D-Pupillen (voorjaar), 6e klasse 6.40
Bladella D4
Teamleden
Spelers | |||||||
Jori van Kemenade | |||||||
Niels Laureijs | |||||||
Joep Mennen | |||||||
Brend van der Poort | |||||||
Niels Schotgerrits | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Hugo Kolsters | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2016 19:00 | RKSV Heeze D3 | ZSC D2 | Rasch, S. | 114310 | 2-2 | |
C | 23-04-2016 11:45 | Beerse Boys D3 | ZSC D2 | Overdijk, S. van | 113804 | 1-1 | |
C | 23-04-2016 11:15 | Bladella D4 | Dommelen D4G | Kanen, B. | 113781 | 5-1 | |
C | 20-04-2016 18:45 | EFC D3 | Bladella D4 | Daris, R.A.J.G. | 114271 | 11-0 | |
C | 18-04-2016 19:00 | ZSC D2 | RKSV Heeze D3 | Kearney, J. | 114370 | 3-4 | |
C | 16-04-2016 11:30 | Dommelen D4G | Beerse Boys D3 | Smit, N.M. | 114242 | 2-6 | |
C | 13-04-2016 19:00 | RKSV Heeze D3 | EFC D3 | Janssens, D.L. | 114309 | 2-2 | |
C | 09-04-2016 09:15 | RKSV Heeze D3 | Dommelen D4G | Janssens, D.L. | 114308 | 3-2 | |
C | 09-04-2016 11:45 | Beerse Boys D3 | Bladella D4 | Beers, G.J.M. van | 113800 | 1-6 | |
C | 09-04-2016 13:00 | EFC D3 | ZSC D2 | Daris, R.A.J.G. | 114275 | 10-0 | |
C | 02-04-2016 12:30 | ZSC D2 | Dommelen D4G | Kearney, J. | 114368 | 3-2 | |
C | 02-04-2016 11:45 | Beerse Boys D3 | EFC D3 | Sande, N.M.J. van de | 113802 | 1-6 | |
C | 02-04-2016 11:15 | Bladella D4 | RKSV Heeze D3 | Berg, L.W.A. van den | 113783 | 6-2 | |
C | 26-03-2016 11:45 | Beerse Boys D3 | Dommelen D4G | Beers, G.J.M. van | 113801 | 2-3 | |
C | 19-03-2016 13:00 | ZSC D2 | Bladella D4 | Kwinten, J | 114366 | 0-4 | |
C | 19-03-2016 12:00 | EFC D3 | Dommelen D4G | Heijden, M. van der | 114273 | 16-0 | |
C | 19-03-2016 12:30 | RKSV Heeze D3 | Beerse Boys D3 | Slegers, J.M. | 114307 | 2-2 | |
C | 12-03-2016 12:30 | ZSC D2 | Beerse Boys D3 | Dekkers, R.C.J.M. | 114367 | 5-0 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Dommelen D4G | Bladella D4 | Smit, N.M. | 114241 | 0-4 | |
C | 12-03-2016 11:00 | EFC D3 | RKSV Heeze D3 | Daris, R.A.J.G. | 114274 | 4-1 | |
C | 05-03-2016 11:15 | Bladella D4 | EFC D3 | Maas, J.J. | 113782 | 0-2 | |
C | 27-02-2016 10:00 | Dommelen D4G | ZSC D2 | Veldhoven, F. van | 114245 | 2-1 | |
C | 27-02-2016 12:30 | RKSV Heeze D3 | Bladella D4 | Rasch, S. | 114306 | 2-0 | |
C | 27-02-2016 12:00 | EFC D3 | Beerse Boys D3 | Daris, R.A.J.G. | 114272 | 10-0 | |
C | 20-02-2016 11:15 | Bladella D4 | Beerse Boys D3 | Maas, J.J. | 113780 | 13-0 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Dommelen D4G | RKSV Heeze D3 | Veldhoven, F. van | 114244 | 1-1 | |
C | 20-02-2016 12:30 | ZSC D2 | EFC D3 | Bierens, D. | 114369 | 1-9 | |
C | 13-02-2016 11:45 | Beerse Boys D3 | RKSV Heeze D3 | Beers, G.J.M. van | 113803 | 2-4 | |
C | 13-02-2016 11:15 | Bladella D4 | ZSC D2 | Berg, L.W.A. van den | 113784 | 8-0 | |
C | 23-01-2016 11:30 | Dommelen D4G | EFC D3 | Kaas, R. | 114243 | 0-10 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 10:15 | Hapert D3G ZA | HMVV D1 ZA | Rooij, M. van | 9899 | 2-12 | |
B | 24-10-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 ZA | Bladella D4 ZA | Dommelen, J.C.F.M. van | 10256 | 3-2 | |
B | 07-09-2015 19:00 | Hapert D3G ZA | Bladella D4 ZA | Weem, M. van de | 9046 | 3-3 | |
B | 05-09-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 ZA | Hapert D3G ZA | Dommelen, J.C.F.M. van | 9627 | 9-0 | |
B | 05-09-2015 11:15 | Bladella D4 ZA | HMVV D1 ZA | Heuvel, K.J.H.W. van den | 9833 | 2-6 | |
B | 29-08-2015 13:00 | HMVV D1 ZA | Reusel Sport/Faes Gr D4 ZA | Heijden, B van der | 9273 | 1-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-12-2015 11:30 | De Valk D2 | Waalre D2 | Jacobs, K.J.W. | 99989 | 5-0 | |
C | 28-11-2015 12:30 | ZSC D2 | Bladella D4 | Bierens, D. | 50974 | 2-3 | |
C | 28-11-2015 12:00 | Bergeijk D4 | Waalre D2 | Baudewijns, H | 99998 | 1-0 | |
C | 28-11-2015 12:00 | Bergeijk D3 | De Valk D2 | Willems, J. | 97378 | 0-3 | |
C | 21-11-2015 12:30 | ZSC D2 | Bergeijk D4 | Maasakkers, W. van | 50972 | 3-1 | |
C | 21-11-2015 11:15 | Bladella D4 | De Valk D2 | Berg, L.W.A. van den | 50414 | 1-0 | |
C | 21-11-2015 10:30 | Waalre D2 | Bergeijk D3 | Gerven, M.G.M. van | 99997 | 1-5 | |
C | 14-11-2015 11:15 | Bladella D4 | Waalre D2 | Hoof, W. van | 99996 | 8-0 | |
C | 14-11-2015 12:00 | Bergeijk D4 | Bergeijk D3 | Boudewijns, P. | 97376 | 2-4 | |
C | 14-11-2015 13:00 | ZSC D2 | De Valk D2 | Kearney, J. | 50975 | 1-1 | |
C | 07-11-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Bladella D4 | Jansen, G. | 97375 | 6-4 | |
C | 07-11-2015 11:30 | De Valk D2 | Bergeijk D4 | Huybens, P.J.H. | 50730 | 5-0 | |
C | 07-11-2015 10:30 | Waalre D2 | ZSC D2 | Knippenberg, B. | 99995 | 1-6 | |
C | 31-10-2015 12:00 | Bergeijk D3 | ZSC D2 | Sanden, J.A.J. van der | 97369 | 0-7 | |
C | 31-10-2015 10:30 | Waalre D2 | Bergeijk D4 | Geurten, T. | 99990 | 3-4 | |
C | 17-10-2015 12:30 | ZSC D2 | Bergeijk D3 | Bierens, D. | 97374 | 6-2 | |
C | 17-10-2015 11:15 | Bladella D4 | Bergeijk D4 | Maas, J.J. | 50416 | 4-1 | |
C | 17-10-2015 10:30 | Waalre D2 | De Valk D2 | Siebers, D. | 99994 | 1-5 | |
C | 10-10-2015 12:00 | Bergeijk D4 | ZSC D2 | Boudewijns, P. | 51175 | 1-6 | |
C | 10-10-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Waalre D2 | Gestel, A.C. van | 99993 | 6-0 | |
C | 10-10-2015 11:30 | De Valk D2 | Bladella D4 | Lathouwers, S. | 50729 | 6-2 | |
C | 03-10-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Bergeijk D4 | Kuijken, J. | 97372 | 4-1 | |
C | 03-10-2015 11:30 | De Valk D2 | ZSC D2 | Jacobs, K.J.W. | 50728 | 4-0 | |
C | 03-10-2015 10:30 | Waalre D2 | Bladella D4 | Geurten, R.R.P. | 99992 | 1-7 | |
C | 26-09-2015 11:15 | Bladella D4 | Bergeijk D3 | Hoof, W. van | 97371 | 6-0 | |
C | 26-09-2015 12:00 | Bergeijk D4 | De Valk D2 | Gestel, A.C. van | 51174 | 2-2 | |
C | 26-09-2015 12:30 | ZSC D2 | De Raven D2 | 50973 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 12:30 | ZSC D2 | Waalre D2 | Maasakkers, W. van | 99991 | 7-2 | |
C | 19-09-2015 11:30 | De Valk D2 | Bergeijk D3 | Jacobs, K.J.W. | 97370 | 5-1 | |
C | 19-09-2015 11:45 | De Raven D2 | Bergeijk D4 | Lemmens, S. | 51177 | 2-7 | |
C | 19-09-2015 11:15 | Bladella D4 | ZSC D2 | Lauwers, T.J.P.J. | 50415 | 3-3 | |
C | 12-09-2015 12:00 | Bergeijk D4 | Bladella D4 | Boudewijns, P. | 51173 | 1-4 | |
C | 12-09-2015 11:30 | De Valk D2 | De Raven D2 | Jansen, J.M.T.P. | 50727 | 8-0 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC D3 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 80 | 5 | 75 | 0 |
2 | Bladella D4 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 46 | 19 | 27 | 0 |
3 | RKSV Heeze D3 | 10 | 4 | 4 | 2 | 16 | 23 | 24 | -1 | 0 |
4 | ZSC D2 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 16 | 42 | -26 | 0 |
5 | Dommelen D4G | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 13 | 51 | -38 | 0 |
6 | Beerse Boys D3 | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 15 | 52 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Valk D2 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 36 | 8 | 28 | 0 |
2 | Bladella D4 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 42 | 20 | 22 | 0 |
3 | ZSC D2 | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 41 | 18 | 23 | 0 |
4 | Bergeijk D3 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 28 | 35 | -7 | 0 |
5 | Bergeijk D4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 14 | 35 | -21 | 0 |
6 | Waalre D2 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 9 | 54 | -45 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2A | 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 3A | 7 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|