Mannen Zondag reserve, 4e klasse 418
Bladella 4
Teamleden
Spelers | |||||||
Peter Bons | |||||||
Teun Cox | |||||||
Rob Dijkmans | |||||||
Berry van der Heijden | |||||||
Niels Hendriks | |||||||
Remco Janssen | |||||||
Tom Knapen | |||||||
Bas van Limpt | |||||||
Roy van Meel | |||||||
Job Minten | |||||||
Jeroen Roijmans | |||||||
Ronny van de Sande | |||||||
Ruud van de Schoot | |||||||
Johan van Spreuwel | |||||||
Roel van de Weijer | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Johan van Spreuwel | Leider |
Programma
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Vertrektijd | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 12:00 | Bladella 5 | Bladella 4 | 76411 | Sportpark De Smagtenbocht | 10:45 |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2015 13:00 | RKSV Heeze 5 | De Valk 3 | Wilderen, J.A.L. van | 42702 | 2-3 | |
C | 03-05-2015 12:00 | Bladella 4 | Rood Wit V 4 | Maas, T.B.J. | 42668 | 3-5 | |
C | 03-05-2015 11:30 | Waalre 3 | Marvilde 5 | Huis in 't Veld, A.J. | 42537 | 1-2 | |
C | 03-05-2015 11:00 | EMK 5 | EFC 4 | Suler, P. | 42436 | 2-1 | |
C | 03-05-2015 12:00 | DVS 3 | UNA 5 | Liebregts, A.J.W.M. | 42341 | 2-4 | |
C | 30-04-2015 19:00 | Rood Wit V 4 | EMK 5 | Bogert, P. v.d. | 41973 | 2-2 | |
C | 30-04-2015 19:30 | De Valk 3 | DVS 3 | Mollen, J.M.W.H. | 42030 | 1-0 | |
C | 26-04-2015 12:00 | EFC 4 | Gestel 4 | Gerven, L.S.W. van | 42115 | 7-1 | |
C | 26-04-2015 11:00 | Marvilde 5 | RKSV Heeze 5 | Broersma, D. | 41849 | 3-1 | |
C | 26-04-2015 12:00 | UNA 5 | Bladella 4 | Meeuwis, JP | 41731 | 1-3 | |
C | 19-04-2015 12:00 | Waalre 3 | EFC 4 | Huis in 't Veld, A.J. | 103485 | 1-6 | |
C | 19-04-2015 11:00 | Marvilde 5 | DVS 3 | Hoeymans, H.L.A. | 35911 | 0-1 | |
C | 12-04-2015 10:00 | Gestel 4 | RKSV Heeze 5 | Manichand, R.L.A.C. | 40408 | 4-1 | |
C | 12-04-2015 11:00 | Marvilde 5 | EMK 5 | Roos, A.J.A. | 40664 | 1-5 | |
C | 12-04-2015 12:00 | Rood Wit V 4 | DVS 3 | Jansen, HA | 40787 | 5-4 | |
C | 12-04-2015 11:00 | De Valk 3 | Bladella 4 | Verhoeven, W.A. | 40841 | 1-1 | |
C | 12-04-2015 12:00 | EFC 4 | Waalre 3 | Brekelmans, J.A.H. | 40926 | 3-0 | |
C | 06-04-2015 11:30 | Waalre 3 | DVS 3 | 38277 | 0-6 | ||
C | 06-04-2015 12:00 | EFC 4 | Marvilde 5 | 37269 | 0-3 | ||
C | 04-04-2015 16:30 | Bladella 4 | Marvilde 5 | Mariën, J.H. | 40289 | 3-0 | |
C | 04-04-2015 17:00 | Waalre 3 | Gestel 4 | Lavrijssen, AF | 40160 | 0-10 | |
C | 29-03-2015 12:00 | DVS 3 | EFC 4 | Rijnen, R.T.J. | 39964 | 1-2 | |
C | 29-03-2015 11:00 | EMK 5 | RKSV Heeze 5 | Leegte, P. van der | 40059 | 11-1 | |
C | 29-03-2015 12:00 | UNA 5 | De Valk 3 | Senders, M.C.A. | 40346 | 1-1 | |
C | 22-03-2015 13:00 | RKSV Heeze 5 | Waalre 3 | Wilderen, J.A.L. van | 39731 | 2-0 | |
C | 22-03-2015 12:00 | EFC 4 | Bladella 4 | Louwers, G | 39643 | 4-1 | |
C | 22-03-2015 11:00 | Marvilde 5 | Rood Wit V 4 | Broersma, D. | 39478 | 3-1 | |
C | 22-03-2015 11:00 | EMK 5 | UNA 5 | Hoof, P.H.C. van | 39366 | 3-1 | |
C | 22-03-2015 10:00 | Gestel 4 | DVS 3 | 39221 | 3-1 | ||
C | 15-03-2015 11:30 | DVS 3 | Marvilde 5 | Rijnen, R.T.J. | 41051 | 3-1 | |
C | 15-03-2015 11:30 | Waalre 3 | De Valk 3 | Sengers, A.C.J. | 41247 | 0-11 | |
C | 15-03-2015 11:00 | EMK 5 | Gestel 4 | Leegte, P. van der | 41145 | 7-0 | |
C | 15-03-2015 12:00 | UNA 5 | Rood Wit V 4 | Meeuwis, JP | 41435 | 4-1 | |
C | 15-03-2015 13:00 | RKSV Heeze 5 | EFC 4 | Smulders, A.C. | 41513 | 0-0 | |
C | 08-03-2015 12:00 | DVS 3 | RKSV Heeze 5 | Liebregts, A.J.W.M. | 38773 | 5-2 | |
C | 08-03-2015 11:30 | Waalre 3 | EMK 5 | Huis in 't Veld, A.J. | 38868 | 0-14 | |
C | 08-03-2015 12:00 | Bladella 4 | Gestel 4 | Mariën, J.H. | 39000 | 6-0 | |
C | 08-03-2015 12:00 | UNA 5 | EFC 4 | Senders, M.C.A. | 39057 | 0-4 | |
C | 08-03-2015 12:00 | Rood Wit V 4 | De Valk 3 | Swinkels, M.P.M.J. | 39203 | 1-1 | |
C | 01-03-2015 13:00 | RKSV Heeze 5 | Rood Wit V 4 | Wilderen, J.A.L. van | 38543 | 0-2 | |
C | 01-03-2015 10:00 | Gestel 4 | De Valk 3 | Subadar, J.K. | 38033 | 7-1 | |
C | 01-03-2015 11:00 | EMK 5 | Bladella 4 | Leegte, P. van der | 38176 | 2-0 | |
C | 01-03-2015 11:00 | Marvilde 5 | UNA 5 | Broersma, D. | 38388 | 4-1 | |
C | 22-02-2015 11:00 | De Valk 3 | Marvilde 5 | Verhoeven, W.A. | 37974 | 0-2 | |
C | 22-02-2015 12:00 | EFC 4 | DVS 3 | Gerven, L.S.W. van | 34888 | 2-2 | |
C | 22-02-2015 12:00 | Bergeijk 4 | Gestel 4 | 30388 | 0-0 | ||
C | 22-02-2015 12:00 | Waalre 3 | UNA 5 | Huis in 't Veld, A.J. | 37191 | 2-4 | |
C | 08-02-2015 10:00 | Gestel 4 | Rood Wit V 4 | 36845 | 5-2 | ||
C | 08-02-2015 13:00 | RKSV Heeze 5 | Bladella 4 | 37355 | 0-6 | ||
C | 08-02-2015 11:00 | EMK 5 | De Valk 3 | 37090 | 2-1 | ||
C | 08-02-2015 12:00 | DVS 3 | Bergeijk 4 | 36994 | 4-1 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EMK 5 | 20 | 17 | 2 | 1 | 53 | 95 | 19 | 76 | 0 |
2 | Marvilde 5 | 20 | 12 | 3 | 5 | 39 | 52 | 31 | 21 | 0 |
3 | EFC 4 | 20 | 11 | 4 | 5 | 37 | 61 | 24 | 37 | 0 |
4 | Gestel 4 | 20 | 12 | 0 | 8 | 36 | 67 | 48 | 19 | 0 |
5 | Rood Wit V 4 | 20 | 11 | 2 | 7 | 35 | 64 | 71 | -7 | 0 |
6 | Bladella 4 | 20 | 10 | 2 | 8 | 32 | 68 | 43 | 25 | 0 |
7 | De Valk 3 | 20 | 9 | 4 | 7 | 31 | 64 | 46 | 18 | 0 |
8 | DVS 3 | 20 | 8 | 1 | 11 | 25 | 54 | 56 | -2 | 0 |
9 | UNA 5 | 20 | 5 | 2 | 13 | 17 | 46 | 61 | -15 | 0 |
10 | RKSV Heeze 5 | 20 | 4 | 2 | 14 | 14 | 23 | 67 | -44 | 0 |
11 | Waalre 3 | 20 | 0 | 0 | 20 | 0 | 16 | 144 | -128 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 19:00 - 20:30 | 1A | 1 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:30 - 21:30 | Panna kooi | 1 | Keepers training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|