D-Pupillen (A-cat), Hoofdklasse L
Bladella D1
Teamleden
Spelers | |||||||
Lars van de Put | Keeper | ||||||
Xam Cales | |||||||
Sem Diepens | |||||||
Jorn van Erkel | |||||||
Broos Hendriks | |||||||
Giel van Hoof | |||||||
Tijn Klessens | |||||||
Jan Lavrijsen | |||||||
Douwe de Vries | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Max Jansen | Leider | ||||||
Niels Krekels | Leider / Trainer | ||||||
Jesper Soetens | Leider / Trainer | ||||||
Stijn Wouters | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 10:00 | Sarto D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Gorp, Y.W.M.C. van | 45617 | 2-4 | |
C | 09-05-2016 19:00 | RKVVO D1 | Jong Brabant D1 | Gevers, J. | 45562 | 2-2 | |
C | 07-05-2016 12:00 | Geldrop D1 | Oirschot V. D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45705 | 3-1 | |
C | 07-05-2016 11:30 | Dommelen D1G | Zwaluw VFC D1 | Meulendijks, R. | 45815 | 1-0 | |
C | 07-05-2016 11:15 | Bladella D1 | Brabantia D1 | Lauwers, T.J.P.J. | 45496 | 3-1 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Jong Brabant D1 | Geldrop D1 | Robben, P.A.M. | 45837 | 3-5 | |
C | 23-04-2016 10:00 | Zwaluw VFC D1 | Bladella D1 | Londar, J.C.H. | 45870 | 3-3 | |
C | 23-04-2016 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | RKVVO D1 | Kerkoerle, J.P.M. van | 45694 | 3-0 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Oirschot V. D1 | Dommelen D1G | Verouden, T.W.J. | 45782 | 1-4 | |
C | 23-04-2016 11:30 | Brabantia D1 | Sarto D1 | Riestra Gomez, E. | 45551 | 1-0 | |
C | 23-04-2016 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | SVSSS D1 | Willekens, M. | 45507 | 1-0 | |
C | 21-04-2016 18:45 | SVSSS D1 | Wilhelmina Boys D1 | Dekkers, R. | 45881 | 2-1 | |
C | 16-04-2016 10:00 | SVSSS D1 | Brabantia D1 | Boer, B. | 45880 | 4-0 | |
C | 16-04-2016 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Jong Brabant D1 | Geertsen, L.R.M. | 45693 | 2-1 | |
C | 16-04-2016 11:45 | RKVVO D1 | Zwaluw VFC D1 | Gevers, R. | 45561 | 1-1 | |
C | 16-04-2016 12:00 | Geldrop D1 | Dommelen D1G | Moorsel, E.J.H. van | 45704 | 3-2 | |
C | 16-04-2016 11:15 | Bladella D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Krekels, C.A.A.M. | 45495 | 2-0 | |
C | 16-04-2016 13:15 | Sarto D1 | Oirschot V. D1 | Megens, A. | 45616 | 1-0 | |
C | 09-04-2016 10:00 | Zwaluw VFC D1 | Wilhelmina Boys D1 | Londar, J.C.H. | 45869 | 4-0 | |
C | 09-04-2016 11:30 | Brabantia D1 | Geldrop D1 | Laar, D.J.M. van de | 45550 | 0-0 | |
C | 09-04-2016 11:30 | Oirschot V. D1 | Bladella D1 | Marty, Y.R.E. | 45781 | 0-5 | |
C | 09-04-2016 11:30 | Dommelen D1G | Sarto D1 | Smit, I. | 45814 | 1-2 | |
C | 09-04-2016 11:30 | Jong Brabant D1 | SVSSS D1 | Klaassen, C. | 45836 | 0-1 | |
C | 09-04-2016 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | RKVVO D1 | Willekens, M. | 45506 | 4-3 | |
C | 02-04-2016 10:00 | SVSSS D1 | Oirschot V. D1 | Bakker, L. de | 45879 | 2-0 | |
C | 02-04-2016 11:15 | Bladella D1 | Dommelen D1G | Lauwers, T.J.P.J. | 45494 | 4-1 | |
C | 02-04-2016 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Zandt, REIN van der | 45692 | 2-2 | |
C | 02-04-2016 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Jong Brabant D1 | Londar, J.C.H. | 45868 | 1-0 | |
C | 02-04-2016 11:45 | RKVVO D1 | Brabantia D1 | Knegsel, C. van | 45560 | 1-0 | |
C | 02-04-2016 12:00 | Geldrop D1 | Sarto D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45703 | 0-1 | |
C | 26-03-2016 10:00 | Sarto D1 | Jong Brabant D1 | El Abbassi, Y. | 45614 | 2-1 | |
C | 26-03-2016 12:00 | Geldrop D1 | Wilhelmina Boys D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45702 | 5-1 | |
C | 26-03-2016 11:30 | Oirschot V. D1 | Zwaluw VFC D1 | Nuwenhoud, H.W.M. | 45779 | 0-2 | |
C | 19-03-2016 11:15 | Brabantia D1 | Jong Brabant D1 | Laar, P. van de | 45549 | 2-0 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Dommelen D1G | SVSSS D1 | Veldhoven, F. van | 45813 | 2-0 | |
C | 19-03-2016 11:30 | Oirschot V. D1 | RKVVO D1 | Versteden, J. | 45780 | 0-1 | |
C | 19-03-2016 13:15 | Sarto D1 | Bladella D1 | Megens, A. | 45615 | 0-6 | |
C | 19-03-2016 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Zwaluw VFC D1 | Oomen, B. | 45505 | 1-0 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Brabantia D1 | Londar, J.C.H. | 45867 | 2-0 | |
C | 12-03-2016 11:30 | Jong Brabant D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Wasser, B.W.M. | 45835 | 1-3 | |
C | 12-03-2016 11:45 | RKVVO D1 | Dommelen D1G | Gevers, R. | 45559 | 0-0 | |
C | 12-03-2016 10:00 | SVSSS D1 | Sarto D1 | Tinga, R. | 45878 | 5-0 | |
C | 12-03-2016 13:00 | Bladella D1 | Geldrop D1 | Krekels, C.A.A.M. | 45493 | 3-0 | |
C | 12-03-2016 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Oirschot V. D1 | Vervloet, J.F.M. | 45691 | 1-3 | |
C | 05-03-2016 11:15 | Bladella D1 | SVSSS D1 | Sanden, F. v.d. | 45492 | 0-5 | |
C | 05-03-2016 11:30 | Brabantia D1 | Wilhelmina Boys D1 | Riestra Gomez, E. | 45548 | 1-0 | |
C | 05-03-2016 11:30 | Dommelen D1G | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Slegers, J.J. | 45812 | 3-1 | |
C | 05-03-2016 12:00 | Geldrop D1 | RKVVO D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45701 | 1-2 | |
C | 27-02-2016 10:30 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Brabantia D1 | Dirkx, C.J.M. | 45504 | 3-1 | |
C | 27-02-2016 11:30 | Dommelen D1G | Jong Brabant D1 | Rooij, P.P.M. van | 45811 | 0-4 | |
C | 27-02-2016 13:15 | Sarto D1 | RKVVO D1 | Megens, A. | 45613 | 2-2 | |
C | 20-02-2016 10:00 | SVSSS D1 | Geldrop D1 | Boer, R. | 45877 | 1-0 | |
C | 20-02-2016 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Dommelen D1G | Zandt, REIN van der | 45690 | 1-4 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Jong Brabant D1 | Oirschot V. D1 | Kessel, B.M.F. van | 45834 | 5-2 | |
C | 20-02-2016 11:45 | RKVVO D1 | Bladella D1 | Das, A. | 45558 | 3-2 | |
C | 20-02-2016 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Sarto D1 | Londar, J.C.H. | 45866 | 1-0 | |
C | 13-02-2016 12:00 | Geldrop D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45700 | 1-1 | |
C | 13-02-2016 11:30 | Oirschot V. D1 | Brabantia D1 | Beers, ABM van | 45778 | 1-5 | |
C | 30-01-2016 10:00 | SVSSS D1 | Zwaluw VFC D1 | 45876 | 2-1 | ||
C | 30-01-2016 11:15 | Bladella D1 | Wilhelmina Boys D1 | Krekels, C.A.A.M. | 45491 | 1-1 | |
C | 12-12-2015 11:30 | Oirschot V. D1 | Sarto D1 | Marty, Y.R.E. | 45777 | 0-0 | |
C | 05-12-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Oirschot V. D1 | Oomen, B. | 45503 | 5-1 | |
C | 05-12-2015 10:30 | RKVVO D1 | SVSSS D1 | Knegsel, C. van | 45557 | 1-1 | |
C | 05-12-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Geldrop D1 | Londar, J.C.H. | 45865 | 5-3 | |
C | 05-12-2015 11:30 | Brabantia D1 | Dommelen D1G | Peels, J. | 45547 | 1-0 | |
C | 05-12-2015 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Sarto D1 | Zandt, REIN van der | 45689 | 4-0 | |
C | 05-12-2015 10:15 | Jong Brabant D1 | Bladella D1 | Remmen, P.H. | 45833 | 0-3 | |
C | 28-11-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Bladella D1 | Herk, J.P.M. van | 45502 | 2-5 | |
C | 28-11-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | RKVVO D1 | Ekeren, T. van | 45864 | 3-0 | |
C | 28-11-2015 11:30 | Jong Brabant D1 | Wilhelmina Boys D1 | Trier, A.G.M. van | 45832 | 3-0 | |
C | 28-11-2015 11:15 | Brabantia D1 | SVSSS D1 | Laar, D.J.M. van de | 45546 | 2-0 | |
C | 28-11-2015 10:00 | Dommelen D1G | Geldrop D1 | Rooij, P.P.M. van | 45810 | 1-1 | |
C | 21-11-2015 10:15 | Jong Brabant D1 | Brabantia D1 | Trier, A.G.M. van | 45830 | 3-4 | |
C | 14-11-2015 12:00 | Geldrop D1 | Brabantia D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45699 | 3-0 | |
C | 14-11-2015 10:45 | SVSSS D1 | Jong Brabant D1 | Bakker, L. de | 45875 | 3-0 | |
C | 14-11-2015 13:00 | Sarto D1 | Dommelen D1G | Sande, K.W.A. van de | 45612 | 1-1 | |
C | 14-11-2015 11:15 | Bladella D1 | Oirschot V. D1 | Krekels, C.A.A.M. | 45490 | 4-0 | |
C | 14-11-2015 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Zwaluw VFC D1 | Bijlsma, S.F. | 45688 | 2-3 | |
C | 14-11-2015 11:45 | RKVVO D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Verbeek, R.A.J. | 45556 | 4-1 | |
C | 07-11-2015 11:15 | Brabantia D1 | RKVVO D1 | Laar, P. van de | 45545 | 0-0 | |
C | 07-11-2015 11:30 | Dommelen D1G | Bladella D1 | Slegers, J.J. | 45809 | 0-2 | |
C | 07-11-2015 11:30 | Oirschot V. D1 | SVSSS D1 | Hout, J. van | 45776 | 0-0 | |
C | 07-11-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Wilhelmina Boys D1 | Herk, J.P.M. van | 45501 | 3-1 | |
C | 07-11-2015 13:15 | Sarto D1 | Geldrop D1 | Naalden, P.C.M. | 45611 | 0-0 | |
C | 07-11-2015 11:30 | Jong Brabant D1 | Zwaluw VFC D1 | Feij, J.J.F. | 45831 | 1-4 | |
C | 31-10-2015 10:45 | SVSSS D1 | Dommelen D1G | Tinga, R. | 45874 | 0-1 | |
C | 31-10-2015 11:15 | Bladella D1 | Sarto D1 | Berg, S.J.W.M. van den | 45489 | 6-0 | |
C | 31-10-2015 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Geldrop D1 | Donk, R. van de | 45687 | 0-1 | |
C | 31-10-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Londar, J.C.H. | 45863 | 7-1 | |
C | 31-10-2015 11:45 | RKVVO D1 | Oirschot V. D1 | Verbeek, R.A.J. | 45555 | 1-3 | |
C | 17-10-2015 11:30 | Oirschot V. D1 | Wilhelmina Boys D1 | Beers, ABM van | 45775 | 1-1 | |
C | 17-10-2015 11:30 | Dommelen D1G | RKVVO D1 | Rooij, P.P.M. van | 45808 | 2-1 | |
C | 17-10-2015 11:30 | Brabantia D1 | Zwaluw VFC D1 | Riestra Gomez, E. | 45544 | 0-1 | |
C | 17-10-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Jong Brabant D1 | Kemenade, D van | 45500 | 2-1 | |
C | 17-10-2015 12:00 | Geldrop D1 | Bladella D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45698 | 0-1 | |
C | 17-10-2015 13:15 | Sarto D1 | SVSSS D1 | Megens, A. | 45610 | 1-0 | |
C | 12-10-2015 19:00 | RKVVO D1 | Geldrop D1 | Verbeek, R.A.J. | 45554 | 1-7 | |
C | 10-10-2015 10:45 | SVSSS D1 | Bladella D1 | Drunen, N. van | 45873 | 3-3 | |
C | 10-10-2015 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Brabantia D1 | Zandt, REIN van der | 45686 | 1-2 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Jong Brabant D1 | Sarto D1 | Remmen, P.H. | 45829 | 1-5 | |
C | 10-10-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Oirschot V. D1 | Londar, J.C.H. | 45862 | 0-2 | |
C | 10-10-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Dommelen D1G | Dommelen, J.C.F.M. van | 45499 | 2-4 | |
C | 03-10-2015 11:30 | Oirschot V. D1 | Jong Brabant D1 | Hoppenbrouwers, L. | 45774 | 0-2 | |
C | 03-10-2015 11:30 | Dommelen D1G | Wilhelmina Boys D1 | Rooij, P.P.M. van | 45807 | 4-2 | |
C | 03-10-2015 11:30 | Brabantia D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Peels, J. | 45543 | 1-1 | |
C | 03-10-2015 12:00 | Geldrop D1 | SVSSS D1 | Tolij, G.J. van | 45697 | 2-1 | |
C | 03-10-2015 13:15 | Sarto D1 | Zwaluw VFC D1 | Segers, J. | 45609 | 5-1 | |
C | 03-10-2015 11:15 | Bladella D1 | RKVVO D1 | Lauwers, T.J.P.J. | 45488 | 2-0 | |
C | 26-09-2015 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | Bladella D1 | Tromp, T | 45685 | 0-4 | |
C | 26-09-2015 11:30 | Brabantia D1 | Oirschot V. D1 | Laar, D.J.M. van de | 45542 | 1-2 | |
C | 26-09-2015 11:30 | Jong Brabant D1 | Dommelen D1G | Heerkens, M.J.A.J.M. | 45828 | 7-4 | |
C | 26-09-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | SVSSS D1 | Londar, J.C.H. | 45861 | 2-1 | |
C | 26-09-2015 11:45 | RKVVO D1 | Sarto D1 | Verbeek, R.A.J. | 45553 | 3-2 | |
C | 26-09-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Geldrop D1 | Jansen, D.J.L. | 45498 | 1-5 | |
C | 19-09-2015 10:45 | SVSSS D1 | RKVVO D1 | Boer, B. | 45872 | 2-1 | |
C | 19-09-2015 12:00 | Geldrop D1 | Zwaluw VFC D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45696 | 1-6 | |
C | 19-09-2015 11:15 | Bladella D1 | Jong Brabant D1 | Krekels, C.A.A.M. | 45487 | 7-3 | |
C | 19-09-2015 11:30 | Oirschot V. D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Leest, T.A.T. de | 45773 | 3-1 | |
C | 19-09-2015 11:30 | Dommelen D1G | Brabantia D1 | Wilbers, R. | 45806 | 3-0 | |
C | 19-09-2015 13:15 | Sarto D1 | Wilhelmina Boys D1 | Busker, R.G.A. | 45608 | 2-1 | |
C | 12-09-2015 11:15 | Brabantia D1 | Bladella D1 | Laar, D.J.M. van de | 45541 | 0-7 | |
C | 12-09-2015 11:15 | Wilhelmina Boys D1 | SVSSS D1 | Tromp, T | 45684 | 2-0 | |
C | 12-09-2015 11:30 | Zwaluw VFC D1 | Dommelen D1 | Londar, J.C.H. | 45860 | 4-2 | |
C | 12-09-2015 11:30 | Oirschot V. D1 | Geldrop D1 | Versteden, J. | 45772 | 3-2 | |
C | 12-09-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Sarto D1 | Dommelen, J.C.F.M. van | 45497 | 5-2 | |
C | 12-09-2015 11:30 | Jong Brabant D1 | RKVVO D1 | Peters, B | 45827 | 2-2 | |
C | 05-09-2015 11:30 | Dommelen D1 | Oirschot V. D1 | 45805 | 1-0 | ||
C | 05-09-2015 11:30 | Geldrop D1 | Jong Brabant D1 | Moorsel, E.J.H. van | 45695 | 3-2 | |
C | 05-09-2015 13:15 | Sarto D1 | Brabantia D1 | Megens, A. | 45607 | 2-2 | |
C | 05-09-2015 11:45 | RKVVO D1 | Wilhelmina Boys D1 | Verbeek, R.A.J. | 45552 | 1-1 | |
C | 05-09-2015 11:15 | Bladella D1 | Zwaluw VFC D1 | Krekels, C.A.A.M. | 45486 | 5-2 | |
C | 05-09-2015 10:15 | SVSSS D1 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | Boer, B. | 45871 | 3-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-02-2016 19:00 | VOAB D1 ZA | Bladella D1 ZA | Verhoeven, J.W. | 136455 | 1-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 23-01-2016 11:15 | Bladella D1 ZA | Reusel Sport/Faes Gr D1 ZA | Kraaijvanger, C. | 104895 | 6-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-11-2015 12:45 | Unitas'59 D1 ZA | Bladella D1 ZA | Wiegmans, Q.C.C.R. | 103463 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2015 11:15 | Bladella D1 ZA | Geldrop D1 ZA | Krekels, C.A.A.M. | 3789 | 4-0 | |
B | 24-10-2015 11:30 | OJC ROSMALEN D2 ZA | Reusel Sport/Faes Gr D1 ZA | Oort, R.K.J.P. van | 3845 | 0-4 | |
B | 31-08-2015 19:00 | Geldrop D1 ZA | OJC ROSMALEN D2 ZA | Moorsel, E.J.H. van | 3824 | 2-3 | |
B | 29-08-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D1 ZA | Geldrop D1 ZA | Panjoel, H.S.A. | 3790 | 7-5 | |
B | 29-08-2015 11:30 | OJC ROSMALEN D2 ZA | Bladella D1 ZA | Dartel, C.J.M. van | 3844 | 0-4 | |
B | 22-08-2015 11:15 | Bladella D1 ZA | Reusel Sport/Faes Gr D1 ZA | Lauwers, T.J.P.J. | 3788 | 4-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladella D1 | 22 | 17 | 3 | 2 | 54 | 78 | 24 | 54 | 0 |
2 | Zwaluw VFC D1 | 22 | 14 | 2 | 6 | 44 | 53 | 31 | 22 | 0 |
3 | SVSSS D1 | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 36 | 22 | 14 | 0 |
4 | Dommelen D1G | 22 | 11 | 3 | 8 | 36 | 41 | 37 | 4 | 0 |
5 | Geldrop D1 | 22 | 10 | 4 | 8 | 34 | 46 | 36 | 10 | 0 |
6 | Reusel Sport/Faes Gr D1 | 22 | 10 | 3 | 9 | 33 | 46 | 52 | -6 | 0 |
7 | Sarto D1 | 22 | 8 | 5 | 9 | 29 | 30 | 45 | -15 | 0 |
8 | Brabantia D1 | 22 | 8 | 4 | 10 | 28 | 24 | 37 | -13 | 0 |
9 | RKVVO D1 | 22 | 6 | 8 | 8 | 26 | 30 | 41 | -11 | 0 |
10 | Oirschot V. D1 | 22 | 6 | 3 | 13 | 21 | 23 | 47 | -24 | 0 |
11 | Jong Brabant D1 | 22 | 5 | 2 | 15 | 17 | 42 | 57 | -15 | 0 |
12 | Wilhelmina Boys D1 | 22 | 4 | 4 | 14 | 16 | 27 | 47 | -20 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:30 | 1A | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 6 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:30 | 2A | 6 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|