1920
1951
Hoofdsponsor
Kalender
vrijdag 5 april 2024
Activiteit
The Schippers Group dag
vrijdag 12 april 2024
t/m vrijdag 21 juni 2024
Activiteit
Voetbalacademy seizoen 2023-2024 (na winterstop)
18:15 - 19:30
Sportpark
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
vrijdag 3 mei 2024
Agenda
Kaartavond
20.00 uur
kantine
woensdag 8 mei 2024
Activiteit
Automobielbedrijf P. van de Ven Penaltytoernooi 2024
18:00 - 20:00
Sportpark Smagtenbocht
Uitslagen
Seizoen:
- Type:
- Alle wedstrijden
- C
- B
- V
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 25-06-2016 11:15 | Bladella D1 | RKVVO D1 | Hoof, Willem van… (+1) | 1-0 | ||
V | 25-06-2016 09:30 | RKVVO F1 | Bladella F1 | 2-7 | |||
V | 18-06-2016 11:15 | Bladella C1 | EFC C1 | Krekels, Karel… (+1) | 0-1 | ||
V | 18-06-2016 11:15 | Bladella D1 | EFC D1 | Lauwers, They… (+1) | 0-2 | ||
V | 18-06-2016 10:00 | Bladella E1 | NWC E1 | Kraaijvanger, Luuk… (+1) | 3-1 | ||
V | 13-06-2016 18:30 | Bladella E1 | EFC E1 | Wouters, Harm… (+1) | 1-2 | ||
V | 11-06-2016 10:00 | Bladella D2 | RKVV Dommelen D2 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 3-3 | ||
V | 11-06-2016 09:00 | Bladella F1 | NWC F1 | Lavrijsen, Jan… (+1) | 0-5 | ||
V | 04-06-2016 11:00 | Bladella E1 | HBS (Den Haag) | Hoof, Giel van… (+1) | 1-5 | ||
V | 24-05-2016 18:30 | Bladella C3 | MTO-de Kempen | 15-1 | |||
C | 21-05-2016 14:30 | Wilhelmina Boys B1 | Bladella B1 | Pols, E. van der | 2-2 | ||
C | 21-05-2016 10:15 | DESK D1 | Bladella D1 | Dietvors, D. | 1-2 | ||
C | 21-05-2016 11:30 | Bladella D1 | Kloetinge D1 | Hermsen, J. | 0-3 | ||
V | 18-05-2016 18:30 | Bladella D2 | Reusel Sport/Faes Group D2 | Hoof, Willem van… (+1) | 6-0 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | EMK 1 | Bladella 1 | Zwan (Sr.), P. van der | 1-1 | ||
C | 14-05-2016 14:00 | BVV B1 | Bladella B1 | Bavel, A.C.M. van | 2-3 | ||
C | 14-05-2016 10:30 | Bladella C3 | Nuenen C7 | Mill, Hans van… (+1) | 8-0 | ||
V | 14-05-2016 11:15 | Bladella D4 | Reusel Sport/Faes Group D3 | Hoof, Willem van… (+1) | 3-4 | ||
B | 14-05-2016 10:00 | Bladella F4 | SV Valkenswaard F4 | Wouters, Thijs… (+1) | 3-4 | ||
C | 14-05-2016 10:30 | Sterksel F1 | Bladella F5 | 0-1 | |||
C | 14-05-2016 10:00 | Bladella F6 | Bladella F7 | Vries, Douwe de… (+1) | 3-6 | ||
C | 14-05-2016 10:00 | Bladella F9 | Oirschot V. F7G | Kemenade, Stijn van | 2-4 | ||
V | 12-05-2016 19:00 | Bladella O23 | Lommel United O21 | 1-3 | |||
C | 08-05-2016 14:30 | Bladella 1 | SBC 1 | Dammers, S.H.J. | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Bladella 2 | Braakhuizen 2 | Heijden, M.A.J. van der | 1-3 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Marvilde 2 | Bladella 3 | Schellekens, M.J. | 6-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Bladella 4 | De Valk 3 | Kanen, B. | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | RKDSV 3 | Bladella 5 | Baars, K. | 4-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | DBS 2 | Bladella 6 | 4-3 | |||
C | 08-05-2016 12:00 | Beerse Boys 6 | Bladella 7 | Laat, P.A.F.M. de | 2-3 | ||
C | 08-05-2016 09:45 | Bladella 9 | Marvilde 5 | Kanen, B.… (+2) | 2-3 | ||
C | 08-05-2016 09:45 | Bladella 10 | De Zuiderburen 4 | Ronken, J. | 2-1 | ||
C | 08-05-2016 10:30 | Casteren 3 | Bladella 11 | Hessels, L.W.M. | 3-0 | ||
C | 07-05-2016 15:00 | Bladella Za2 | Willem II 6 | Heeswijk, P.M.C. van | 4-0 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Woenselse Boys A1 | Bladella A1 | Vink, L.C.F. | 1-3 | ||
C | 07-05-2016 14:45 | Wilhelmina Boys B1 | Bladella B1 | Keulen, H.A.J.M. van | 2-2 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | RPC B5 | Bladella B3 | Ven, P vd | 2-5 | ||
C | 07-05-2016 15:00 | Bladella C1 | EFC C1 | Werrelmann, A.C.M. | 7-1 | ||
C | 07-05-2016 afgelast | Bladella C3 | Nuenen C7 | Hooijen, J.C.M.… (+1) | |||
C | 07-05-2016 11:15 | Bladella D1 | Brabantia D1 | Lauwers, T.J.P.J.… (+1) | 3-1 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Bladella 1 | Loos, R.H.C.M. de | 0-2 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | Beerse Boys 4 | Bladella 2 | Bruininx, J. | 1-6 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Bladella 3 | RKSV Heeze 3 | Kanen, Bart… (+1) | 3-3 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Tongelre 2 | Bladella 4 | Ouzalah, A. | 8-0 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Bladella 5 | UNA 4 | Sande, Maan van de… (+1) | 2-5 | ||
C | 01-05-2016 09:45 | Bladella 7 | Reusel Sport/Faes Gr 7 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 6-3 | ||
C | 01-05-2016 10:30 | Geldrop 9 | Bladella 8 | Sweegers, A.M. | 0-1 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | DEES 4 | Bladella 9 | Tholen, C. | 0-9 | ||
C | 01-05-2016 09:45 | ZIGO 5 | Bladella 10 | Kort, K de | 3-0 | ||
C | 01-05-2016 09:45 | Bladella 11 | Reusel Sport/Faes Gr 11 | Hooijen, Jan… (+1) | 0-5 | ||
C | 30-04-2016 12:30 | Rust Roest 2 | Bladella Za2 | Bahceci, O | 2-3 | ||
C | 30-04-2016 15:00 | Bladella A1 | Dommelen A1 | Janssen, J.H.M. | 1-1 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | DOSL B1 | Bladella B2 | Cruz, J. | 4-1 | ||
C | 30-04-2016 13:00 | Bladella C1 | WSC C1 | Verbeek, R.A.J. | 2-2 | ||
V | 30-04-2016 10:00 | Bladella E8 | Bladella E9 | Oostdijk, Noud… (+1) | 1-5 | ||
V | 30-04-2016 10:00 | Bladella E8 | Bladella E9 | 1-5 | |||
C | 30-04-2016 11:00 | Bladella G1 | TEC G2 | Sande, Tjeu van de | 5-2 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | Nevelo 1 | Bladella 1 | Hupkes, J.W.C. | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 15:00 | Bladella A2 | Beerse Boys A2 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 7-1 | ||
C | 23-04-2016 15:00 | Bladella B1 | EFC B1 | Rooy, J.H. van | 3-0 | ||
C | 23-04-2016 13:15 | Braakhuizen B1 | Bladella B2 | Gerwen, R van | 0-2 | ||
C | 23-04-2016 13:00 | Bladella B3 | Hoogeloon B1 | Krekels, Karel… (+1) | 1-3 | ||
C | 23-04-2016 13:00 | Bladella B4 | ST Casteren/Netersel B2 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 1-6 | ||
C | 23-04-2016 12:30 | Rijen C1 | Bladella C1 | Scholten, A.W.A.M. | 0-2 | ||
C | 23-04-2016 13:00 | Bladella C2 | RKVVO C3 | Hooijen, Jan… (+1) | 0-1 | ||
C | 23-04-2016 16:30 | UNA C5G | Bladella C3 | Gerwen, E.M. van | 1-2 | ||
C | 23-04-2016 11:30 | Hapert C3 | Bladella C4 | Ven, S. van de | 2-3 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Zwaluw VFC D1 | Bladella D1 | Londar, J.C.H. | 3-3 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D2 | SBC D2 | Lauwers, They… (+1) | 1-1 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D3 | Riethoven D1 | Schinkel, Yoran | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D4 | Dommelen D4G | Sande, Tjeu van de | 5-1 | ||
C | 23-04-2016 11:45 | DVS D3 | Bladella D5 | Vassiliadis, H. | 9-0 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | Marvilde E1 | Bladella E1 | 7-5 | |||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E2 | Bergeijk E1 | Duijvelaar, Jari… (+1) | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E3 | ST RKDSV/EDN E1 | Sambeeck, Joep van… (+1) | 0-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E5 | ST Netersel/Casteren E1 | Wouters, Harm… (+1) | 6-4 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E6 | RKVVO E5 | Leider,… (+2) | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E7 | Beerse Boys E5 | leider team,… (+1) | 17-1 | ||
C | 23-04-2016 10:15 | RPC E6 | Bladella E8 | 5-1 | |||
C | 23-04-2016 09:50 | UNA E8G | Bladella E9 | 3-6 | |||
C | 23-04-2016 08:45 | UNA F1G | Bladella F1 | 1-3 | |||
C | 23-04-2016 10:00 | Marvilde F1 | Bladella F2 | 0-0 | |||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F3 | EFC F2 | Net, Wessel van der | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Hilvaria F3 | Bladella F4 | 1-5 | |||
C | 23-04-2016 09:30 | Bergeijk F4 | Bladella F5 | 5-1 | |||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F6 | HMVV F3 | Rooij, Max van… (+1) | 4-3 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F7 | Reusel Sp. F5G | Kemenade, Stijn van | 4-3 | ||
C | 23-04-2016 09:15 | Dommelen F4 | Bladella F8G | 4-1 | |||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F9 | Acht F8 | Wouters, Thijs… (+1) | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 11:30 | Best Vooruit G1G | Bladella G1 | Brouwer, W. | 0-5 | ||
C | 21-04-2016 18:45 | Vessem B1 | Bladella B3 | Schriders, AGCJM | 2-1 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | EFC D3 | Bladella D4 | Daris, R.A.J.G. | 11-0 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | De Raven E2 | Bladella E4 | 0-6 | |||
C | 20-04-2016 18:45 | De Weebosch E2 | Bladella E6 | 2-11 | |||
C | 19-04-2016 18:30 | Bladella F1 | WODAN F1 | Meijer, Rick… (+1) | 9-4 | ||
C | 17-04-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | Bladella 1 | Dursun, S. | 3-2 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Bladella 3 | Unitas'59 3 | Summeren, P.T.A. van | 1-2 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Bladella 4 | Woenselse Boys 2 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 2-1 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Brabantia 4 | Bladella 5 | Riestra, A. | 2-1 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | PSV 2 | Bladella 6 | Joosten, T. | 5-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-05-2016 14:30 | Wilhelmina Boys B1 | Bladella B1 | Pols, E. van der | 2-2 | ||
C | 21-05-2016 10:15 | DESK D1 | Bladella D1 | Dietvors, D. | 1-2 | ||
C | 21-05-2016 11:30 | Bladella D1 | Kloetinge D1 | Hermsen, J. | 0-3 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | EMK 1 | Bladella 1 | Zwan (Sr.), P. van der | 1-1 | ||
C | 14-05-2016 14:00 | BVV B1 | Bladella B1 | Bavel, A.C.M. van | 2-3 | ||
C | 14-05-2016 10:30 | Bladella C3 | Nuenen C7 | Mill, Hans van… (+1) | 8-0 | ||
C | 14-05-2016 10:30 | Sterksel F1 | Bladella F5 | 0-1 | |||
C | 14-05-2016 10:00 | Bladella F6 | Bladella F7 | Vries, Douwe de… (+1) | 3-6 | ||
C | 14-05-2016 10:00 | Bladella F9 | Oirschot V. F7G | Kemenade, Stijn van | 2-4 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Bladella 1 | SBC 1 | Dammers, S.H.J. | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Bladella 2 | Braakhuizen 2 | Heijden, M.A.J. van der | 1-3 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Marvilde 2 | Bladella 3 | Schellekens, M.J. | 6-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | Bladella 4 | De Valk 3 | Kanen, B. | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 11:00 | RKDSV 3 | Bladella 5 | Baars, K. | 4-2 | ||
C | 08-05-2016 12:00 | DBS 2 | Bladella 6 | 4-3 | |||
C | 08-05-2016 12:00 | Beerse Boys 6 | Bladella 7 | Laat, P.A.F.M. de | 2-3 | ||
C | 08-05-2016 09:45 | Bladella 9 | Marvilde 5 | Kanen, B.… (+2) | 2-3 | ||
C | 08-05-2016 09:45 | Bladella 10 | De Zuiderburen 4 | Ronken, J. | 2-1 | ||
C | 08-05-2016 10:30 | Casteren 3 | Bladella 11 | Hessels, L.W.M. | 3-0 | ||
C | 07-05-2016 15:00 | Bladella Za2 | Willem II 6 | Heeswijk, P.M.C. van | 4-0 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | Woenselse Boys A1 | Bladella A1 | Vink, L.C.F. | 1-3 | ||
C | 07-05-2016 14:45 | Wilhelmina Boys B1 | Bladella B1 | Keulen, H.A.J.M. van | 2-2 | ||
C | 07-05-2016 14:30 | RPC B5 | Bladella B3 | Ven, P vd | 2-5 | ||
C | 07-05-2016 15:00 | Bladella C1 | EFC C1 | Werrelmann, A.C.M. | 7-1 | ||
C | 07-05-2016 afgelast | Bladella C3 | Nuenen C7 | Hooijen, J.C.M.… (+1) | |||
C | 07-05-2016 11:15 | Bladella D1 | Brabantia D1 | Lauwers, T.J.P.J.… (+1) | 3-1 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Bladella 1 | Loos, R.H.C.M. de | 0-2 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | Beerse Boys 4 | Bladella 2 | Bruininx, J. | 1-6 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Bladella 3 | RKSV Heeze 3 | Kanen, Bart… (+1) | 3-3 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Tongelre 2 | Bladella 4 | Ouzalah, A. | 8-0 | ||
C | 01-05-2016 12:00 | Bladella 5 | UNA 4 | Sande, Maan van de… (+1) | 2-5 | ||
C | 01-05-2016 09:45 | Bladella 7 | Reusel Sport/Faes Gr 7 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 6-3 | ||
C | 01-05-2016 10:30 | Geldrop 9 | Bladella 8 | Sweegers, A.M. | 0-1 | ||
C | 01-05-2016 11:00 | DEES 4 | Bladella 9 | Tholen, C. | 0-9 | ||
C | 01-05-2016 09:45 | ZIGO 5 | Bladella 10 | Kort, K de | 3-0 | ||
C | 01-05-2016 09:45 | Bladella 11 | Reusel Sport/Faes Gr 11 | Hooijen, Jan… (+1) | 0-5 | ||
C | 30-04-2016 12:30 | Rust Roest 2 | Bladella Za2 | Bahceci, O | 2-3 | ||
C | 30-04-2016 15:00 | Bladella A1 | Dommelen A1 | Janssen, J.H.M. | 1-1 | ||
C | 30-04-2016 14:30 | DOSL B1 | Bladella B2 | Cruz, J. | 4-1 | ||
C | 30-04-2016 13:00 | Bladella C1 | WSC C1 | Verbeek, R.A.J. | 2-2 | ||
C | 30-04-2016 11:00 | Bladella G1 | TEC G2 | Sande, Tjeu van de | 5-2 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | Nevelo 1 | Bladella 1 | Hupkes, J.W.C. | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 15:00 | Bladella A2 | Beerse Boys A2 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 7-1 | ||
C | 23-04-2016 15:00 | Bladella B1 | EFC B1 | Rooy, J.H. van | 3-0 | ||
C | 23-04-2016 13:15 | Braakhuizen B1 | Bladella B2 | Gerwen, R van | 0-2 | ||
C | 23-04-2016 13:00 | Bladella B3 | Hoogeloon B1 | Krekels, Karel… (+1) | 1-3 | ||
C | 23-04-2016 13:00 | Bladella B4 | ST Casteren/Netersel B2 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 1-6 | ||
C | 23-04-2016 12:30 | Rijen C1 | Bladella C1 | Scholten, A.W.A.M. | 0-2 | ||
C | 23-04-2016 13:00 | Bladella C2 | RKVVO C3 | Hooijen, Jan… (+1) | 0-1 | ||
C | 23-04-2016 16:30 | UNA C5G | Bladella C3 | Gerwen, E.M. van | 1-2 | ||
C | 23-04-2016 11:30 | Hapert C3 | Bladella C4 | Ven, S. van de | 2-3 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Zwaluw VFC D1 | Bladella D1 | Londar, J.C.H. | 3-3 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D2 | SBC D2 | Lauwers, They… (+1) | 1-1 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D3 | Riethoven D1 | Schinkel, Yoran | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D4 | Dommelen D4G | Sande, Tjeu van de | 5-1 | ||
C | 23-04-2016 11:45 | DVS D3 | Bladella D5 | Vassiliadis, H. | 9-0 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | Marvilde E1 | Bladella E1 | 7-5 | |||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E2 | Bergeijk E1 | Duijvelaar, Jari… (+1) | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E3 | ST RKDSV/EDN E1 | Sambeeck, Joep van… (+1) | 0-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E5 | ST Netersel/Casteren E1 | Wouters, Harm… (+1) | 6-4 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E6 | RKVVO E5 | Leider,… (+2) | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E7 | Beerse Boys E5 | leider team,… (+1) | 17-1 | ||
C | 23-04-2016 10:15 | RPC E6 | Bladella E8 | 5-1 | |||
C | 23-04-2016 09:50 | UNA E8G | Bladella E9 | 3-6 | |||
C | 23-04-2016 08:45 | UNA F1G | Bladella F1 | 1-3 | |||
C | 23-04-2016 10:00 | Marvilde F1 | Bladella F2 | 0-0 | |||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F3 | EFC F2 | Net, Wessel van der | 2-2 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Hilvaria F3 | Bladella F4 | 1-5 | |||
C | 23-04-2016 09:30 | Bergeijk F4 | Bladella F5 | 5-1 | |||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F6 | HMVV F3 | Rooij, Max van… (+1) | 4-3 | ||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F7 | Reusel Sp. F5G | Kemenade, Stijn van | 4-3 | ||
C | 23-04-2016 09:15 | Dommelen F4 | Bladella F8G | 4-1 | |||
C | 23-04-2016 09:00 | Bladella F9 | Acht F8 | Wouters, Thijs… (+1) | 2-4 | ||
C | 23-04-2016 11:30 | Best Vooruit G1G | Bladella G1 | Brouwer, W. | 0-5 | ||
C | 21-04-2016 18:45 | Vessem B1 | Bladella B3 | Schriders, AGCJM | 2-1 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | EFC D3 | Bladella D4 | Daris, R.A.J.G. | 11-0 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | De Raven E2 | Bladella E4 | 0-6 | |||
C | 20-04-2016 18:45 | De Weebosch E2 | Bladella E6 | 2-11 | |||
C | 19-04-2016 18:30 | Bladella F1 | WODAN F1 | Meijer, Rick… (+1) | 9-4 | ||
C | 17-04-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | Bladella 1 | Dursun, S. | 3-2 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Bladella 3 | Unitas'59 3 | Summeren, P.T.A. van | 1-2 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Bladella 4 | Woenselse Boys 2 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 2-1 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Brabantia 4 | Bladella 5 | Riestra, A. | 2-1 | ||
C | 17-04-2016 11:00 | PSV 2 | Bladella 6 | Joosten, T. | 5-3 | ||
C | 17-04-2016 10:00 | RKDSV 4 | Bladella 7 | Beerens, J.F. | 0-8 | ||
C | 17-04-2016 12:00 | Bladella 8 | Valkenswaard 7 | Sande, Maan van de… (+1) | 3-2 | ||
C | 17-04-2016 09:45 | Bladella 9 | Gestel 7 | Kanen, Bart… (+1) | 9-2 | ||
C | 17-04-2016 09:45 | Bladella 10 | SVG 6 | Dirkx, Toon | 6-0 | ||
C | 17-04-2016 10:00 | De Zuiderburen 3 | Bladella 11 | Huijbregts, MJM | 1-3 | ||
C | 16-04-2016 15:00 | Bladella Za2 | Blauw Geel'38/JUMBO 3 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 1-3 | ||
C | 16-04-2016 14:45 | Reusel Sport/Faes Gr A1 | Bladella A1 | Roothans, J.C.W.H. | 1-2 | ||
C | 16-04-2016 15:00 | Braakhuizen A2 | Bladella A2 | Pelle, P. | 1-3 | ||
C | 16-04-2016 13:45 | Nuenen B2 | Bladella B1 | Verheijen, J.H.J. | 1-3 | ||
C | 16-04-2016 15:00 | Bladella C1 | WODAN C1 | Donders, P.H.A.N. | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 13:15 | Riethoven C1 | Bladella C2 | Smeulders, F | 5-0 | ||
C | 16-04-2016 13:00 | Bladella C3 | SBC C6G | MariĆ«n, Jan… (+1) | 2-1 | ||
C | 16-04-2016 13:00 | Bladella C4 | Riethoven C2G | Hooijen, Jan… (+1) | 5-1 | ||
C | 16-04-2016 11:15 | Bladella D1 | Reusel Sport D1 | Krekels, Karel… (+1) | 2-0 | ||
C | 16-04-2016 09:30 | Nevelo D1 | Bladella D2 | Wiel, J.A.C. van de | 3-1 | ||
C | 16-04-2016 11:00 | DOSKO'32 D1G | Bladella D3 | Ansems, R.A.C. | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-05-2016 10:00 | Bladella F4 | SV Valkenswaard F4 | Wouters, Thijs… (+1) | 3-4 | ||
B | 28-03-2016 10:30 | OSC'45 F3 | Bladella F4 | 2-3!! | |||
B | 09-03-2016 18:30 | DBS F7 | Bladella F4 | 1-4 | |||
B | 23-02-2016 19:00 | VOAB D1 | Bladella D1 | Verhoeven, J.W. | 1-0 | ||
B | 23-01-2016 11:15 | Bladella D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Kraaijvanger, Chris… (+1) | 6-2 | ||
B | 16-01-2016 10:15 | Best Vooruit E6 | Bladella E4 | 4-1 | |||
B | 16-01-2016 09:00 | Bladella F1 | Unitas'59 F1 | Rooij, Max van… (+1) | 2-6 | ||
B | 12-12-2015 12:45 | Acht B1 | Bladella B2 | Fransman, R. | 4-0 | ||
B | 12-12-2015 10:15 | Braakhuizen E1 | Bladella E2 | 2-1 | |||
B | 12-12-2015 11:15 | Bladella G1 | RPC G1 | Mill, J.H.M. van… (+1) | 3-6 | ||
B | 05-12-2015 13:00 | Bladella B3 | De Valk B3 | Mill, Hans van… (+1) | 1-3 | ||
B | 05-12-2015 09:45 | ODC E1 | Bladella E1 | 6-5 | |||
B | 05-12-2015 10:00 | Hoogeloon F1 | Bladella F2 | 5-1 | |||
B | 05-12-2015 10:00 | Acht F4G | Bladella F4 | 0-5 | |||
B | 22-11-2015 12:00 | Bladella 8 | Best Vooruit 10 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 0-6 | ||
B | 21-11-2015 15:00 | Bladella B1 | Dommelen B1 | Cathalina, O.D. | 1-3 | ||
B | 21-11-2015 12:45 | Unitas'59 D1 | Bladella D1 | Wiegmans, Q.C.C.R. | 0-0 | ||
B | 24-10-2015 14:45 | SCI/FLYNTH A1 | Bladella A1 | Voorst, Y.J. van | 0-1 | ||
B | 24-10-2015 15:00 | Bladella A2 | Haarsteeg A3 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 2-2 | ||
B | 24-10-2015 14:45 | EFC B1 | Bladella B1 | Roothans, J.C.W.H. | 1-4 | ||
B | 24-10-2015 14:00 | Oirschot V. B2 | Bladella B2 | Agt, J.P.T.C. van | 3-4 | ||
B | 24-10-2015 15:00 | Bladella B3 | Bergeijk B3 | Mill, Hans van… (+1) | 5-0 | ||
B | 24-10-2015 14:30 | Hoogeloon B1 | Bladella B4 | Heijden, I.L.A. van der | 8-2 | ||
B | 24-10-2015 15:00 | VOAB C1 | Bladella C1 | Adams, C.P.G. | 5-2 | ||
B | 24-10-2015 13:00 | Bladella C2 | Spoord. Boys C1 | Sanden, Frank van der | 1-3 | ||
B | 24-10-2015 13:00 | Bladella C3 | Hapert C3 | Kraaijvanger, Chris… (+1) | 19-1 | ||
B | 24-10-2015 13:00 | Bladella C4 | Reusel Sport/Faes Gr C3 | Kanen, Bart… (+1) | 0-7 | ||
B | 24-10-2015 11:15 | Bladella D1 | Geldrop D1 | Krekels, Karel… (+1) | 4-0 | ||
B | 24-10-2015 11:15 | Bladella D2 | RKDVC D2 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 3-0 | ||
B | 24-10-2015 11:45 | RPC D2 | Bladella D3 | Reijnders, R. | 7-1 | ||
B | 24-10-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Bladella D4 | Bruininx, J. | 3-2 | ||
B | 24-10-2015 11:15 | Bladella D5 | Beerse Boys D2 | Boullart, Ko… (+1) | 0-11 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E1 | RPC E1 | Berg, Loek van den… (+1) | 3-4 | ||
B | 24-10-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | Bladella E2 | 1-11 | |||
B | 24-10-2015 09:30 | Hapert E5 | Bladella E4 | 0-5 | |||
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E5 | Reusel Sport/Faes Gr E5 | Duijvelaar, Jari… (+1) | 1-3 | ||
B | 24-10-2015 11:15 | HMVV E2 | Bladella E6 | 8-0 | |||
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E7 | Hapert E4 | Cosijns, Lars… (+1) | 5-3 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E8 | De Raven E3G | Meijer, Rick… (+1) | 1-12 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | Bladella E9 | EFC E5 | Oostdijk, Noud… (+1) | 5-2 | ||
B | 24-10-2015 09:00 | Bladella F1 | Reusel Sport/Faes Gr F1 | Hoof, Giel van… (+1) | 12-1 | ||
B | 24-10-2015 09:15 | Reusel Sport/Faes Gr F2 | Bladella F2 | 0-10 | |||
B | 24-10-2015 10:00 | Marvilde F1 | Bladella F3 | 9-1 | |||
B | 24-10-2015 09:00 | Bladella F4 | EFC F6 | Net, Wessel van der | 9-0 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | HMVV F3 | Bladella F5 | 1-3 | |||
B | 24-10-2015 09:00 | Bladella F6 | EFC F5 | Duijvelaar, Jesse… (+1) | 2-1 | ||
B | 24-10-2015 10:00 | HMVV F2 | Bladella F7 | 5-0 | |||
B | 24-10-2015 09:00 | Bladella F8G | Hapert F3 | Wouters, Thijs… (+1) | 0-8 | ||
B | 23-09-2015 19:00 | SV Valkenswaard G1 | Bladella G1 | Rijkers, A.H.C. | 0-11 | ||
B | 07-09-2015 19:00 | Hapert D3G | Bladella D4 | Weem, M. van de | 3-3 | ||
B | 06-09-2015 12:00 | HMVV 2 | Bladella 4 | Staal, J.J.H. | 0-0 | ||
B | 06-09-2015 11:00 | Marvilde 4 | Bladella 5 | Schellekens, J.A. | 2-0 | ||
B | 06-09-2015 09:45 | Bladella 6 | EFC 4 | Mariën, J.H.… (+2) | 1-3 | ||
B | 06-09-2015 09:45 | Bladella 7 | UNA 8 | Kanen, B.… (+1) | 3-4 | ||
B | 06-09-2015 12:00 | Bladella 8 | Reusel Sport/Faes Gr 12 | Dirkx, A… (+1) | 1-0 | ||
B | 06-09-2015 10:00 | De Valk 7 | Bladella 9 | Jansen, D.T.P.W | 0-4 | ||
B | 06-09-2015 10:00 | Hapert 6 | Bladella 10 | Ven, S. van de | 5-0 | ||
B | 06-09-2015 10:00 | Hapert 5 | Bladella 11 | Minkels, J. | 7-0 | ||
B | 05-09-2015 15:00 | Bladella Za2 | OSC'45 2 | Sande, H vd | 1-5 | ||
B | 05-09-2015 15:00 | Bladella A2 | Vlijmense Boys A1 | Mariën, J.H.… (+2) | 1-7 | ||
B | 05-09-2015 15:00 | Bladella B2 | Reusel Sport/Faes Gr B2 | Kanen, B.… (+1) | 8-0 | ||
B | 05-09-2015 14:30 | Terlo B1 | Bladella B3 | Daas, A.J.A.M. | 1-1 | ||
B | 05-09-2015 14:45 | Hapert B2 | Bladella B4 | Somers, F. | 5-1 | ||
B | 05-09-2015 13:00 | Beerse Boys C1 | Bladella C2 | Buiks, C.F.P. | 9-0 | ||
B | 05-09-2015 13:00 | Oirschot V. C3 | Bladella C3 | Duijvelaar, C.A. | 3-2 | ||
B | 05-09-2015 13:00 | EFC C4 | Bladella C4 | Smits, C | 1-6 | ||
B | 05-09-2015 13:00 | Bladella D2 | De Valk D1 | Boullart, J.… (+1) | 1-0 | ||
B | 05-09-2015 12:00 | Marvilde D2 | Bladella D3 | Schellekens, J.A. | 1-7 | ||
B | 05-09-2015 11:15 | Bladella D4 | HMVV D1 | Heuvel, K.J.H.W. van den | 2-6 | ||
B | 05-09-2015 11:30 | Hapert D2 | Bladella D5 | Meijerink, D. | 11-1 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Oirschot V. E2 | Bladella E1 | 1-14 | |||
B | 05-09-2015 10:30 | EFC E3 | Bladella E2 | 2-11 | |||
B | 05-09-2015 10:00 | Bladella E3 | Reusel Sport/Faes Group E2G | Cosijns, Lars… (+1) | 5-3 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | DEES E1 | Bladella E4 | 1-14 | |||
B | 05-09-2015 10:00 | Bladella E5 | ST Netersel/Casteren E2 | Sambeeck, Joep van… (+1) | 1-9 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Bladella E6 | Reusel Sport/Faes Gr E6 | Oostdijk, Noud… (+1) | 3-3 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Hoogeloon E2 | Bladella E7 | 11-0 | |||
B | 05-09-2015 10:00 | Bladella E8 | EFC E7 | Fiers, Sam | 11-3 | ||
B | 05-09-2015 10:45 | Bergeijk E4 | Bladella E9 | 8-0 | |||
B | 05-09-2015 09:00 | SBC F1 | Bladella F1 | 2-9 | |||
B | 05-09-2015 09:00 | Bladella F3 | Hapert F1 | Put, Lars van de… (+1) | 2-9 | ||
B | 05-09-2015 09:30 | Terlo F3M | Bladella F4 | 0-19 | |||
B | 05-09-2015 09:00 | Bladella F5 | Hapert F2 | Duijvelaar, Jesse… (+1) | 0-8 | ||
B | 05-09-2015 09:00 | Bladella F6 | Hoogeloon F2 | Meijer, Rick… (+1) | 0-7 | ||
B | 05-09-2015 10:00 | Hoogeloon F3 | Bladella F7 | 6-8 | |||
B | 05-09-2015 09:00 | Bladella F8G | Reusel Sport/Faes Group F5G | Lavrijsen, Jan… (+1) | 1-4 | ||
B | 03-09-2015 20:00 | De Raven 2 | Bladella 6 | Loomans, A. | 6-3 | ||
B | 02-09-2015 19:30 | RKVVO B1 | Bladella B1 | 1-2 | |||
B | 01-09-2015 20:00 | Bladella A1 | Rood Wit Veldhoven A1 | 2-4 | |||
B | 30-08-2015 14:30 | Gilze 1 | Bladella 1 | 1-1 | |||
B | 30-08-2015 12:00 | Bladella 2 | Beerse Boys 2 | Sanden, F. v.d.… (+1) | 0-2 | ||
B | 30-08-2015 12:00 | Bladella 3 | Reusel Sport/Faes Gr 2 | Mariën, J.H.… (+2) | 1-1 | ||
B | 30-08-2015 12:00 | Bladella 4 | Reusel Sport/Faes Gr 5 | Boullart, J.… (+1) | 0-3 | ||
B | 30-08-2015 10:00 | UNA 5 | Bladella 5 | Bijkerk, D. | 4-6 | ||
B | 30-08-2015 10:00 | Rood Wit V 5 | Bladella 7 | Swinkels, M.P.M.J. | 3-0 | ||
B | 30-08-2015 12:00 | Bladella 8 | EFC 10 | Maas, T.B.J.… (+2) | 3-2 | ||
B | 30-08-2015 09:45 | Bladella 9 | EFC 11 | Sande, H vd… (+2) | 0-1 | ||
B | 30-08-2015 09:45 | Bladella 10 | EFC 8 | Kerkhofs, A. | 1-1 | ||
B | 30-08-2015 09:45 | Bladella 11 | Reusel Sport/Faes Gr 9 | Krekels, C.A.A.M.… (+1) | 1-2 | ||
B | 29-08-2015 14:45 | Wilhelmina Boys 2 | Bladella Za2 | Hendriks, CCJ | 7-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 25-06-2016 11:15 | Bladella D1 | RKVVO D1 | Hoof, Willem van… (+1) | 1-0 | ||
V | 25-06-2016 09:30 | RKVVO F1 | Bladella F1 | 2-7 | |||
V | 18-06-2016 11:15 | Bladella C1 | EFC C1 | Krekels, Karel… (+1) | 0-1 | ||
V | 18-06-2016 11:15 | Bladella D1 | EFC D1 | Lauwers, They… (+1) | 0-2 | ||
V | 18-06-2016 10:00 | Bladella E1 | NWC E1 | Kraaijvanger, Luuk… (+1) | 3-1 | ||
V | 13-06-2016 18:30 | Bladella E1 | EFC E1 | Wouters, Harm… (+1) | 1-2 | ||
V | 11-06-2016 10:00 | Bladella D2 | RKVV Dommelen D2 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 3-3 | ||
V | 11-06-2016 09:00 | Bladella F1 | NWC F1 | Lavrijsen, Jan… (+1) | 0-5 | ||
V | 04-06-2016 11:00 | Bladella E1 | HBS (Den Haag) | Hoof, Giel van… (+1) | 1-5 | ||
V | 24-05-2016 18:30 | Bladella C3 | MTO-de Kempen | 15-1 | |||
V | 18-05-2016 18:30 | Bladella D2 | Reusel Sport/Faes Group D2 | Hoof, Willem van… (+1) | 6-0 | ||
V | 14-05-2016 11:15 | Bladella D4 | Reusel Sport/Faes Group D3 | Hoof, Willem van… (+1) | 3-4 | ||
V | 12-05-2016 19:00 | Bladella O23 | Lommel United O21 | 1-3 | |||
V | 30-04-2016 10:00 | Bladella E8 | Bladella E9 | Oostdijk, Noud… (+1) | 1-5 | ||
V | 30-04-2016 10:00 | Bladella E8 | Bladella E9 | 1-5 | |||
V | 27-02-2016 13:00 | Bladella C1 | RKVVO C1 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 5-0 | ||
V | 23-02-2016 20:15 | Bladella O23 | Heeze O23 | Wieskamp, Stef… (+1) | 1-5 | ||
V | 21-02-2016 14:30 | Bladella 1 | Taxandria | 1-3 | |||
V | 16-02-2016 20:15 | Bladella 1 | BES 1 | Hoeks, Patrick… (+1) | 4-0 | ||
V | 13-02-2016 11:15 | Bladella D1 | Hoogeloon D1 | Lauwers, They… (+1) | 4-1 | ||
V | 13-02-2016 10:00 | Bladella E2 | SDO'39 E1 | Oostdijk, Noud… (+1) | 8-0 | ||
V | 13-02-2016 10:00 | Bladella F1 | Bladella E3 | 5-1 | |||
V | 13-02-2016 10:00 | Bladella F1 | Bladella E3 | Leider,… (+2) | 5-1 | ||
V | 31-01-2016 12:00 | Bladella 3 | Dosko'32 2 | Sanden, Frank van der | 5-2 | ||
V | 31-01-2016 09:45 | Bladella 11 | Bladella 7 | Dirkx, Toon | 1-13 | ||
V | 30-01-2016 afgelast | DESK A1 | Bladella A1 | ||||
V | 30-01-2016 15:00 | Bladella B1 | Reusel Sport/Faes Group B1 | Wieskamp, Stef… (+1) | 1-1 | ||
V | 30-01-2016 afgelast | Bladella C1 | Hilvaria C1 | Kraaijvanger, Chris… (+1) | |||
V | 26-01-2016 20:30 | Bladella 2 | DOSKO'32 1 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 3-1 | ||
V | 24-01-2016 12:00 | Bladella 1 | HMVV 1 | 3-4 | |||
V | 23-01-2016 afgelast | Bladella B1 | Hilvaria B1 | ,… (+1) | |||
V | 23-01-2016 13:00 | Bladella C2 | DESK C2 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 1-4 | ||
V | 23-01-2016 afgelast | DOSL D1 | Bladella D2 | ||||
V | 19-01-2016 20:15 | Rood Wit V 2 | Bladella 1 | 1-5 | |||
V | 17-01-2016 afgelast | Bladella 1 | Spoord. Boys 1 | ||||
V | 17-01-2016 afgelast | Bladella 2 | Spoord. Boys 2 | Sanden, Frank van der | |||
V | 17-01-2016 afgelast | Bladella 3 | De Bocht'80 1 | Boullart, Ko… (+1) | |||
V | 17-01-2016 afgelast | Bladella 11 | Bladella 10 | Kanen, Bart… (+1) | |||
V | 16-01-2016 15:00 | Bladella A1 | Hoogeloon A1 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 3-5 | ||
V | 16-01-2016 afgelast | Bladella A2 | Unitas'59 A3 | Mill, Hans van… (+1) | |||
V | 16-01-2016 15:00 | Bladella B1 | WODAN B1 | Sanden, Frank van der | 2-1 | ||
V | 16-01-2016 14:30 | Beerse Boys B1 | Bladella B2 | 5-3 | |||
V | 16-01-2016 13:00 | Bladella C1 | RKSV Boxtel C1 | Krekels, Karel… (+1) | 7-3 | ||
V | 16-01-2016 13:00 | Bladella C2 | SV Valkenswaard C2 | Kanen, Bart… (+1) | 2-2 | ||
V | 16-01-2016 afgelast | Bladella C4 | ZSC C2 | Mill, Hans van… (+1) | |||
V | 16-01-2016 11:15 | Bladella D1 | RKSV Boxtel D1 | Lauwers, They… (+1) | 9-0 | ||
V | 16-01-2016 11:15 | Bladella D2 | Hapert D1 | Berg, Loek van den… (+1) | 2-4 | ||
V | 16-01-2016 afgelast | Bladella D4 | Reusel Sport/Faes Group D3 | Hoof, Willem van… (+1) | |||
V | 16-01-2016 10:00 | Bladella E1 | Reusel Sport/Faes Group E1 | 5-3 | |||
V | 16-01-2016 10:00 | Bladella E2 | Hoogeloon E1 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 3-2 | ||
V | 16-01-2016 10:00 | Bladella E3 | Reusel Sport/Faes Group E2 | Sambeeck, Joep van… (+1) | 5-4 | ||
V | 16-01-2016 09:00 | Bladella F2 | SDO'39 F1 | Hoof, Giel van… (+1) | 3-1 | ||
V | 16-01-2016 09:00 | Bladella F3 | DVS F2 | Duijvelaar, Jesse… (+1) | 2-6 | ||
V | 16-01-2016 09:00 | Bladella F6 | ZSC F4 | Wouters, Thijs… (+1) | 4-3 | ||
V | 12-01-2016 20:30 | Bladella 2 | Casteren 1 | Wieskamp, Stef… (+1) | 3-3 | ||
V | 10-01-2016 12:00 | Bladella 1 | WODAN 1 | 2-1 | |||
V | 09-01-2016 12:00 | Bladella A1 | EFC A1 | Wieskamp, Stef… (+1) | 1-4 | ||
V | 09-01-2016 14:45 | DESK B2 | Bladella B2 | 6-2 | |||
V | 09-01-2016 13:00 | SBC C2 | Bladella C2 | 6-0 | |||
V | 09-01-2016 10:00 | Bladella E2 | Bladella E3 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 4-1 | ||
V | 09-01-2016 10:00 | Bladella E2 | Bladella E3 | 4-1 | |||
V | 19-12-2015 13:00 | Bladella C3 | Reusel Sport/Faes Group C3 | Lauwers, They… (+1) | 2-5 | ||
V | 17-12-2015 20:00 | Bladella 2 | Hulsel 1 | Sanden, Frank van der | 3-1 | ||
V | 12-12-2015 11:15 | Bladella D4 | Reusel Sport/Faes Group D4 | Berg, Stan van den… (+1) | 1-0 | ||
V | 12-12-2015 10:00 | Bladella E1 | Hoogeloon E1 | Cosijns, Lars… (+1) | 7-5 | ||
V | 12-12-2015 11:15 | Bladella E3 | Bladella E4 | Kraaijvanger, Luuk… (+1) | 2-2 | ||
V | 12-12-2015 11:15 | Bladella E3 | Bladella E4 | 2-2 | |||
V | 12-12-2015 10:00 | Bladella F2 | Reusel Sport/Faes Group F1 | Hoof, Giel van… (+1) | 4-0 | ||
V | 12-12-2015 10:00 | Bladella F7 | Bladella F8 | Kemenade, Stijn van | 8-5 | ||
V | 12-12-2015 10:00 | Bladella F7 | Bladella F8G | 8-5 | |||
V | 05-12-2015 10:00 | Bladella E3 | ZSC E1 | Hoeks, Patrick… (+1) | 3-5 | ||
V | 05-12-2015 10:00 | Bladella F7 | ZSC F3 | Duijvelaar, Jari… (+1) | 3-2 | ||
V | 22-11-2015 12:00 | Bladella 2 | NOAD 2 | 2-1 | |||
V | 21-11-2015 12:30 | Willem II VA C2 | Bladella C1 | 3-2 | |||
V | 17-11-2015 20:00 | RKVVO O23 | Bladella O23 | 7-2 | |||
V | 08-11-2015 12:45 | Bladella C1 | Reusel Sport C1 | Krekels, Karel… (+1) | 4-1 | ||
V | 31-10-2015 10:00 | Bladella E2 | Rood Wit Veldhoven E3 | Heeswijk, Pieter van… (+1) | 2-1 | ||
V | 27-10-2015 20:15 | RKVVO | Bladella 1 | 2-4 | |||
V | 20-10-2015 20:00 | Bladella O23 | Knegselse Boys 1 | 3-0 | |||
V | 10-10-2015 10:00 | Bladella E9 | Hapert E4 | Heuvel, Koos van den | 6-5 | ||
V | 03-10-2015 09:30 | Nevelo D2 | Bladella D2 | ||||
V | 10-09-2015 19:00 | Netersel 2 | Bladella 7 | 4-1 | |||
V | 03-09-2015 19:00 | Netersel 3 | Bladella 9 | ||||
V | 01-09-2015 20:00 | Bladella 1 | Avanti'31 1 | Hoeks, Patrick… (+1) | 1-2 | ||
V | 01-09-2015 20:00 | Trainingsgroep F | De Bocht'80 1 | ||||
V | 29-08-2015 13:00 | Dommelen C2 | Bladella C2 | 3-2 | |||
V | 29-08-2015 11:15 | Bladella MD1 | Bladella D4 | 0-14 | |||
V | 26-08-2015 19:00 | Bladella B4 | Bladella B3 | 3-6 | |||
V | 26-08-2015 19:00 | Bladella B4 | Bladella B3 | Boullart, Ko… (+1) | 3-6 | ||
V | 22-08-2015 15:00 | Bladella B1 | Bladella A1 | 4-3 | |||
V | 22-08-2015 15:00 | Bladella B1 | Bladella A1 | MariĆ«n, Jan… (+1) | 4-3 | ||
V | 21-08-2015 19:00 | Bladella 11 | Bladella 11 | ||||
V | 20-08-2015 20:00 | Lierop 2 | Bladella 3 | 2-1 | |||
V | 18-08-2015 20:00 | Bladella 1 | DBS 1 | Hoeks, Patrick… (+1) | 2-1 | ||
V | 16-08-2015 12:00 | Bladella 2 | De Valk 2 | Sanden, Frank van der | 2-1 | ||
V | 15-08-2015 18:00 | Bladella 1 | FC Cranendonck 1 | 1-1 | |||
V | 09-08-2015 12:00 | Nijnsel | Bladella 1 | 3-1 |
VV Bladella - Sportpark De Smagtenbocht, Bossingel 7, 5531 NH Bladel - Tel. 0497 38 19 24 - Banknummer NL83RABO0107588439 - KVKnummer 40235434 - BTWnummer NL2651786B01