Mannen Zondag reserve, 4e klasse 418
Bladella 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Bart van de Wiel | Keeper | ||||||
Kevin Daniels | |||||||
Rik Evers | |||||||
Rob Evers | |||||||
Luuk Goverde | |||||||
Niek Panjoel | |||||||
Roberto Panjoel | |||||||
Bart Panjoel | |||||||
Marco Sol | |||||||
Pim Spooren | |||||||
Mark Stoeldraaijers | |||||||
Frank Leermakers | Speler / Leider | ||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Sjors van Roij | Leider |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 5 | Bladella 4 | 76411 | 0 - 7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2016 12:00 | Bladella 4 | De Valk 3 | Kanen, B. | 82808 | 1-2 | |
C | 08-05-2016 11:00 | Braakhuizen 3 | Tongelre 2 | Kavak, B. | 85936 | 1-2 | |
C | 08-05-2016 10:00 | Pusphaira 2 | Geldrop 5 | Verhoef, D. | 91007 | 2-4 | |
C | 08-05-2016 10:00 | UNA 5 | Woenselse Boys 2 | Klomp, F. | 84847 | 3-4 | |
C | 01-05-2016 11:00 | EMK 3 | UNA 5 | Happen, M.J.W.M. van | 89515 | 5-6 | |
C | 01-05-2016 12:00 | Woenselse Boys 2 | SV Valkenswaard 3 | Ozturk, H. | 91596 | 2-4 | |
C | 01-05-2016 12:00 | De Valk 3 | Pusphaira 2 | Mollen, J.M.W.H. | 82458 | 2-1 | |
C | 01-05-2016 12:00 | Tongelre 2 | Bladella 4 | Ouzalah, A. | 90056 | 8-0 | |
C | 24-04-2016 12:00 | Nuenen 5 | EMK 3 | Haas, P.H.M. de | 85682 | 4-2 | |
C | 17-04-2016 10:00 | UNA 5 | SV Valkenswaard 3 | Heyden, W van der | 81089 | 4-7 | |
C | 17-04-2016 10:30 | Geldrop 5 | EMK 3 | Rooij, M. v | 87604 | 3-1 | |
C | 17-04-2016 11:00 | Braakhuizen 3 | De Valk 3 | Sanden, A.G.B.J. van der | 90971 | 2-0 | |
C | 17-04-2016 12:00 | Bladella 4 | Woenselse Boys 2 | Mariën, J.H. | 90918 | 2-1 | |
C | 17-04-2016 12:00 | Pusphaira 2 | Tongelre 2 | Alici, O. | 79911 | 4-6 | |
C | 10-04-2016 12:00 | Woenselse Boys 2 | Braakhuizen 3 | Bahceci, O | 92778 | 2-8 | |
C | 10-04-2016 12:00 | De Valk 3 | Nuenen 5 | Mollen, J.M.W.H. | 90469 | 3-2 | |
C | 10-04-2016 12:00 | Tongelre 2 | UNA 5 | Bouhamda, A. | 89083 | 7-0 | |
C | 10-04-2016 11:00 | EMK 3 | Pusphaira 2 | Moorsel, B.D.M. van | 82453 | 0-4 | |
C | 10-04-2016 10:00 | SV Valkenswaard 3 | Bladella 4 | Rijkers, P.J. | 87834 | 5-3 | |
C | 03-04-2016 10:30 | Geldrop 5 | De Valk 3 | Rooij, M. v | 82507 | 3-0 | |
C | 03-04-2016 10:00 | UNA 5 | Bladella 4 | Tramontina, R. | 80525 | 2-2 | |
C | 03-04-2016 11:00 | Braakhuizen 3 | SV Valkenswaard 3 | Stevens, M | 86237 | 2-0 | |
C | 03-04-2016 12:00 | Pusphaira 2 | Woenselse Boys 2 | Kerstens, V. | 86475 | 4-7 | |
C | 03-04-2016 12:00 | Nuenen 5 | Tongelre 2 | Leegte, P. van der | 88712 | 1-1 | |
C | 26-03-2016 18:00 | Geldrop 5 | Nuenen 5 | Stallaart, F. | 83701 | 4-4 | |
C | 24-03-2016 20:00 | Tongelre 2 | EMK 3 | Kahi, S. | 86681 | 5-2 | |
C | 20-03-2016 10:00 | SV Valkenswaard 3 | Pusphaira 2 | Rijkers, P.J. | 84175 | 1-4 | |
C | 20-03-2016 10:00 | UNA 5 | Geldrop 5 | Donk, Chr.J. vd | 88136 | 2-6 | |
C | 20-03-2016 12:00 | Woenselse Boys 2 | Nuenen 5 | Ozturk, H. | 83298 | 1-2 | |
C | 20-03-2016 12:00 | Bladella 4 | Braakhuizen 3 | Mariën, J.H. | 90096 | 3-1 | |
C | 13-03-2016 12:00 | Nuenen 5 | SV Valkenswaard 3 | Leegte, P. van der | 88919 | 2-5 | |
C | 13-03-2016 12:00 | Pusphaira 2 | Bladella 4 | Kerstens, V. | 83682 | 1-1 | |
C | 13-03-2016 11:00 | EMK 3 | De Valk 3 | Jong, A.J. de | 90728 | 6-1 | |
C | 13-03-2016 11:00 | Braakhuizen 3 | UNA 5 | Stevens, M | 84778 | 7-2 | |
C | 13-03-2016 10:30 | Geldrop 5 | Woenselse Boys 2 | Heuvel, T.H.M. van den | 86282 | 3-1 | |
C | 06-03-2016 10:00 | UNA 5 | Nuenen 5 | Wit, T.F.J de | 89725 | 3-4 | |
C | 06-03-2016 11:00 | Braakhuizen 3 | Pusphaira 2 | Stevens, M | 91864 | 8-1 | |
C | 06-03-2016 12:00 | Bladella 4 | EMK 3 | Maas, T.B.J. | 81289 | 0-3 | |
C | 06-03-2016 12:00 | Tongelre 2 | Geldrop 5 | El Aloui, R. | 86978 | 2-1 | |
C | 05-03-2016 18:00 | SV Valkenswaard 3 | De Valk 3 | Rijkers, P.J. | 86150 | 2-1 | |
C | 28-02-2016 11:00 | EMK 3 | Woenselse Boys 2 | Leegte, P. van der | 80145 | 1-2 | |
C | 21-02-2016 10:30 | Geldrop 5 | SV Valkenswaard 3 | Rooij, M. v | 90251 | 5-3 | |
C | 21-02-2016 12:00 | Nuenen 5 | Braakhuizen 3 | Stevens, M | 84371 | 2-3 | |
C | 21-02-2016 12:00 | Pusphaira 2 | UNA 5 | Horst, S. vd | 87258 | 5-3 | |
C | 21-02-2016 11:00 | De Valk 3 | Tongelre 2 | Mollen, J.M.W.H. | 85525 | 2-0 | |
C | 14-02-2016 10:00 | UNA 5 | De Valk 3 | Vugt, H van | 86538 | 0-4 | |
C | 14-02-2016 12:00 | Bladella 4 | Nuenen 5 | Sande, H vd | 80377 | 1-4 | |
C | 14-02-2016 12:00 | Woenselse Boys 2 | Tongelre 2 | Bahceci, O | 89432 | 4-5 | |
C | 14-02-2016 10:00 | SV Valkenswaard 3 | EMK 3 | Rijkers, P.J. | 86155 | 4-5 | |
C | 14-02-2016 11:00 | Braakhuizen 3 | Geldrop 5 | Stevens, M | 80944 | 2-0 | |
C | 31-01-2016 11:00 | EMK 3 | Braakhuizen 3 | Jong, A.J. de | 82763 | 4-5 | |
C | 31-01-2016 11:00 | Pusphaira 2 | De Valk 3 | Verhoef, D. | 88691 | 1-3 | |
C | 24-01-2016 12:00 | Nuenen 5 | De Valk 3 | Ernst, P.H. | 83919 | 2-2 | |
C | 20-12-2015 11:00 | EMK 3 | Geldrop 5 | Jong, A.J. de | 87972 | 1-6 | |
C | 20-12-2015 12:00 | Pusphaira 2 | Braakhuizen 3 | Kerstens, V. | 85324 | 6-1 | |
C | 13-12-2015 12:00 | SV Valkenswaard 3 | Braakhuizen 3 | Rijkers, P.J. | 88069 | 1-0 | |
C | 13-12-2015 12:00 | Bladella 4 | Pusphaira 2 | Kanen, B. | 85927 | 1-1 | |
C | 13-12-2015 13:00 | Tongelre 2 | Nuenen 5 | El Aloui, R. | 81411 | 4-1 | |
C | 06-12-2015 12:00 | De Valk 3 | Woenselse Boys 2 | Mollen, J.M.W.H. | 86548 | 5-4 | |
C | 06-12-2015 12:00 | Tongelre 2 | SV Valkenswaard 3 | Ouzalah, A. | 84173 | 5-0 | |
C | 06-12-2015 10:30 | Geldrop 5 | Bladella 4 | Stallaart, F. | 84895 | 7-1 | |
C | 06-12-2015 10:00 | Nuenen 5 | Pusphaira 2 | Goossens, G.P.J. | 81584 | 4-1 | |
C | 29-11-2015 10:00 | SV Valkenswaard 3 | UNA 5 | Rijkers, P.J. | 87364 | 8-2 | |
C | 29-11-2015 12:00 | De Valk 3 | Braakhuizen 3 | Berk, P.G.C. van den | 88291 | 2-2 | |
C | 29-11-2015 12:00 | Woenselse Boys 2 | Bladella 4 | Ozturk, H. | 90821 | 6-0 | |
C | 29-11-2015 13:00 | Tongelre 2 | Pusphaira 2 | Arrabbany, M. | 85374 | 3-2 | |
C | 15-11-2015 12:00 | Bladella 4 | SV Valkenswaard 3 | Maas, T.B.J. | 86393 | 2-4 | |
C | 15-11-2015 12:00 | Pusphaira 2 | EMK 3 | Kerstens, V. | 90818 | 6-1 | |
C | 15-11-2015 11:00 | Braakhuizen 3 | Woenselse Boys 2 | Stevens, M | 89692 | 1-0 | |
C | 15-11-2015 10:00 | UNA 5 | Tongelre 2 | Vugt, H van | 83107 | 2-8 | |
C | 08-11-2015 12:00 | De Valk 3 | Geldrop 5 | Verhoeven, W.A. | 87153 | 2-3 | |
C | 08-11-2015 12:00 | Woenselse Boys 2 | Pusphaira 2 | Ozturk, H. | 87611 | 1-0 | |
C | 08-11-2015 12:00 | Bladella 4 | UNA 5 | Sande, H vd | 82662 | 2-1 | |
C | 01-11-2015 12:00 | Nuenen 5 | Woenselse Boys 2 | Willems, N.J.M. | 81874 | 5-0 | |
C | 01-11-2015 12:00 | Pusphaira 2 | SV Valkenswaard 3 | Timmermans, J.J.D. | 80680 | 3-1 | |
C | 01-11-2015 11:00 | Braakhuizen 3 | Bladella 4 | Hoof, R.H.A. van | 86510 | 4-0 | |
C | 01-11-2015 11:00 | EMK 3 | Tongelre 2 | Jong, A.J. de | 90967 | 2-5 | |
C | 01-11-2015 10:30 | Geldrop 5 | UNA 5 | Rooij, M. v | 83326 | 9-0 | |
C | 25-10-2015 10:00 | SV Valkenswaard 3 | Woenselse Boys 2 | Eijnden, G.T.A. van den | 84780 | 3-2 | |
C | 25-10-2015 10:00 | UNA 5 | EMK 3 | 90417 | 2-5 | ||
C | 25-10-2015 12:00 | Nuenen 5 | Geldrop 5 | Leegte, P. van der | 85046 | 3-1 | |
C | 25-10-2015 12:00 | Bladella 4 | Tongelre 2 | Mariën, J.H. | 85859 | 4-6 | |
C | 18-10-2015 10:00 | SV Valkenswaard 3 | Nuenen 5 | Manichand, R.L.A.C. | 83737 | 6-4 | |
C | 18-10-2015 10:00 | UNA 5 | Braakhuizen 3 | Wit, T.F.J de | 81393 | 1-5 | |
C | 18-10-2015 12:00 | Woenselse Boys 2 | Geldrop 5 | Bahceci, O | 80739 | 3-1 | |
C | 18-10-2015 12:00 | De Valk 3 | EMK 3 | Verhoeven, W.A. | 81580 | 7-0 | |
C | 11-10-2015 12:00 | Nuenen 5 | UNA 5 | Leegte, P. van der | 90385 | 4-1 | |
C | 11-10-2015 12:00 | De Valk 3 | SV Valkenswaard 3 | Berk, P.G.C. van den | 84561 | 4-4 | |
C | 11-10-2015 11:00 | EMK 3 | Bladella 4 | Smith, F. | 91068 | 2-1 | |
C | 11-10-2015 10:30 | Geldrop 5 | Tongelre 2 | Stallaart, F. | 81455 | 5-5 | |
C | 04-10-2015 10:00 | UNA 5 | Pusphaira 2 | Heyden, W van der | 87882 | 2-1 | |
C | 04-10-2015 10:00 | SV Valkenswaard 3 | Geldrop 5 | Rijkers, P.J. | 84844 | 8-3 | |
C | 04-10-2015 11:00 | Braakhuizen 3 | Nuenen 5 | Stevens, M | 82834 | 4-1 | |
C | 04-10-2015 12:00 | Woenselse Boys 2 | EMK 3 | Ozturk, H. | 82103 | 4-1 | |
C | 04-10-2015 13:00 | Tongelre 2 | De Valk 3 | Yigit, I. | 90559 | 3-1 | |
C | 27-09-2015 10:30 | Geldrop 5 | Braakhuizen 3 | Rooij, M. v | 85742 | 1-4 | |
C | 27-09-2015 12:00 | De Valk 3 | UNA 5 | Verhoeven, W.A. | 85470 | 10-0 | |
C | 27-09-2015 12:00 | Nuenen 5 | Bladella 4 | Panjoel, B. | 85776 | 2-6 | |
C | 27-09-2015 13:00 | Tongelre 2 | Woenselse Boys 2 | Bouhamda, A. | 82398 | 6-2 | |
C | 27-09-2015 11:00 | EMK 3 | SV Valkenswaard 3 | Smith, F. | 88480 | 6-3 | |
C | 20-09-2015 10:00 | SV Valkenswaard 3 | Tongelre 2 | Rijkers, A.H.C. | 91768 | 7-2 | |
C | 20-09-2015 11:00 | Braakhuizen 3 | EMK 3 | 84155 | 4-3 | ||
C | 20-09-2015 12:00 | Pusphaira 2 | Nuenen 5 | Horst, S. vd | 86899 | 3-3 | |
C | 20-09-2015 12:00 | Woenselse Boys 2 | De Valk 3 | Bahceci, O | 89088 | 4-3 | |
C | 20-09-2015 12:00 | Bladella 4 | Geldrop 5 | Mariën, J.H. | 89423 | 2-1 | |
C | 20-09-2015 10:00 | UNA 5 | RKSV Heeze 4 | 91504 | 0-0 | ||
C | 13-09-2015 13:00 | Tongelre 2 | Braakhuizen 3 | Ouzalah, A. | 84001 | 1-2 | |
C | 13-09-2015 12:00 | Woenselse Boys 2 | UNA 5 | Bahceci, O | 90657 | 5-4 | |
C | 13-09-2015 12:00 | De Valk 3 | Bladella 4 | Mollen, J.M.W.H. | 82753 | 3-1 | |
C | 13-09-2015 11:00 | EMK 3 | Nuenen 5 | Smith, F. | 87704 | 3-4 | |
C | 13-09-2015 11:00 | RKSV Heeze 4 | SV Valkenswaard 3 | 80607 | 0-0 | ||
C | 13-09-2015 10:30 | Geldrop 5 | Pusphaira 2 | Rooij, M. v | 86166 | 3-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-09-2015 12:00 | Rood Wit V 4 ZO | Reusel Sport/Faes Gr 5 ZO | Dillen, D.A.H. | 5358 | 2-5 | |
B | 06-09-2015 12:00 | HMVV 2 ZO | Bladella 4 ZO | Staal, J.J.H. | 5618 | 0-0 | |
B | 30-08-2015 12:00 | HMVV 2 ZO | Rood Wit V 4 ZO | Hendrix, L. | 5954 | 2-3 | |
B | 30-08-2015 12:00 | Bladella 4 ZO | Reusel Sport/Faes Gr 5 ZO | Boullart, J. | 6110 | 0-3 | |
B | 23-08-2015 12:00 | Rood Wit V 4 ZO | Bladella 4 ZO | Wijten, J.J.W.M. | 4838 | 3-3 | |
B | 23-08-2015 10:00 | Reusel Sport/Faes Gr 5 ZO | HMVV 2 ZO | Dirkx, H.H. | 6166 | 1-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tongelre 2 | 20 | 15 | 2 | 3 | 47 | 84 | 43 | 41 | 0 |
2 | Braakhuizen 3 | 20 | 15 | 1 | 4 | 46 | 66 | 32 | 34 | 0 |
3 | SV Valkenswaard 3 | 20 | 12 | 1 | 7 | 37 | 76 | 61 | 15 | 0 |
4 | Geldrop 5 | 20 | 11 | 2 | 7 | 35 | 69 | 47 | 22 | 0 |
5 | De Valk 3 | 20 | 10 | 3 | 7 | 33 | 57 | 41 | 16 | 0 |
6 | Nuenen 5 | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 | 58 | 54 | 4 | 0 |
7 | Woenselse Boys 2 | 20 | 9 | 0 | 11 | 27 | 55 | 61 | -6 | 0 |
8 | Pusphaira 2 | 20 | 6 | 3 | 11 | 21 | 51 | 55 | -4 | 0 |
9 | EMK 3 | 20 | 6 | 0 | 14 | 18 | 53 | 76 | -23 | 0 |
10 | Bladella 4 | 20 | 5 | 3 | 12 | 18 | 33 | 64 | -31 | 0 |
11 | UNA 5 | 20 | 2 | 1 | 17 | 7 | 40 | 108 | -68 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | 1B | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:00 | Panna kooi | 6 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | 3A | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|