1920
1951
Nog geen artikelen
in uw mandje
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 5 april 2024
Activiteit
The Schippers Group dag
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy seizoen 2023-2024 (na winterstop)
18:15 - 19:30
Sportpark
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
Nieuws
Jeugd: competities en beker
02 augustus 2016
Voor alle jeugdteams staan hieronder de competitie- en bekerindelingen voor het komende seizoen of najaarscompetitie.
Start | beker | competitie |
Jeugd A categorie O19-1 / O17-1 O15-1 / O13-1 |
27 augustus |
3 september |
Jeugd B categorie | 3 september | 17 september |
Klasse-indelingen JEUGD
1e klasse - 16 | 3e kl. - 14 naj. | 4e kl. - 11 naj. | |||||||||
1 | Bladella O19-1 | 15:00 | Netersel O19-1 | 14:30 | Dommelen O19-3 | 14:30 | |||||
2 | Unitas'59 O19-1 | 14:30 | Knegs.B. O19-1 | 14:30 | Reusel Sp O19-2 | 14:45 | 2e kl. - 4 naj, | ||||
3 | Acht O19-1 | 14:30 | Brabantia O19-3 | 14:45 | Bladella O19-3 | 15:00 | 1 | Braakhuizen G2 | 10:00 | ||
4 | Nuenen O19-2 | 15:30 | RKVVO O19-2 | 14:30 | Bergeijk O19-3 | 14:45 | 2 | Best V. G2 | 11:30 | ||
5 | Reusel Sp O19-1 | 14:45 | EFC O19-2 | 14:30 | Beerse B O19-2 | 14:30 | 3 | RKDVC G2 | 13:00 | ||
6 | DVS O19-1 | 15:00 | Terlo O19-1 | 14:45 | Hapert O19-2 | 14:30 | 4 | ODC G2 | 10:00 | ||
7 | EFC O19-1 | 14:45 | ZSC O19-1 | 14:30 | RKVVO O19-3 | 14:30 | 5 | Bladella G1 | 11:15 | ||
8 | StMichielsgO19-1 | 15:00 | Bladella O19-2 | 15:00 | EDN'56/R O19-2 | 14:30 | 6 | DOSKO'32 G1 | 12:15 | ||
9 | DBS O19-1 | 16:00 | Bergeijk O19-2 | 14:45 | Oirschot V O19-4 | 14:30 | 7 | Haarsteeg G1 | 14:30 | ||
10 | Rood WV O19-1 | 15:00 | Vessem O19-1 | 14:30 | EFC O19-3 | 14:30 | 8 | RKKSV G2 | 14:30 | ||
11 | Bergeijk O19-1 | 14:45 | HMVV/S/H O19-1 | 14:45 | Steensel O19-1 | 14:30 | 9 | SBC G1 | 11:30 | ||
12 | UNA O19-2 | 14:30 | Riethoven O19-1 | 14:30 | Hoogeloon O19-2 | 14:00 | 10 | TEC G2 | 11:00 | ||
gr. 1 - 23 | gr. 12 - 17 | gr. 12 - 12 | gr 1 - 14 | ||||||||
1 | Bladella O19-1 | 15:00 | H'loon O19-2 | 14:30 | HMVV/S/H O19-1 | 14:45 | 1 | Bladella G1 | 11:15 | ||
2 | VOAB O19-1 | 15:00 | Bladella O19-2 | 15:00 | Zwaluw O19-3 | 15:00 | 2 | RKVVO G1 | 10:30 | ||
3 | GSBW O19-1 | 14:45 | Brabantia O19-3 | 14:45 | Bladella O19-3 | 15:00 | |||||
4 | Hilvaria O19-1 | 14:45 | UNA O19-3 | 14:30 | RKDVC O19-3 | 14:30 | |||||
hoofdklasse H | 2e kl - B29 | 5e kl. 14 naj. | |||||||||
1 | Bladella O17-1 | 15:00 | Geldrop O17-2 | 15:00 | Dommelen O17-3 | 14:30 | |||||
2 | Heeze O17-1 | 15:00 | V'waard O17-2 | 15:00 | DEES O17-1 | 14:30 | |||||
3 | Oirschot V O17-1 | 14:45 | Braakh. O17-1 | 14:30 | EFC O17-4 | 14:30 | |||||
4 | RPC O17-1 | 14:30 | Bergeijk O17-1 | 14:45 | UNA O17-6 | 14:30 | |||||
5 | Haarsteeg O17-1 | 14:45 | Gestel O17-1 | 14:30 | V'waard O17-4 | 15:00 | |||||
6 | Zwaluw O17-1 | 13:00 | De Valk O17-1 | 13:00 | De Valk O17-3 | 13:00 | |||||
7 | JBrabant O17-1 | 13:00 | Bladella O17-2 | 15:00 | Bergeijk O17-3 | 14:45 | |||||
8 | Dommelen O17-1 | 15:00 | E'hovenAv O17-1 | 14:45 | RKVVO O17-6 | 14:30 | |||||
9 | WODAN O17-1 | 13:00 | Marvilde O17-1 | 15:00 | Marvilde O17-2 | 15:00 | |||||
10 | Reusel Sp O17-1 | 14:45 | Brabantia O17-2 | 15:00 | Bladella O17-3 | 13:00 | |||||
11 | Wilhelmina O17-1 | 12:45 | Hapert O17-1 | 12:45 | Hapert O17-2 | 14:45 | |||||
12 | Unitas'59 O17-1 | 14:30 | DOSL O17-1 | 14:30 | Waalre O17-2 | 12:45 | |||||
gr. 1 - 32 | gr. 11 - 05 | gr. 12 - 19 | |||||||||
1 | EFC O17-1 | 14:45 | ODC O17-2 | 16:00 | SBC O17-4 | 15:00 | |||||
2 | RKVVO O17-1 | 15:00 | HMVV O17-1 | 14:45 | Hapert O17-2 | 14:45 | |||||
3 | Bladella O17-1 | 15:00 | SDO'39 O17-1 | 14:30 | Reusel Sp O17-2 | 14:45 | |||||
4 | Hilvaria O17-1 | 15:00 | Bladella O17-2 | 15:00 | Bladella O17-3 | 13:00 | |||||
hoofdklasse H | 3e klasse - 17 | 4e kl. - 21 naj. | 5e kl. - 20 naj. | ||||||||
1 | Bladella O15-1 | 13:00 | Tuldania O15-1 | 13:30 | Nuenen O15-5 | 12:15 | Bergeijk O15-3 | 13:15 | |||
2 | Oirschot V O15-1 | 13:00 | Reusel Sp O15-2 | 13:15 | RKVVO O15-3 | 13:00 | Riethoven O15-2 | 13:15 | |||
3 | GSBW O15-1 | 13:00 | ZSC O15-1 | 14:00 | Dommelen O15-3 | 13:00 | Waalre O15-3 | 12:45 | |||
4 | JBrabant O15-1 | 13:00 | Bergeijk O15-2 | 13:15 | Bladella O15-3 | 13:00 | Rood WV O15-3 | 13:00 | |||
5 | NOAD O15-1 | 12:30 | Dosko'32 O15-1 | 12:00 | Waalre O15-2 | 12:45 | Bladella O15-4 | 13:00 | |||
6 | Rijen O15-1 | 11:30 | Riethoven O15-1 | 12:00 | Reusel Sp O15-3 | 13:15 | V'waard O15-5 | 13:15 | |||
7 | EFC O15-1 | 12:45 | Bladella O15-2 | 13:00 | UNA O15-4 | 12:15 | ZSC O15-2 | 14:00 | |||
8 | Dommelen O15-1 | 13:00 | Casteren O15-1 | 13:00 | Terlo O15-1 | 13:00 | Dommelen O15-4 | 13:00 | |||
9 | RPC O15-1 | 13:00 | Beerse B O15-2 | 13:00 | Hapert O15-2 | 11:30 | De Raven O15-2 | 13:00 | |||
10 | Wilh.Boys O15-1 | 13:00 | EFC O15-2 | 12:30 | V'waard O15-4 | 13:15 | EFC O15-3 | 13:00 | |||
11 | VOAB O15-1 | 15:00 | De Raven O15-1 | 13:00 | Steensel O15-1 | 13:45 | De Valk O15-2 | 13:15 | |||
12 | Zwaluw O15-1 | 13:00 | Hapert O15-1 | 13:00 | Marvilde O15-2 | 13:30 | Weebosch O15-1 | 12:45 | |||
gr. 1 - 26 | gr. 11 - 11 | gr. 12 - 02 | gr. 12 - 15 | ||||||||
1 | Bladella O15-1 | 13:00 | Bladella O15-2 | 13:00 | Reusel Sp O15-4 | 13:15 | SDO'39 O15-1 | 13:15 | |||
2 | Hilvaria O15-1 | 13:30 | Bergeijk O15-1 | 13:15 | EFC O15-3 | 13:00 | Bladella O15-4 | 13:00 | |||
3 | Helvoirt O15-1 | 13:00 | Dommel. O15-2 | 13:00 | RKVVO O15-4 | 13:00 | HMVV O15-1 | 13:00 | |||
4 | Reusel Sp O15-1 | 13:00 | H'loon O15-1 | 12:30 | Bladella O15-3 | 13:00 | Reusel Sp O15-3 | 13:15 | |||
5e kl. - 21 | 2e kl. 10 naj. | ||||||||||
1 | SVSOS O15-1 | 13:00 | Boxtel MO15-1 | 10:15 | |||||||
2 | Knegs.B O15-1 | 12:00 | NwWoensMO15-2 | 10:30 | |||||||
3 | Bergeijk O15-4 | 13:15 | Bladella MO15-1 | 13:00 | |||||||
4 | Hapert O15-3 | 11:30 | RKVVO MO15-1 | 13:00 | |||||||
5 | EFC O15-4 | 11:00 | V'waard MO15-1 | 13:15 | |||||||
6 | RKDSV O15-3 | 12:45 | Nuenen MO15-2 | 11:00 | |||||||
7 | Casteren O15-2 | 12:00 | Bergeijk MO15-1 | 13:15 | |||||||
8 | Bladella O15-5 | 13:00 | E'hoven MO15-1 | 13:15 | |||||||
9 | RKVVO O15-5 | 13:00 | Terlo MO15-1 | 13:00 | |||||||
10 | HMVV O15-1 | 13:00 | Hilvaria MO15-1 | 11:30 | |||||||
11 | Reusel Sp O15-4 | 13:15 | Oirschot MO15-1 | 11:30 | |||||||
12 | Beerse B O15-3 | 13:00 | Nuenen MO15-3 | 11:00 | |||||||
gr. 12 - 07 | gr. 2 - 24 | ||||||||||
1 | Bergeijk O15-3 | 13:15 | JBrabant MO15-1 | 11:30 | |||||||
2 | Steensel O15-1 | 13:45 | Bladella MO15-1 | 13:00 | |||||||
3 | Bladella O15-5 | 13:00 | t Zand MO15-2 | 12:45 | |||||||
3e div. D | 2e kl - 27 | 4e kl. - 31 naj. | 6e kl. - 40 naj. | ||||||||
1 | Bladella O13-1 | 11:15 | Reeshof O13-2 | 12:00 | Bladella O13-3 | 11:15 | Bladella O13-4 | 11:15 | |||
2 | t Zand O13-1 | 11:15 | Hapert O13-1 | 13:00 | HMVV O13-1 | 13:00 | EFC O13-4 | 10:30 | |||
3 | TSC O13-1 | 12:30 | Sarto O13-2 | 8:45 | Reusel Sp O13-3 | 12:00 | V'waard O13-4 | 11:30 | |||
4 | DESK O13-1 | 10:15 | NOAD O13-1 | 11:00 | Vessem O13-1 | 12:45 | Rood WV O13-5 | 11:30 | |||
5 | RKDVC O13-1 | 11:15 | Taxandria O13-1 | 9:00 | SDO'39 O13-1 | 13:00 | Dommelen O13-5 | 11:30 | |||
6 | Kloetinge O13-1 | 10:00 | Bergeijk O13-1 | 12:00 | Hilvaria O13-3 | 9:45 | ZSC O13-2 | 13:00 | |||
7 | JVOZ O13-2 | 9:45 | Bladella O13-2 | 11:15 | gr 6 - 16 | gr 7 - 82 | |||||
8 | Baronie O13-1 | 12:00 | Oirschot V O13-2 | 11:00 | Bladella O13-3 | 11:15 | Bladella O13-4 | 11:15 | |||
9 | VOAB O13-1 | 13:15 | OVC'26 O13-1 | 11:00 | V'waard O13-3 | 11:30 | SBC O13-7G | 11:30 | |||
10 | JEKA O13-1 | 12:00 | Reusel Sp O13-2 | 12:00 | De Raven O13-1 | 11:45 | WoenselB O13-3 | 11:30 | |||
11 | Unitas'30 O13-1 | 11:00 | Nevelo O13-1 | 9:30 | Bergeijk O13-2 | 12:00 | |||||
12 | Beek V. O13-1 | 10:00 | RKTVV O13-1 | 10:45 | |||||||
gr. 1 - 13 | gr. 5 - 17 | ||||||||||
1 | RKVVO O13-1 | 11:45 | RPC O12-1 | 11:45 | |||||||
2 | Bladella O13-1 | 11:15 | DVS O13-1 | 11:45 | |||||||
3 | Reusel Sp O13-1 | 12:00 | DOSL O13-1 | 12:45 | |||||||
4 | V'waard O13-1 | 11:30 | Bladella O13-2 | 11:15 | |||||||
6e kl. - 42 naj. | 2e kl. 12 naj. | ||||||||||
1 | Bladella O13-5 | 11:15 | Bladella MO13-1 | 11:15 | |||||||
2 | Hapert O13-3 | 10:15 | E'hoven MO13-1 | 11:45 | |||||||
3 | Beerse B O13-3 | 11:45 | Nuenen MO13-1 | 9:45 | |||||||
4 | Casteren O13-1 | 11:00 | Bergeijk MO13-1 | 12:00 | |||||||
5 | Reusel Sp O13-4 | 12:00 | EFC MO13-1 | 13:00 | |||||||
6 | RKDSV/E O13-3 | 11:00 | V'waard MO13-1 | 11:30 | |||||||
gr. 7 - 06 | gr. 2 - 18 | ||||||||||
1 | EFC O13-4 | 10:30 | V'waard MO13-1 | 11:30 | |||||||
2 | Dommel. O13-4 | 11:30 | Bergeijk MO13-1 | 12:00 | |||||||
3 | Bladella O13-5 | 11:15 | Bladella MO13-1 | 11:15 | |||||||
4 | De Raven O13-2 | 10:30 | |||||||||
1e kl. - 18 naj. | 1e kl. - 17 naj. | 3e kl. - 45 naj | 3e kl. - 32 naj | ||||||||
1 | Bladella O11-1 | 10:00 | Bladella O11-2 | 10:00 | Bladella O11-3 | 10:00 | Bladella O11-4 | 10:00 | |||
2 | Bergeijk O11-1 | 10:45 | WODAN O11-2 | 10:00 | EMK O11-2 | 10:30 | Audacia O11-2 | 9:00 | |||
3 | Hapert O11-1 | 10:15 | Unitas'59 O11-2 | 10:15 | Hapert O11-3G | 9:30 | Tuldania O11-1 | 11:30 | |||
4 | Reusel Sp O11-1 | 10:15 | SBC O11-2 | 10:00 | SDO'39 O11-1G | 11:15 | RKDSV O11-1 | 10:00 | |||
5 | RKVVO O11-1 | 10:30 | Audacia O11-1 | 10:15 | Terlo O11-1 | 10:30 | Beerse B O11-2 | 10:30 | |||
6 | Dommelen O11-1 | 10:15 | VOAB O11-2 | 10:00 | Reusel Sp O11-3 | 10:15 | Spoord. B O11-1 | 10:30 | |||
gr. 1 - 03 | gr. 1 - 10 | gr. 2 - 096 | gr. 2 - 002 | ||||||||
1 | Geldrop O11-2 | 10:00 | Were Di O11-1 | 11:15 | RKDSV O11-1 | 10:00 | Reusel Sp O11-3 | 10:15 | |||
2 | Brabantia O11-2 | 10:15 | GSBW O11-1 | 10:45 | Bladella O11-3 | 10:00 | H'loon O11-1 | 11:00 | |||
3 | VOAB O11-2 | 10:00 | Hapert O11-1 | 10:15 | Bergeijk O11-2 | 10:45 | Bladella O11-4 | 10:00 | |||
4 | Bladella O11-1 | 10:00 | Bladella O11-2 | 10:00 | Reusel Sp O11-2 | 10:15 | EFC O10-1 | 10:30 | |||
4e kl. - 50 naj | 5e kl. - 45 naj | 6e kl. - 45 naj | |||||||||
1 | Netersel O11-1 | 10:45 | Steensel O11-2 | 10:45 | Netersel O11-2 | 10:00 | |||||
2 | Dosko'32 O11-2 | 10:30 | EFC O11-3 | 10:30 | Reusel Sp O11-6 | 10:15 | |||||
3 | Rood WV O11-4 | 10:15 | Vessem O11-2 | 11:15 | EFC O11-7 | 10:30 | |||||
4 | Bladella O11-5 | 10:00 | Reusel Sp O11-4 | 10:15 | Bladella O11-7 | 10:00 | |||||
5 | Steensel O11-1 | 11:15 | Hapert O11-4 | 9:30 | Beerse B O11-6 | 10:30 | |||||
6 | EFC O11-2 | 10:30 | Bladella O11-6 | 10:00 | Bergeijk O11-6 | 10:45 | |||||
gr. 3 - 102 | gr. 3 - 119 | gr. 3 - 031 | |||||||||
1 | Bladella O11-5 | 10:00 | Bladella O11-6 | 10:00 | Hilvaria O11-4 | 9:15 | |||||
2 | EFC O11-5 | 10:30 | Beerse B. O11-3 | 10:30 | VOAB O11-8 | 8:45 | |||||
3 | Reusel Sp O11-4 | 10:15 | HMVV O11-2 | 11:15 | Tuldania O11-2 | 11:30 | |||||
4 | HMVV JO11-3 | 11:15 | Netersel O11-1 | 10:45 | Bladella O11-7 | 10:00 | |||||
hoofdklasse 06 | 2e kl. - 24 naj | 3e kl. - 33 naj | 4e kl. - 58 naj | ||||||||
1 | Nuenen O9-1 | 8:45 | Reusel Sp O9-2 | 9:15 | Bladella O9-3 | 9:00 | Knegs.B. O9-1 | 11:00 | |||
2 | Rood WV O9-1 | 9:15 | Terlo O9-1 | 10:30 | Reusel Sp O9-3 | 9:15 | RKVVO O9-5 | 9:30 | |||
3 | Dommelen O9-1 | 9:15 | EDN'56/R O9-1 | 10:00 | HMVV O9-1 | 10:00 | BES O9-1 | 10:30 | |||
4 | Heeze O9-1 | 9:15 | Vessem O9-1 | 10:00 | Hoogeloon O9-1 | 10:00 | Weebosch O9-1 | 11:00 | |||
5 | Brabantia O9-1 | 9:15 | Bladella O9-2 | 9:00 | Hapert O9-1 | 10:15 | Dommelen O9-3 | 9:15 | |||
6 | UNA O9-1 | 9:00 | Bergeijk O9-2 | 9:30 | SDO'39 O9-1 | 10:00 | Bladella O9-4 | 9:00 | |||
7 | Bladella O9-1 | 9:00 | gr. 2 - 76 | gr. 2 - 33 | gr. 3 - 132 | ||||||
8 | De Valk O9-1 | 9:30 | DOSKO'32 O9-1 | 10:30 | Bergeijk O9-2 | 9:30 | HMVV O9-3 | 10:00 | |||
9 | DVS O9-1 | 9:30 | Bladella O9-2 | 9:00 | Dommelen O9-2 | 9:15 | Reusel Sp O9-4 | 9:15 | |||
10 | V'waard O9-1 | 9:00 | Hapert O9-1 | 10:15 | EFC O9-2 | 9:30 | Bladella O9-4 | 9:00 | |||
11 | Geldrop O9-1 | 9:00 | EFC O8-1 | 9:30 | Bladella O9-3 | 9:00 | Beerse B O9-3 | 9:30 | |||
12 | RPC O9-1 | 9:00 | |||||||||
gr. 1 - 24 | |||||||||||
1 | Gloria UC O9-1 | 9:30 | |||||||||
2 | VOAB O9-1 | 10:00 | |||||||||
3 | GSBW O9-1 | 11:45 | |||||||||
4 | Bladella O9-1 | 9:00 | |||||||||
4e kl. - 42 naj | 5e kl. - 69 naj | 5e kl. - 70 naj | |||||||||
1 | Hilvaria O9-4 | 10:45 | Knegs.B. O9-4 | 10:00 | Netersel O9-1 | 9:30 | |||||
2 | Gloria O9-3 | 9:30 | Hapert O9-4 | 9:30 | Bladella O9-7 | 9:00 | |||||
3 | VOAB O9-7 | 11:00 | Bladella O9-6 | 9:00 | SDO'39 O9-2 | 10:00 | |||||
4 | Bladella O9-5 | 9:00 | Hoogeloon O9-2 | 10:00 | Reusel Sp O9-5 | 9:15 | |||||
5 | Reusel Sp O9-4 | 9:15 | EFC O9-5 | 9:30 | HMVV O9-3 | 10:00 | |||||
6 | Tuldania O9-1 | 9:30 | Reusel Sp O9-6 | 9:15 | Hapert O9-3 | 9:30 | |||||
gr. 3 - 033 | gr. 3 - 039 | gr. 3 - 057 | |||||||||
1 | Bladella O9-5 | 9:00 | Bladella O9-6 | 9:00 | EFC O9-4 | 9:30 | |||||
2 | Reusel Sp O9-6 | 9:15 | EFC O9-3 | 9:30 | Bergeijk O9-4 | 9:30 | |||||
3 | Netersel O9-1 | 9:30 | Reusel Sp O9-5 | 9:15 | Bladella O9-7 | 9:00 | |||||
4 | HMVV O9-2 | 10:00 | DOSKO'32 O9-2 | 9:30 | Terlo O9-2 | 9:30 |
Te downloaden:
- speeldagenkalender jeugd
- schema competitie (nw) 2016/2017 Zuid1
- wedstrijdschema reeksen Zuid1
Wijzigingen zijn altijd mogelijk!
Bladella Voetbalquiz (i.s.m. AVE) op 17 mei!
18 maart 2024
Weet jij alles over de Eredivisie en de internationale toernooien, maar weet jij ook de weg bij de voetbalclubs in de regio? Speel dan…
Lees verder »
Bladella - RKSV Heeze 1 - 3
18 maart 2024
Bij een overwinning zou de kopgroep van deze competitie in 2D in het zicht blijven. Dat gold deze middag voor de beide ploegen.
Lees verder »
Op reis met Bladella on tour
16 maart 2024
Wie geïnteresseerd is in de voetbalsport, krijgt mooie beelden in het hoofd bij de namen Nou Camp, Old Trafford en Bernabeu.…
Lees verder »
‘Thuis’ toch maar weer eens winnen!
15 maart 2024
Na Geldrop komt rksv Heeze zondag onze vijfde plaats aanvallen. Een goed resultaat slaat die attaque (voorlopig) af
Lees verder »
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01