Mannen Zondag standaard (A-cat), 3e klasse D
Bladella 1
Vormt selectie met: Bladella 2
Teamleden
Spelers | |||||||
Mark Adams | |||||||
Arvid Bolkestein | |||||||
Robin Brekelmans | |||||||
Pim van Erp | |||||||
Freek Fiers | |||||||
Dave van Gompel | |||||||
Dave van Gompel | |||||||
Teun Grimbergen | |||||||
Mark Hendriks | |||||||
Ruud Leermakers | |||||||
Tom Maas | |||||||
Geert van Overbeek | |||||||
Lars Pijnenburg | |||||||
Erwin van de Sande | |||||||
Roel Segers | |||||||
Anel Selimovic | |||||||
Rick Seuntiens | |||||||
Jeroen Veron | |||||||
Cas Vosters | |||||||
Luuk Vosters | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
John Daniels | Ass. scheidsrechter | ||||||
Peer Hooijen | PR | ||||||
Rob van Brakel | Fysiotherapeut / Verzorger |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Oirschot V. 1 | 73117 | 2-3 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72247 | 0-5 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | Dommelen 1 | Woenselse Boys 1 | 73241 | 4-0 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | Hapert 1 | Nevelo 1 | 74141 | 2-1 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | EMK 1 | Bladella 1 | 74745 | 1-1 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | Hilvaria 1 | 71568 | 1-7 | ||
C | 16-05-2016 14:30 | SBC 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 71935 | 1-0 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Oirschot V. 1 | SV Valkenswaard 1 | 71997 | 2-0 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Hapert 1 | 72068 | 5-1 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Woenselse Boys 1 | Oisterwijk 1 | 72862 | 5-1 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Dommelen 1 | 73493 | 4-2 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Nevelo 1 | EMK 1 | 73619 | 6-3 | ||
C | 08-05-2016 14:30 | Bladella 1 | SBC 1 | 74178 | 1-2 | ||
C | 08-05-2016 13:00 | Hilvaria 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 72426 | 3-2 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Oirschot V. 1 | Hapert 1 | 71884 | 4-1 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Bladella 1 | 72838 | 0-2 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | SV Valkenswaard 1 | 73247 | 4-2 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Nevelo 1 | 73308 | 10-1 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Dommelen 1 | 73630 | 2-3 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Hilvaria 1 | EMK 1 | 74091 | 0-0 | ||
C | 01-05-2016 14:30 | Woenselse Boys 1 | SBC 1 | 74694 | 1-1 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | Nevelo 1 | Bladella 1 | 73375 | 2-4 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Woenselse Boys 1 | 73442 | 5-0 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | Hapert 1 | Wilhelmina Boys 1 | 73697 | 0-3 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | SBC 1 | Hilvaria 1 | 73869 | 5-1 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Oisterwijk 1 | 71855 | 2-0 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | Dommelen 1 | Oirschot V. 1 | 72025 | 2-3 | ||
C | 24-04-2016 14:30 | EMK 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 72407 | 1-3 | ||
C | 17-04-2016 14:30 | Nevelo 1 | Oirschot V. 1 | 74740 | 0-2 | ||
C | 17-04-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | Bladella 1 | 74789 | 3-2 | ||
C | 17-04-2016 14:30 | Hapert 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 74831 | 5-1 | ||
C | 14-04-2016 19:30 | Nevelo 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 73699 | 0-3 | ||
C | 14-04-2016 18:30 | Bladella 1 | Hilvaria 1 | 74730 | 0-4 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 74808 | 3-2 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Oirschot V. 1 | Oisterwijk 1 | 71621 | 4-2 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Nevelo 1 | SBC 1 | 72544 | 1-3 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Bladella 1 | Hapert 1 | 72582 | 3-1 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Hilvaria 1 | Dommelen 1 | 72629 | 1-0 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Woenselse Boys 1 | EMK 1 | 73628 | 0-2 | ||
C | 10-04-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | SV Valkenswaard 1 | 71768 | 3-1 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Bladella 1 | 73909 | 2-1 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | Wilhelmina Boys 1 | 73454 | 1-5 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | Hilvaria 1 | Oirschot V. 1 | 72160 | 0-4 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | Hapert 1 | Woenselse Boys 1 | 73012 | 1-2 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Nevelo 1 | 73498 | 1-2 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | EMK 1 | SBC 1 | 71689 | 1-1 | ||
C | 03-04-2016 14:30 | Dommelen 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 71845 | 3-2 | ||
C | 28-03-2016 14:30 | Hilvaria 1 | Nevelo 1 | 72738 | 2-3 | ||
C | 28-03-2016 14:30 | EMK 1 | Oirschot V. 1 | 72112 | 0-1 | ||
C | 28-03-2016 14:30 | Bladella 1 | Woenselse Boys 1 | 72204 | 3-2 | ||
C | 28-03-2016 14:30 | Hapert 1 | Oisterwijk 1 | 73380 | 3-0 | ||
C | 26-03-2016 17:00 | Oirschot V. 1 | SBC 1 | 72130 | 3-0 | ||
C | 26-03-2016 17:00 | Bladella 1 | Nevelo 1 | 73709 | 0-2 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 72154 | 2-0 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | Bladella 1 | Dommelen 1 | 73896 | 3-0 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | SBC 1 | SV Valkenswaard 1 | 72344 | 2-1 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Hilvaria 1 | 73679 | 5-1 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | Nevelo 1 | Oisterwijk 1 | 73264 | 4-0 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | Woenselse Boys 1 | Oirschot V. 1 | 73658 | 0-7 | ||
C | 20-03-2016 14:30 | EMK 1 | Hapert 1 | 73197 | 0-1 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | Hapert 1 | SBC 1 | 74609 | 0-1 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | Hilvaria 1 | Woenselse Boys 1 | 74550 | 3-1 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 74536 | 1-2 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | Dommelen 1 | Nevelo 1 | 73285 | 3-2 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | EMK 1 | 74084 | 1-2 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Bladella 1 | 72925 | 3-2 | ||
C | 13-03-2016 14:30 | Oirschot V. 1 | Wilhelmina Boys 1 | 73744 | 3-1 | ||
C | 06-03-2016 14:30 | EMK 1 | Dommelen 1 | 74788 | 2-2 | ||
C | 06-03-2016 14:30 | Hapert 1 | SV Valkenswaard 1 | 73188 | 1-1 | ||
C | 06-03-2016 14:30 | SBC 1 | Oisterwijk 1 | 72336 | 2-1 | ||
C | 06-03-2016 14:30 | Woenselse Boys 1 | Wilhelmina Boys 1 | 74859 | 0-5 | ||
C | 06-03-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Hilvaria 1 | 71592 | 2-0 | ||
C | 06-03-2016 14:30 | Bladella 1 | Oirschot V. 1 | 71732 | 1-1 | ||
C | 28-02-2016 14:30 | Oirschot V. 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 71875 | 1-2 | ||
C | 28-02-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | SV Valkenswaard 1 | 73870 | 2-1 | ||
C | 28-02-2016 14:30 | Hilvaria 1 | Hapert 1 | 74579 | 2-1 | ||
C | 28-02-2016 14:30 | Oisterwijk 1 | EMK 1 | 73629 | 1-4 | ||
C | 21-02-2016 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Woenselse Boys 1 | 73622 | 2-2 | ||
C | 21-02-2016 14:30 | Dommelen 1 | Hapert 1 | 73594 | 4-0 | ||
C | 21-02-2016 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 72184 | 3-0 | ||
C | 21-02-2016 14:30 | SV Valkenswaard 1 | EMK 1 | 73278 | 1-2 | ||
C | 14-02-2016 14:30 | EMK 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71984 | 0-1 | ||
C | 14-02-2016 14:30 | SBC 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 71811 | 0-1 | ||
C | 14-02-2016 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Woenselse Boys 1 | 72246 | 2-1 | ||
C | 13-02-2016 20:00 | SV Valkenswaard 1 | Dommelen 1 | 73615 | 1-1 | ||
C | 31-01-2016 14:30 | Woenselse Boys 1 | Nevelo 1 | 71903 | 1-0 | ||
C | 31-01-2016 14:30 | Dommelen 1 | SBC 1 | 72803 | 0-2 | ||
C | 31-01-2016 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Bladella 1 | 71795 | 3-3 | ||
C | 24-01-2016 14:30 | Dommelen 1 | Oisterwijk 1 | 73065 | 2-1 | ||
C | 24-01-2016 14:30 | Nevelo 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 72630 | 1-1 | ||
C | 24-01-2016 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Hilvaria 1 | 72309 | 1-0 | ||
C | 24-01-2016 14:30 | SBC 1 | Wilhelmina Boys 1 | 74669 | 1-0 | ||
C | 20-12-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 72871 | 1-4 | ||
C | 20-12-2015 14:30 | Bladella 1 | EMK 1 | 73240 | 1-0 | ||
C | 20-12-2015 14:30 | Hilvaria 1 | SBC 1 | 73935 | 2-3 | ||
C | 20-12-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | Dommelen 1 | Eijgelsheim, M.F.M.G. | 71833 | 1-1 | |
C | 13-12-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Hapert 1 | 74224 | 9-0 | ||
C | 13-12-2015 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | EMK 1 | 73779 | 4-1 | ||
C | 13-12-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | SV Valkenswaard 1 | 72459 | 0-1 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | Hapert 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 71550 | 2-2 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | EMK 1 | Nevelo 1 | 72315 | 1-2 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Oirschot V. 1 | 73317 | 1-3 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | Woenselse Boys 1 | 73421 | 3-3 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | Dommelen 1 | Wilhelmina Boys 1 | 73721 | 2-5 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Hilvaria 1 | 74058 | 6-2 | ||
C | 06-12-2015 14:30 | SBC 1 | Bladella 1 | 73436 | 1-0 | ||
C | 29-11-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | SV Valkenswaard 1 | 71686 | 1-1 | ||
C | 29-11-2015 14:30 | Hilvaria 1 | Oisterwijk 1 | 72176 | 5-2 | ||
C | 29-11-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | Dommelen 1 | 73397 | 2-1 | ||
C | 29-11-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 74122 | 3-1 | ||
C | 29-11-2015 14:30 | Nevelo 1 | Hapert 1 | 74980 | 3-4 | ||
C | 28-11-2015 19:00 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | SBC 1 | 72952 | 2-1 | ||
C | 22-11-2015 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71564 | 1-4 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | Hapert 1 | Bladella 1 | 73938 | 0-2 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | Oirschot V. 1 | 73024 | 0-6 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 73451 | 1-2 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | SBC 1 | Nevelo 1 | 74858 | 2-1 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | EMK 1 | Woenselse Boys 1 | 74326 | 1-1 | ||
C | 15-11-2015 14:30 | Dommelen 1 | Hilvaria 1 | 74087 | 1-3 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Dommelen 1 | 74361 | 4-3 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | Nevelo 1 | SV Valkenswaard 1 | 72099 | 0-3 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | Bladella 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 72690 | 1-0 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Oisterwijk 1 | 72957 | 5-1 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | Hilvaria 1 | 73321 | 1-0 | ||
C | 08-11-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | Hapert 1 | 74269 | 5-0 | ||
C | 07-11-2015 19:30 | SBC 1 | EMK 1 | 73135 | 1-1 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 73522 | 1-0 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | Woenselse Boys 1 | 73754 | 4-0 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | Nevelo 1 | 74094 | 0-3 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | SV Valkenswaard 1 | SBC 1 | 71555 | 0-1 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | Dommelen 1 | Bladella 1 | 72198 | 3-1 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | Hapert 1 | EMK 1 | 72221 | 2-3 | ||
C | 01-11-2015 14:30 | Hilvaria 1 | Wilhelmina Boys 1 | 73006 | 3-3 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | Hilvaria 1 | 74845 | 1-4 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | Bladella 1 | SV Valkenswaard 1 | 72354 | 1-1 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | Nevelo 1 | Dommelen 1 | 72849 | 3-3 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | EMK 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 73862 | 4-2 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | SBC 1 | Hapert 1 | 74226 | 1-1 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Oirschot V. 1 | 74324 | 1-3 | ||
C | 18-10-2015 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Oisterwijk 1 | 74784 | 5-1 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | Dommelen 1 | EMK 1 | 73763 | 2-1 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | SBC 1 | 71815 | 0-2 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | Bladella 1 | 72486 | 2-1 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | Woenselse Boys 1 | 72553 | 3-2 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Nevelo 1 | 72608 | 2-4 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Hapert 1 | 72865 | 1-2 | ||
C | 11-10-2015 14:30 | Hilvaria 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 73088 | 3-2 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 73623 | 1-1 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Wilhelmina Boys 1 | 73631 | 1-1 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | Nevelo 1 | Hilvaria 1 | 73990 | 1-1 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | Hapert 1 | Dommelen 1 | 74215 | 1-4 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | SBC 1 | Oirschot V. 1 | 71760 | 1-1 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | Bladella 1 | Oisterwijk 1 | 73112 | 3-1 | ||
C | 04-10-2015 14:30 | EMK 1 | SV Valkenswaard 1 | 73434 | 3-4 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | Nevelo 1 | 74380 | 2-3 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | Hilvaria 1 | Bladella 1 | 72470 | 2-2 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | Hapert 1 | 72872 | 0-4 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | SBC 1 | 73376 | 2-2 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 73756 | 2-4 | ||
C | 27-09-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | EMK 1 | 73894 | 1-2 | ||
C | 26-09-2015 20:00 | Dommelen 1 | SV Valkenswaard 1 | 73944 | 4-1 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | Hapert 1 | Hilvaria 1 | 74956 | 1-7 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 71642 | 1-2 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | Bladella 1 | Wilhelmina Boys 1 | 71754 | 0-5 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | Nevelo 1 | Woenselse Boys 1 | 72209 | 1-0 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | SBC 1 | Dommelen 1 | 72761 | 2-0 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Oirschot V. 1 | 73667 | 0-2 | ||
C | 20-09-2015 14:30 | EMK 1 | Oisterwijk 1 | 74860 | 5-0 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Wilhelmina Boys 1 | SBC 1 | 73880 | 1-0 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Woenselse Boys 1 | Bladella 1 | 74006 | 1-2 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Hilvaria 1 | SV Valkenswaard 1 | 74457 | 1-1 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Oisterwijk 1 | Dommelen 1 | 72231 | 0-2 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Oirschot V. 1 | EMK 1 | 72462 | 3-0 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | Hapert 1 | 72975 | 4-2 | ||
C | 13-09-2015 14:30 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | Nevelo 1 | 73481 | 1-4 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | SBC 1 | Woenselse Boys 1 | 74170 | 2-2 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | Bladella 1 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 74565 | 0-1 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | SV Valkenswaard 1 | Oisterwijk 1 | 74819 | 1-1 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | Nevelo 1 | Wilhelmina Boys 1 | 72036 | 0-6 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | Hapert 1 | Oirschot V. 1 | 72107 | 1-3 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | EMK 1 | Hilvaria 1 | 72663 | 1-1 | ||
C | 06-09-2015 14:30 | Dommelen 1 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 73435 | 1-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 30-08-2015 12:00 | Sarto 1 ZO | EFC 1 ZO | 2615 | 5-1 | ||
B | 30-08-2015 14:30 | Gilze 1 ZO | Bladella 1 ZO | 2695 | 1-1 | ||
B | 25-08-2015 18:30 | Bladella 1 ZO | EFC 1 ZO | 2535 | 1-3 | ||
B | 25-08-2015 20:00 | Gilze 1 ZO | Sarto 1 ZO | 2696 | 0-7 | ||
B | 23-08-2015 12:00 | EFC 1 ZO | Gilze 1 ZO | 2748 | 1-2 | ||
B | 22-08-2015 18:00 | Bladella 1 ZO | Sarto 1 ZO | 2534 | 2-2 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oirschot V. 1 | 26 | 21 | 3 | 2 | 66 | 72 | 21 | 51 | 0 |
2 | Wilhelmina Boys 1 | 26 | 18 | 4 | 4 | 58 | 93 | 30 | 63 | 0 |
3 | SBC 1 | 26 | 15 | 7 | 4 | 52 | 40 | 24 | 16 | 0 |
4 | Nijnsel/TVE Reclame 1 | 26 | 15 | 3 | 8 | 48 | 52 | 38 | 14 | 0 |
5 | Hilvaria 1 | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 | 58 | 50 | 8 | 0 |
6 | Dommelen 1 | 26 | 11 | 5 | 10 | 38 | 53 | 48 | 5 | 0 |
7 | Nevelo 1 | 26 | 11 | 3 | 12 | 36 | 50 | 60 | -10 | 0 |
8 | Bladella 1 | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 | 40 | 43 | -3 | 0 |
9 | Reusel Sport/Faes Gr 1 | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 | 49 | 51 | -2 | 0 |
10 | EMK 1 | 26 | 8 | 7 | 11 | 31 | 41 | 43 | -2 | 0 |
11 | SV Valkenswaard 1 | 26 | 6 | 6 | 14 | 24 | 35 | 47 | -12 | 0 |
12 | Hapert 1 | 26 | 7 | 3 | 16 | 24 | 37 | 71 | -34 | 0 |
13 | Woenselse Boys 1 | 26 | 5 | 6 | 15 | 21 | 35 | 63 | -28 | 0 |
14 | Oisterwijk 1 | 26 | 2 | 2 | 22 | 8 | 26 | 92 | -66 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 19:30 - 20:30 | 3 | 4 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 2A | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 4A | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|