E-Pupillen (voorjaar), 2e klasse E45
Bladella E2
Teamleden
Spelers | |||||||
Jori van Kemenade | |||||||
Max van Rooij | |||||||
Niels Schotgerrits |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-04-2015 10:30 | Terlo E1 | ZSC E1 | 117490 | 2-2 | ||
C | 25-04-2015 10:00 | Bladella E2 | De Raven E1 | 114306 | 6-4 | ||
C | 24-04-2015 19:00 | SJO Juventud E1 | Tuldania E1 | 121496 | 4-6 | ||
C | 18-04-2015 11:30 | Tuldania E1 | Bladella E2 | 117085 | 5-4 | ||
C | 18-04-2015 10:30 | De Raven E1 | Terlo E1 | 118732 | 8-1 | ||
C | 18-04-2015 11:15 | ZSC E1 | SJO Juventud E1 | 118957 | 9-0 | ||
C | 15-04-2015 19:00 | Tuldania E1 | ZSC E1 | 117081 | 5-5 | ||
C | 11-04-2015 11:15 | ZSC E1 | De Raven E1 | 118956 | 1-2 | ||
C | 11-04-2015 10:30 | Terlo E1 | Tuldania E1 | 117489 | 1-3 | ||
C | 11-04-2015 10:00 | Bladella E2 | SJO Juventud E1 | 114305 | 10-0 | ||
C | 08-04-2015 18:45 | De Raven E1 | ZSC E1 | 118729 | 4-3 | ||
C | 04-04-2015 11:30 | Tuldania E1 | Terlo E1 | 117082 | 7-4 | ||
C | 04-04-2015 11:00 | SJO Juventud E1 | Bladella E2 | 121493 | 1-9 | ||
C | 28-03-2015 11:00 | SJO Juventud E1 | Terlo E1 | 121495 | 2-8 | ||
C | 28-03-2015 10:00 | Bladella E2 | ZSC E1 | 114304 | 2-3 | ||
C | 28-03-2015 11:30 | Tuldania E1 | De Raven E1 | 117084 | 2-4 | ||
C | 21-03-2015 10:30 | Terlo E1 | Bladella E2 | 117488 | 1-5 | ||
C | 21-03-2015 10:30 | De Raven E1 | SJO Juventud E1 | 118731 | 4-0 | ||
C | 21-03-2015 11:15 | ZSC E1 | Tuldania E1 | 118955 | 9-0 | ||
C | 14-03-2015 10:30 | Terlo E1 | SJO Juventud E1 | 117486 | 7-3 | ||
C | 14-03-2015 11:15 | ZSC E1 | Bladella E2 | 118953 | 2-2 | ||
C | 14-03-2015 10:30 | De Raven E1 | Tuldania E1 | 118728 | 6-2 | ||
C | 07-03-2015 11:15 | ZSC E1 | Terlo E1 | 118954 | 5-0 | ||
C | 07-03-2015 10:30 | De Raven E1 | Bladella E2 | 118730 | 2-3 | ||
C | 07-03-2015 11:30 | Tuldania E1 | SJO Juventud E1 | 117083 | 6-2 | ||
C | 28-02-2015 10:30 | Terlo E1 | De Raven E1 | 117487 | 2-3 | ||
C | 28-02-2015 11:00 | SJO Juventud E1 | ZSC E1 | 121494 | 2-9 | ||
C | 28-02-2015 10:00 | Bladella E2 | Tuldania E1 | 114303 | 5-2 | ||
C | 21-02-2015 11:00 | SJO Juventud E1 | De Raven E1 | 121492 | 0-9 | ||
C | 21-02-2015 10:00 | Bladella E2 | Terlo E1 | 114302 | 1-2 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Raven E1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 46 | 20 | 26 | 0 |
2 | Bladella E2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 19 | 47 | 22 | 25 | 0 |
3 | ZSC E1 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 48 | 19 | 29 | 0 |
4 | Tuldania E1 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 38 | 44 | -6 | 0 |
5 | Terlo E1 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10 | 28 | 39 | -11 | 0 |
6 | SJO Juventud E1 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 14 | 77 | -63 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:15 - 19:15 | 3A | 3 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 18:15 - 19:15 | 1A | 3 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:15 | 3 | 9 | Keepers training | ||||||||||
Trainingsdagen
|