12:30 14:45 12:45 14:30 |
Bergeijk JO17-2 Bladella JO17-3 Weebosch JO17-1 Netersel/C JO17-1 Reusel Sp. JO17-2 Riethoven JO17-1 RPC JO17-3 Steensel/KB JO17-1 Terlo JO17-1 Vessem/D JO17-2 ZSC JO17-1 |
14:45 13:00 14:30 13:00 15:00 14:30 15:00 14:45 14:45 15:00 15:00 15:00 |
Bergeijk JO17-3 Bladella JO17-4 De Valk JO17-2 Dommelen JO17-3 DVS JO17-3 EFC JO17-4 Geldrop JO17-6 Hapert JO17-2G Reusel Sp JO17-3 Budel JO17-3 V’waard JO17-4 Waalre JO17-2 |
|
|
|
|
|
|
|
2e klasse 8 |
|
3e klasse 09 |
|
5e klasse 20 |
11:30 13:00 13:15 13:00 13:00 15:00 11:30 13:00 13:00 13:00 12:30 08:45 |
Zwaluw VFC JO15-2 Beerse Boys JO15-1 Bergeijk JO15-1 Bladella JO15-2 De Raven JO15-1 Gloria UC JO15-1 Hapert JO15-1 Hoogeloon JO15-1 OVC'26 JO15-1 Riel JO15-1 RKDSV/E JO15-1 Sarto JO15-2 |
13:15 13:00 12:30 12:30 13:15 13:30 12:30 13:15 13:15 13:15 13:00 |
Bergeijk JO15-2 Bladella JO15-3 DBS JO15-2 EFC JO15-2 Eindhoven JO15-2 Knegsel.B/S JO15-1 Oirschot V. JO15-2 Reusel Sp JO15-2 SBC JO15-2G V’waard JO15-3 WilhelminaB JO15-2 |
13:15 11:00 13:00 13:00 13:00 11:00 12:00 13:00 12:45 13:00 11:00 13:00 |
Bergeijk JO15-3 Bladella JO15-4 Raven JO15-2G EFC JO15-3G Hapert JO15-2 Hoogeloon JO15-2 Riethoven JO15-2 Rood W V JO15-4 Budel JO15-3 Terlo JO15-1 DEES/V JO15-2G ZSC JO15-2 |
|
|
|
|
|
|
|
2e klasse 6 |
|
5e klasse 14 |
|
6e klasse 14 |
12:30 10:30 11:00 11:00 12:45 13:00 11:30 11:30 08:45 11:15 13:00 10:45 |
Audacia JO13-1 Beerse Boys JO13-1 Bladella JO13-2 FC Tilburg JO13-1 Gloria UC JO13-1 Hapert JO13-1 Helvoirt JO13-1 Nemelaer JO13-1 Sarto JO13-2 SC 't Zand JO13-2 SDO'39 JO13-1G ZIGO JO13-2 |
11:00 11:05 10:30 11:30 11:45 11:30 12:00 12:00 11:30 11:00 10:30 12:30 |
Bladella JO13-3 DBS JO13-7 Raven JO13-2 Dommelen JO13-3 Eindhoven JO13-4 Hapert JO13-2G Reusel Sp JO13-3 Riethoven JO13-1 Rood W.V JO13-3 UNA JO13-3G Waalre JO13-1 ZSC JO13-1 |
11:45 11:30 11:00 11:05 13:00 11:30 11:30 11:45 11:45 11:00 11:15 11:30 |
Beerse B JO13-2 Best V JO13-6 Bladella JO13-4 DBS JO13-6 EFC JO13-3G EMK JO13-4 Oirschot V. JO13-4 RKVVO JO13-3 SBC JO13-6 UNA JO13-5G Wilhelmina B JO13-3 WODAN JO13-4 |
|
|
|
|
|
|
|
6e klasse 15 |
|
|
|
3e klasse 2 |
12:00 11:00 11:45 12:15 11:30 09:30 11:30 12:00 11:15 12:00 11:30 11:00 |
Bergeijk JO13-3 Bladella JO13-5 Raven JO13-3G Weebosch JO13-1 Dommelen JO13-4 EFC JO13-4 Hapert JO13-3 Knegsel.B/ JO13-1 Casteren/N JO13-2 Reusel Sp JO13-4 V’waard JO13-5 Vessem/D JO13-2 |
|
|
11:45 11:00 11:30 11:00 11:30 11:45 11:00 11:00 10:30 11:30 |
Beerse B JO12-1 Bladella JO12-1 Brabantia JO12-2 Weebosch JO12-1 Dommelen JO12-1 DVS JO12-2 Emplina JO12-4 RKDSV/E JO12-1 Rood W'62 JO12-1 Unitas'59 JO12-3 |
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse 5 |
|
2e klasse 09 |
|
2e klasser 11 |
11:15 09:00 10:00 11:45 09:45 09:00 10:45 10:00 10:00 11:00 10:15 08:30 |
Bladella JO11-1 FC Tilburg JO11-1 Gilze JO11-1 GSBW JO11-1 Hilvaria JO11-1 J.Brabant JO11-1 Nevelo JO11-1 Oirschot V. JO11-1 SVSSS JO11-1 Gudok JO11-1 Were Di JO11-1 ZIGO JO11-1 |
10:30 10:45 10:15 09:30 10:30 10:15 10:30 10:15 10:00 10:30 10:15 |
Beerse B JO11-1 Bergeijk JO11-1 Best V JO11-3 Bladella JO11-2 EFC JO11-1 Reusel Sp JO11-1 RKVVO JO11-2 Rood W.V JO11-2 V’waard JO11-1 Terlo JO11-1 VOAB JO11-2 |
10:45 09:30 10:00 10:30 10:30 10:45 10:30 10:30 11:00 10:15 10:00 09:00 |
Bergeijk JO11-3 Bladella JO11-3 Braakhuizen JO11-3 De Valk JO11-2 DVS JO11-1 Cranendonck JO11-1 Eindhoven JO11-3 Gestel JO11-1 Marvilde JO11-1 RPC JO11-2 V’waard JO11-2 UNA JO11-2 |
|
|
|
|
|
|
|
5e klasser 21 |
|
5e klasse 18 |
|
6e klasse 21 |
09:30 10:00 10:30 10:30 10:15 11:15 10:00 12:00 10:15 11:00 11:15 |
Bladella JO11-4 Casteren/N JO11-1 DOSKO'32 JO11-2 EFC JO11-5 Hapert JO11-3 HMVV/H JO11-3 Hoogeloon JO11-2 Knegsel.B/S JO11-1 Reusel Sp JO11-3 Riethoven JO11-3 ZSC JO11-3 |
09:30 09:00 08:45 09:00 10:45 10:00 10:15 11:00 08:30 09:30 10:15 |
Bladella JO11-5 FC Tilburg JO11-5 Hilvaria JO11-3 J.Brabant JO11-6 Nevelo JO11-2 Oirschot V. JO11-3 Reusel Sp JO11-4 RKDSV/E JO11-2 SVSSS JO11-3 Tuldania JO11-1 VOAB JO11-5 |
10:45 08:30 09:00 10:30 09:15 10:30 10:45 10:00 10:15 09:45 09:00 |
Bergeijk JO11-5 Bladella JO11-6 DBS JO11-12 Raven JO11-2 Dommelen JO11-3G EFC JO11-7G Cranendonck JO11-3 Geldrop JO11-6 Reusel Sp JO11-5 Budel JO11-6 V’waard JO11-6 |
|
|
|
|
|
|
|
6e klasse 20 |
|
|
|
|
10:30 10:45 08:30 09:00 10:30 09:30 11:15 11:00 10:15 10:30 10:00 |
Beerse B JO11-3 Bergeijk JO11-4 Bladella JO11-7 DBS JO11-14 EFC JO11-4 Hapert JO11-4 HMVV/H JO11-2 Marvilde JO11-3 Reusel Sp JO11-6 RKVVO JO11-4 Vessem JO11-3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1e klasse 07 |
|
2e klasse 09 |
|
5e klasse 30 |
09:30 08:30 09:30 09:15 09:30 09:15 09:15 09:15 09:00 |
Bergeijk JO9-1 Bladella JO9-1 De Valk JO9-1 Dommelen JO9-1 EFC JO9-1 Eindhoven JO9-1 Reusel Sp JO9-1 Heeze JO9-1 RKVVO JO9-1 |
09:15 08:30 09:00 09:00 09:00 09:15 09:45 09:00 09:00 09:00 09:00 |
Best V JO9-2 Bladella JO9-2 Nevelo JO9-1 Oirschot V.JO9-2 Oirschot V.JO9-1 Reusel Sp JO9-2 RKDSV/E JO9-1 SBC JO9-2G WilhelminaB JO9-2 WODAN JO9-3 Zwaluw JO9-2 |
08:30 09:00 09:00 09:30 10:15 10:00 10:00 09:15 09:00 10:30 10:00 |
Bladella JO9-3 DBS JO9-12 DEES JO9-2 EFC JO9-5 Hapert JO9-3 HMVV JO9-2 Hoogeloon JO9-2 Reusel Sp JO9-4 SBC JO9-8 SDO'39 JO9-2 Vessem JO9-1 |
|
|
|
|
|
|
|
2e klasse 12 |
|
3e klasse 23 |
|
3e klasse 19 |
09:30 09:30 08:30 08:30 09:30 10:15 10:15 09:45 09:30 09:00 |
Bergeijk JO8-1 Bergeijk JO8-2 Bladella JO8-2 Bladella JO8-1 Raven JO8-1 Dommelen JO8-2 Dommelen JO8-1 RKDSV JO8-1 SDO'39 JO8-1 V’waard JO8-2 |
09:30 08:30 08:30 10:00 09:30 10:15 09:30 10:00 09:15 09:00 10:00 09:30 |
Bergeijk JO8-3 Bladella JO8-4 Bladella JO8-3 Casteren/N JO08-1 Raven JO8-2 Dommelen JO8-3 EFC JO8-1 HMVV/Hulsel JO8-2 Reusel Sp JO8-3 RKVVO JO8-2 Steensel/KB JO8-1 Terlo JO8-1 |
09:30 09:30 10:15 08:30 11:15 09:00 09:15 09:45 12:00 09:30 11:00 10:30 |
Beerse B JO8-1 Beerse B JO8-2 Best V JO8-4 Bladella JO8-5 Hilvaria JO8-5 Oirschot V.JO8-1 Reusel Sp JO8-2 RKDSV JO8-2 Sarto JO8-11 Spoord.B JO8-1 SVSOS JO8-1 Were Di JO8-6 |