D-Pupillen (voorjaar), 5e klasse D577
Bladella D5
Teamleden
Spelers | |||||||
Niels van den Berg | |||||||
Jinte van der Heijden | |||||||
Niek Isbouts | |||||||
Gerben van der Poort | |||||||
Stijn van der Zande | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Hugo Kolsters | Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-04-2015 11:15 | Bladella D5 | RKVVO D6 | Hoof, W. van | 112500 | 0-2 | |
C | 25-04-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Beerse Boys D3 | Sanden, J.A.J. van der | 109922 | 0-0 | |
C | 25-04-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Waalre D3 | Kemenade, D van | 109827 | 3-2 | |
C | 20-04-2015 19:00 | RKVVO D6 | Waalre D3 | Schrap, R.M. | 110089 | 3-2 | |
C | 18-04-2015 11:45 | Beerse Boys D3 | Bladella D5 | Beers, G.J.M. van | 109837 | 1-0 | |
C | 18-04-2015 11:45 | RKVVO D6 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Heijden, A. van der | 110092 | 0-1 | |
C | 18-04-2015 10:30 | Waalre D3 | Bergeijk D3 | Schopenhauer, R.L.J. | 112683 | 6-3 | |
C | 11-04-2015 10:30 | Waalre D3 | RKVVO D6 | Deinum, N.W.M. | 112682 | 3-4 | |
C | 11-04-2015 11:15 | Bladella D5 | Bergeijk D3 | Hoof, W. van | 112499 | 0-4 | |
C | 11-04-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Beerse Boys D3 | Herk, J.P.M. van | 109826 | 1-4 | |
C | 04-04-2015 11:45 | Beerse Boys D3 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Hoppenbrouwers, T.H.M. | 109834 | 5-1 | |
C | 04-04-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Bladella D5 | Gestel, A.C. van | 109919 | 3-1 | |
C | 28-03-2015 10:00 | Bladella D5 | Waalre D3 | Schoofs, L.A.T. | 112498 | 0-2 | |
C | 28-03-2015 11:45 | Beerse Boys D3 | RKVVO D6 | Hoppenbrouwers, T.H.M. | 109836 | 1-4 | |
C | 28-03-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Veldhoven, J.J.A. van | 109921 | 3-2 | |
C | 21-03-2015 11:45 | RKVVO D6 | Bergeijk D3 | Schrap, R.M. | 110091 | 0-0 | |
C | 21-03-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Bladella D5 | Huijbregts, H. | 109825 | 0-1 | |
C | 21-03-2015 10:30 | Waalre D3 | Beerse Boys D3 | Schopenhauer, R.L.J. | 112681 | 1-0 | |
C | 14-03-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Bergeijk D3 | Eijk, C.P.C. van | 109823 | 2-1 | |
C | 14-03-2015 10:30 | Waalre D3 | Bladella D5 | Schopenhauer, R.L.J. | 112679 | 3-3 | |
C | 14-03-2015 10:30 | RKVVO D6 | Beerse Boys D3 | Heijden, A. van der | 110088 | 1-0 | |
C | 07-03-2015 10:30 | Waalre D3 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Kroon, M.M. | 112680 | 3-0 | |
C | 07-03-2015 10:15 | RKVVO D6 | Bladella D5 | Verbeek, R.A.J. | 110090 | 2-4 | |
C | 07-03-2015 11:45 | Beerse Boys D3 | Bergeijk D3 | Lie, I. | 109835 | 3-1 | |
C | 28-02-2015 12:00 | Bergeijk D3 | Waalre D3 | Gestel, A.C. van | 109920 | 4-3 | |
C | 28-02-2015 11:15 | Bladella D5 | Beerse Boys D3 | Kanen, B. | 112497 | 1-1 | |
C | 28-02-2015 12:00 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | RKVVO D6 | Dirkx, J. | 109824 | 1-1 | |
C | 21-02-2015 11:15 | Bladella D5 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | Lauwers, T.J.P.J. | 112496 | 1-3 | |
C | 21-02-2015 12:00 | Bergeijk D3 | RKVVO D6 | Boudewyns, P. | 109918 | 2-1 | |
C | 21-02-2015 11:45 | Beerse Boys D3 | Waalre D3 | Rooijakkers, P.J.A.M. | 109833 | 6-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 18-03-2015 19:00 | Bladella D5 ZA | Brabantia D6 ZA | Hoof, W. van | 134198 | 1-6 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beerse Boys D3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 21 | 13 | 8 | 0 |
2 | RKVVO D6 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 18 | 14 | 4 | 0 |
3 | Bergeijk D3 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 21 | 18 | 3 | 0 |
4 | Waalre D3 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 28 | 26 | 2 | 0 |
5 | Reusel Sport/Faes Gr D4 | 10 | 4 | 1 | 5 | 13 | 14 | 21 | -7 | 0 |
6 | Bladella D5 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 11 | 21 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:30 | 2B | 6 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:30 | 3A | 6 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:00 | 3 | 9 | Keepers training | ||||||||||
Trainingsdagen
|