1920
1951
Nog geen artikelen
in uw mandje
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 5 april 2024
Activiteit
The Schippers Group dag
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy seizoen 2023-2024 (na winterstop)
18:15 - 19:30
Sportpark
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
Nieuws
Bekerprogramma
24 juli 2015
Vanaf zaterdag 22 augustus begint het nieuwe seizoen met bekerwedstrijden. Voor alle Bladella teams onderstaand de wedstrijden in de beker poulefase (4 teams per poule = 3 wedstrijden).
Met ‘Blaal kermis’ worden de eerste ‘oefenpartijen’ in de bekercompetitie gespeeld. Jeugdteams uit de A categorie en alle seniorenteams bijten dat weekend de spits af. De overige jeugdgroepen moeten nog een weekje langer wachten. Die starten zaterdag 29 augustus voor de beker.
De A categorie senioren gebruiken dinsdag 25 augustus (1e) en donderdag 27 augustus (2e + 3e) voor de doordeweeks.
Alle senioren, en A1-B1-C1-D1, werken voor aanvang van de competitie de poulefase helemaal af. Voor de overige jeugdteams staat in de herfstvakantie (za. 25 okt) de laatste poulepartij gepland.
Wijzigingen blijven mogelijk – wedstrijden voor het G-voetbal worden later gepubliceerd -
Competitiestart
De A categorie senioren gebruiken dinsdag 25 augustus (1e) en donderdag 27 augustus (2e + 3e) voor de doordeweeks.
Alle senioren, en A1-B1-C1-D1, werken voor aanvang van de competitie de poulefase helemaal af. Voor de overige jeugdteams staat in de herfstvakantie (za. 25 okt) de laatste poulepartij gepland.
Wijzigingen blijven mogelijk – wedstrijden voor het G-voetbal worden later gepubliceerd -
za. 22-aug | arbiter KNVB | |||
11:15 | Bladella D1 | Reusel Sp D1 | ||
15:00 | Bladella A1 | Rood W.V A1 | A.Scholten | |
15:00 18:00 |
Bladella Za2 Bladella 5 |
SV BLC 3 Hoogeloon 2 |
||
13:00 | Reusel Sp C1 | Bladella C1 | A.Voesenek | |
12:30 | RKVVO B1 | Bladella B1 | C.v.Laarhoven | |
zo. 23-aug | ||||
9:45 | Bladella VR1 | GSBW VR2 | ||
9:45 | Bladella 7 | RKVVO 4 | ||
9:45 | Bladella 6 | De Valk 3 | ||
12:00 | Bladella 3 | EFC 2 | ||
12:00 | Bladella 2 | Reusel Sp 3 | ||
14:30 | Bladella 1 | Sarto 1 | A Hesselmans | |
12:00 | EFC 9 | Bladella 11 | ||
11:00 | Beerse B.8 | Bladella 10 | ||
12:00 | Riethoven 3 | Bladella 9 | ||
10:00 | Beerse B.10 | Bladella 8 | ||
12:00 | Rood W.V 4 | Bladella 4 | ||
di. 25-aug | ||||
18:30 | Bladella 1 | EFC 1 | M.Buitelaar | |
do. 27-aug | ||||
18:30 | Hapert 2 | Bladella 2 | ||
18:30 | Dommelen 2 | Bladella 3 | ||
za. 29-aug | ||||
9:00 | Bladella F7 | Reusel Sp F3 | ||
9:00 | Bladella F4 | Bergeijk F4 | ||
9:00 | Bladella F2 | EFC F3 | ||
10:00 | Bladella E9 | Hapert E3 | ||
10:00 | Bladella E7 | Reusel Sp E4 | ||
10:00 | Bladella E4 | EFC E4 | ||
10:00 | Bladella E2 | Hapert E2G | ||
10:00 | Bladella E1 | Marvilde E1 | ||
11:15 | Bladella D3 | Terlo D1 | ||
13:00 | Bladella C1 | SBC C1 | M.Swinkels | |
13:00 | Bladella B4 | Netersel/C. B1 | ||
15:00 | Bladella B3 | HMVV B1 | ||
15:00 | Bladella B1 | Heeze B1 | J.van Rooy | |
10:00 | HMVV F1G | Bladella F8G | ||
9:30 | Bergeijk F5G | Bladella F6 | ||
9:15 | Reusel Sp F4 | Bladella F5 | ||
10:00 | Hoogeloon F1 | Bladella F3 | ||
10:30 | Terlo E2 | Bladella E8 | ||
10:45 | Netersel E1 | Bladella E6 | ||
11:15 | HMVV E1G | Bladella E5 | ||
10:30 | EFC E2 | Bladella E3 | ||
10:15 | Hapert D3G | Bladella D4 | ||
12:30 | EFC D1 | Bladella D2 | ||
11:30 | OJC D2 | Bladella D1 | ||
14:30 | Beerse B.B1 | Bladella B2 | ||
14:45 | Reusel Sp A2 | Bladella A2 | ||
14:45 | Sarto A2 | Bladella A1 | P.Balla | |
14:45 | Wilhelmina B.2 | Bladella Za2 | ||
zo. 30-aug | ||||
9:45 | Bladella 11 | Reusel Sp 9 | ||
9:45 | Bladella 10 | EFC 8 | ||
9:45 | Bladella 9 | EFC 11 | ||
12:00 | Bladella 8 | EFC 10 | ||
12:00 | Bladella 4 | Reusel Sp 5 | ||
12:00 | Bladella 3 | Reusel Sp 2 | ||
12:00 | Bladella 2 | Beerse B.2 | ||
10:30 | Merlijn VR1 | Bladella VR1 | ||
10:00 | Rood W.V 5 | Bladella 7 | ||
10:00 | UNA 5 | Bladella 5 | ||
14:30 | Gilze 1 | Bladella 1 | J.Verpaalen | |
do. 3-sep | ||||
20:00 | De Raven 2 | Bladella 6 | ||
za. 5-sep | ||||
9:00 | Bladella F8G | Reusel Sp F5 | ||
9:00 | Bladella F6 | Hoogeloon F2 | ||
9:00 | Bladella F5 | Hapert F2 | ||
9:00 | Bladella F3 | Hapert F1 | ||
10:00 | Bladella E8 | EFC E7 | ||
10:00 | Bladella E6 | Reusel Sp E6 | ||
10:00 | Bladella E5 | Netersel E2 | ||
10:00 | Bladella E3 | Reusel Sp E2 | ||
11:15 | Bladella MD1 | EFC MD1 | ||
11:15 | Bladella D4 | HMVV D1 | ||
11:15 | Bladella D2 | De Valk D1 | ||
15:00 | Bladella B2 | Reusel Sp B2 | ||
15:00 | Bladella A2 | Vlijmense B.A1 | ||
15:00 | Bladella Za2 | OSC'45 2 | ||
10:00 | Hoogeloon F3 | Bladella F7 | ||
9:30 | Terlo F3M | Bladella F4 | ||
9:00 | SBC F1 | Bladella F1 | ||
10:45 | Bergeijk E4 | Bladella E9 | ||
10:00 | Hoogeloon E2 | Bladella E7 | ||
10:00 | DEES E1 | Bladella E4 | ||
10:30 | EFC E3 | Bladella E2 | ||
10:00 | Oirschot V. E2 | Bladella E1 | ||
11:30 | Hapert D2 | Bladella D5 | ||
12:00 | Marvilde D2 | Bladella D3 | ||
13:00 | EFC C4 | Bladella C4 | ||
13:00 | Oirschot V. C3 | Bladella C3 | ||
13:00 | Beerse B.C1 | Bladella C2 | ||
14:45 | Hapert B2 | Bladella B4 | ||
14:30 | Terlo B1 | Bladella B3 | ||
zo. 6-sep | ||||
9:45 | Bladella VR1 | Gloria UC VR1 | ||
9:45 | Bladella 7 | UNA 8 | ||
9:45 | Bladella 6 | EFC 4 | ||
12:00 | Bladella 8 | Reusel Sp 12 | ||
10:00 | Hapert 5 | Bladella 11 | ||
10:00 | Hapert 6 | Bladella 10 | ||
10:30 | De Valk 7 | Bladella 9 | ||
11:00 | Marvilde 4 | Bladella 5 | ||
12:00 | HMVV 2 | Bladella 4 |
Competitiestart
jeugd | senioren | |||
A1 - B1 - C1 - D1 overige teams |
za. 5 sept za. 12 sept |
1e - 2e - 3e overige teams |
zo. 6 sept zo. 13 sept |
Bladella Voetbalquiz (i.s.m. AVE) op 17 mei!
18 maart 2024
Weet jij alles over de Eredivisie en de internationale toernooien, maar weet jij ook de weg bij de voetbalclubs in de regio? Speel dan…
Lees verder »
Bladella - RKSV Heeze 1 - 3
18 maart 2024
Bij een overwinning zou de kopgroep van deze competitie in 2D in het zicht blijven. Dat gold deze middag voor de beide ploegen.
Lees verder »
Op reis met Bladella on tour
16 maart 2024
Wie geïnteresseerd is in de voetbalsport, krijgt mooie beelden in het hoofd bij de namen Nou Camp, Old Trafford en Bernabeu.…
Lees verder »
‘Thuis’ toch maar weer eens winnen!
15 maart 2024
Na Geldrop komt rksv Heeze zondag onze vijfde plaats aanvallen. Een goed resultaat slaat die attaque (voorlopig) af
Lees verder »
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01