E-Pupillen (voorjaar), 3e klasse 3.46
Bladella E3
Teamleden
Spelers | |||||||
Ludo van Sambeeck | Keeper | ||||||
Jim Fischer | |||||||
Sten Groenland | |||||||
Vic Hakkens | |||||||
Nick Schreuder | |||||||
Tygo Verdaat | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Mark Hakkens | Trainer | ||||||
Jurein Groenland | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-05-2016 10:30 | EFC E2 | ST RKDSV/EDN E1 | 136990 | 1-9 | ||
C | 30-04-2016 11:00 | ST RKDSV/EDN E1 | Hapert E2G | Heuvelmans, Koen | 136989 | 4-1 | |
C | 23-04-2016 11:15 | ZSC E1 | Hapert E2G | 118559 | 7-3 | ||
C | 23-04-2016 11:00 | Riethoven E1 | EFC E2 | 117570 | 5-3 | ||
C | 23-04-2016 10:00 | Bladella E3 | ST RKDSV/EDN E1 | 136988 | 0-2 | ||
C | 20-04-2016 18:45 | EFC E2 | ZSC E1 | 118414 | 6-2 | ||
C | 16-04-2016 10:00 | ST RKDSV/EDN E1 | Riethoven E1 | Comperen, Jurre | 136987 | 4-2 | |
C | 16-04-2016 10:15 | Hapert E2G | Bladella E3 | 118475 | 2-2 | ||
C | 09-04-2016 10:15 | Hapert E2G | EFC E2 | 118478 | 3-7 | ||
C | 09-04-2016 11:00 | Riethoven E1 | Bladella E3 | 117568 | 5-5 | ||
C | 09-04-2016 11:15 | ZSC E1 | ST RKDSV/EDN E1 | 136986 | 5-1 | ||
C | 02-04-2016 11:00 | ST RKDSV/EDN E1 | EFC E2 | Comperen, Jurre | 136985 | 7-6 | |
C | 02-04-2016 11:00 | Riethoven E1 | Hapert E2G | 117571 | 4-2 | ||
C | 02-04-2016 10:00 | Bladella E3 | ZSC E1 | 117403 | 3-4 | ||
C | 26-03-2016 10:00 | Bladella E3 | Hapert E2G | 117402 | 6-1 | ||
C | 19-03-2016 11:15 | ZSC E1 | Riethoven E1 | 118556 | 4-3 | ||
C | 19-03-2016 10:30 | EFC E2 | Bladella E3 | 118410 | 3-1 | ||
C | 19-03-2016 10:15 | Hapert E2G | ST RKDSV/EDN E1 | 136984 | 1-3 | ||
C | 12-03-2016 11:00 | ST RKDSV/EDN E1 | Bladella E3 | Stoop, Jivani | 136983 | 2-2 | |
C | 12-03-2016 10:30 | EFC E2 | Riethoven E1 | 118411 | 7-2 | ||
C | 12-03-2016 10:15 | Hapert E2G | ZSC E1 | 118479 | 1-4 | ||
C | 05-03-2016 11:15 | ZSC E1 | EFC E2 | 118558 | 5-3 | ||
C | 05-03-2016 11:00 | Riethoven E1 | ST RKDSV/EDN E1 | 136982 | 3-10 | ||
C | 27-02-2016 10:15 | Hapert E2G | Riethoven E1 | 118476 | 7-6 | ||
C | 27-02-2016 11:15 | ZSC E1 | Bladella E3 | 118555 | 3-1 | ||
C | 20-02-2016 10:00 | Bladella E3 | Riethoven E1 | 117399 | 6-2 | ||
C | 20-02-2016 10:30 | EFC E2 | Hapert E2G | 118413 | 4-1 | ||
C | 20-02-2016 11:00 | ST RKDSV E2 / EDN'56 E2 | ZSC E1 | 135492 | 0-0 | ||
C | 20-02-2016 11:00 | ST RKDSV/EDN E1 | ZSC E1 | Leent, Bart van | 136981 | 2-3 | |
C | 13-02-2016 11:00 | Riethoven E1 | ZSC E1 | 117572 | 2-5 | ||
C | 30-01-2016 10:30 | EFC E2 | ST RKDSV E2 / EDN'56 E2 | 135491 | 0-0 | ||
C | 23-01-2016 11:15 | ST RKDSV E2 / EDN'56 E2 | Hapert E2G | 135490 | 0-9 | ||
C | 23-01-2016 10:00 | Bladella E3 | EFC E2 | 117401 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 28-11-2015 10:30 | Beerse Boys E2 | Tuldania E1 | 54150 | 2-3 | ||
C | 28-11-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | SDO'39 E1G | 54140 | 1-8 | ||
C | 21-11-2015 11:15 | SDO'39 E1G | Tuldania E1 | 54319 | 5-3 | ||
C | 21-11-2015 10:00 | Bladella E3 | Beerse Boys E2 | 54117 | 7-0 | ||
C | 14-11-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | Tuldania E1 | 54141 | 3-4 | ||
C | 14-11-2015 11:15 | SDO'39 E1G | Bladella E3 | 54323 | 5-2 | ||
C | 07-11-2015 10:30 | Beerse Boys E2 | SDO'39 E1G | 54151 | 0-3 | ||
C | 07-11-2015 10:00 | Bladella E3 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | 54121 | 7-0 | ||
C | 31-10-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | Bladella E3 | 54138 | 1-3 | ||
C | 17-10-2015 10:15 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | Beerse Boys E2 | 54139 | 3-1 | ||
C | 17-10-2015 10:00 | Bladella E3 | Tuldania E1 | 54120 | 6-2 | ||
C | 10-10-2015 11:30 | Tuldania E1 | SDO'39 E1G | 54806 | 0-4 | ||
C | 10-10-2015 10:30 | Beerse Boys E2 | Bladella E3 | 54149 | 1-6 | ||
C | 03-10-2015 11:30 | Tuldania E1 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | 54805 | 4-2 | ||
C | 03-10-2015 10:00 | Bladella E3 | SDO'39 E1G | 54119 | 1-5 | ||
C | 26-09-2015 11:15 | Vessem E1G | Tuldania E1 | 54729 | 0-0 | ||
C | 26-09-2015 11:15 | SDO'39 E1G | Beerse Boys E2 | 54321 | 6-0 | ||
C | 19-09-2015 10:00 | Bladella E3 | Vessem E1G | 54118 | 12-2 | ||
C | 19-09-2015 11:15 | SDO'39 E1G | Reusel Sport/Faes Gr E3 | 54320 | 7-3 | ||
C | 19-09-2015 11:30 | Tuldania E1 | Beerse Boys E2 | 54804 | 11-2 | ||
C | 12-09-2015 11:30 | Tuldania E1 | Bladella E3 | 54803 | 3-2 | ||
C | 12-09-2015 11:15 | Vessem E1G | SDO'39 E1G | 54728 | 1-10 | ||
C | 12-09-2015 10:30 | Beerse Boys E2 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | 54147 | 5-3 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZSC E1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 42 | 25 | 17 | 0 |
2 | ST RKDSV/EDN E1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 44 | 24 | 20 | 0 |
3 | EFC E2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 42 | 37 | 5 | 0 |
4 | Bladella E3 | 10 | 2 | 4 | 4 | 10 | 28 | 26 | 2 | 0 |
5 | Riethoven E1 | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 34 | 53 | -19 | 0 |
6 | Hapert E2G | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 22 | 47 | -25 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDO'39 E1G | 8 | 8 | 0 | 0 | 24 | 43 | 10 | 33 | 0 |
2 | Bladella E3 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 34 | 17 | 17 | 0 |
3 | Tuldania E1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 30 | 26 | 4 | 0 |
4 | Reusel Sport/Faes Gr E3 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 16 | 39 | -23 | 0 |
5 | Beerse Boys E2 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 11 | 42 | -31 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | 3 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | 1 | 4 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 1 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|