B-Junioren (voorjaar), 4e klasse B63
Bladella B3
Teamleden
Spelers | |||||||
Willem van Hoof | |||||||
Overige leden in dit team | |||||||
Hans van Mill | Leider / Trainer | ||||||
Harrie Schoofs | Leider / Trainer |
Programma
Geen wedstrijden gevonden |
Uitslagen
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-05-2015 14:30 | Terlo B1 | Braakhuizen B2G | Montfort, H van | 137328 | 1-1 | |
C | 13-05-2015 19:30 | Brabantia B3 | VOAB B4 | Leenderts, ACM | 105263 | 9-1 | |
C | 13-05-2015 18:45 | Vessem B1 | Bergeijk B2 | Soetens, H. | 105447 | 0-0 | |
C | 09-05-2015 14:30 | Terlo B1 | Braakhuizen B2G | 105526 | 0-0 | ||
C | 09-05-2015 14:45 | Bergeijk B2 | Bladella B3 | Aarts, E. | 136630 | 2-1 | |
C | 06-05-2015 19:00 | Bladella B3 | Vessem B1 | Mill, J.H.M. van | 105688 | 0-4 | |
C | 02-05-2015 14:30 | HMVV B1 | Best Vooruit B4 | Heijden, B van der | 105599 | 3-0 | |
C | 02-05-2015 12:00 | HSE B2 | Wilhelmina Boys B3 | Zorluaslan, S. | 106647 | 2-1 | |
C | 25-04-2015 14:30 | Vessem B1 | Brabantia B3 | Laat, P.H. de | 105451 | 2-2 | |
C | 25-04-2015 14:45 | VOAB B4 | Terlo B1 | Werkhoven, M. | 106116 | 1-2 | |
C | 25-04-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B3 | Bladella B3 | Alphen, M.J.T.M. van | 106397 | 4-2 | |
C | 25-04-2015 14:45 | Best Vooruit B4 | Braakhuizen B2G | Donders, P | 105251 | 3-4 | |
C | 25-04-2015 14:45 | Bergeijk B2 | HMVV B1 | Aarts, E. | 105256 | 3-0 | |
C | 22-04-2015 19:00 | Acht B3 | HSE B2 | Vroenhoven, S. van | 106554 | 4-3 | |
C | 18-04-2015 14:30 | Terlo B1 | Wilhelmina Boys B3 | Daas, A.J.A.M. | 105531 | 0-3 | |
C | 18-04-2015 14:45 | Brabantia B3 | Acht B3 | Dorst, J. van | 105267 | 2-4 | |
C | 18-04-2015 14:30 | HMVV B1 | VOAB B4 | Heusschen, J. | 105604 | 2-3 | |
C | 18-04-2015 13:00 | Bladella B3 | Best Vooruit B4 | Sanden, F. v.d. | 105693 | 6-1 | |
C | 18-04-2015 13:15 | Braakhuizen B2G | Vessem B1 | Brock, S. | 106458 | 1-13 | |
C | 18-04-2015 12:00 | HSE B2 | Bergeijk B2 | Polat, O. | 106652 | 0-2 | |
C | 15-04-2015 20:00 | Brabantia B3 | HMVV B1 | Wagtmans, M. | 105266 | 0-1 | |
C | 14-04-2015 19:00 | VOAB B4 | Braakhuizen B2G | Peffer, C.J.M.A. de | 106115 | 4-1 | |
C | 13-04-2015 19:30 | Acht B3 | Bergeijk B2 | Vroenhoven, S. van | 106550 | 4-2 | |
C | 11-04-2015 14:30 | Acht B3 | Terlo B1 | Vroenhoven, S. van | 106553 | 5-0 | |
C | 11-04-2015 12:00 | HSE B2 | Vessem B1 | Polat, O. | 106650 | 2-2 | |
C | 11-04-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B3 | Best Vooruit B4 | Bree, R.R.G.M. van | 106396 | 4-0 | |
C | 09-04-2015 18:45 | Bergeijk B2 | Bladella B3 | Daams, G. | 105255 | 0-0 | |
C | 04-04-2015 14:30 | Terlo B1 | Bergeijk B2 | Daas, A.J.A.M. | 105530 | 0-4 | |
C | 04-04-2015 14:30 | HMVV B1 | Acht B3 | Dommelen, L. van | 105603 | 1-1 | |
C | 04-04-2015 15:00 | Bladella B3 | VOAB B4 | Mill, J.H.M. van | 105692 | 5-1 | |
C | 04-04-2015 13:15 | Braakhuizen B2G | Wilhelmina Boys B3 | Raaijmakers, A.C.H. | 106457 | 2-1 | |
C | 04-04-2015 12:00 | HSE B2 | Brabantia B3 | Sayan, B. | 106651 | 7-2 | |
C | 04-04-2015 14:30 | Vessem B1 | Best Vooruit B4 | Bogaarts, R.A. | 105450 | 4-0 | |
C | 01-04-2015 19:00 | Acht B3 | Braakhuizen B2G | Vroenhoven, S. van | 106552 | 7-1 | |
C | 31-03-2015 19:00 | HMVV B1 | HSE B2 | Staal, J.J.H. | 105602 | 1-3 | |
C | 28-03-2015 14:45 | Best Vooruit B4 | VOAB B4 | Schip, F. van 't | 105250 | 2-3 | |
C | 28-03-2015 14:30 | Vessem B1 | Wilhelmina Boys B3 | Schriders, AGCJM | 105449 | 1-1 | |
C | 28-03-2015 14:30 | Terlo B1 | Brabantia B3 | Kuijken, P.A.F.M. | 105529 | 1-3 | |
C | 28-03-2015 13:00 | Bladella B3 | Acht B3 | Mill, J.H.M. van | 105691 | 4-2 | |
C | 28-03-2015 13:15 | Braakhuizen B2G | Bergeijk B2 | Brock, S. | 106456 | 0-2 | |
C | 21-03-2015 14:45 | VOAB B4 | Wilhelmina Boys B3 | Corven, N. van | 106114 | 5-1 | |
C | 21-03-2015 14:45 | Bergeijk B2 | Best Vooruit B4 | Sanden, J.A.J. van der | 105254 | 8-0 | |
C | 21-03-2015 14:45 | Brabantia B3 | Bladella B3 | Laar, P. van de | 105265 | 1-0 | |
C | 21-03-2015 14:30 | HMVV B1 | Vessem B1 | Dommelen, L. van | 105601 | 2-1 | |
C | 21-03-2015 12:00 | HSE B2 | Terlo B1 | Uygun, E. | 106649 | 2-2 | |
C | 14-03-2015 14:30 | Vessem B1 | Acht B3 | Buijvoets, TJ | 105446 | 3-4 | |
C | 14-03-2015 14:45 | Best Vooruit B4 | Terlo B1 | Schip, F. van 't | 105247 | 0-2 | |
C | 14-03-2015 14:45 | Bergeijk B2 | Brabantia B3 | Moll, L.W.M. van | 105252 | 1-1 | |
C | 14-03-2015 14:45 | VOAB B4 | HSE B2 | Tempelaars, F. | 106112 | 1-11 | |
C | 14-03-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B3 | HMVV B1 | Zalingen, H. van | 106393 | 5-2 | |
C | 14-03-2015 14:30 | Braakhuizen B2G | Bladella B3 | Brock, S. | 106453 | 1-4 | |
C | 07-03-2015 12:45 | Best Vooruit B4 | Acht B3 | Willems, N.J.M. | 105249 | 1-12 | |
C | 07-03-2015 14:30 | Vessem B1 | VOAB B4 | Buijvoets, TJ | 105448 | 1-3 | |
C | 07-03-2015 14:30 | Terlo B1 | HMVV B1 | Daas, A.J.A.M. | 105528 | 3-1 | |
C | 07-03-2015 13:00 | Bladella B3 | HSE B2 | Mill, J.H.M. van | 105690 | 0-4 | |
C | 07-03-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B3 | Bergeijk B2 | Geertsen, L.R.M. | 106395 | 1-4 | |
C | 07-03-2015 13:15 | Braakhuizen B2G | Brabantia B3 | Brock, S. | 106455 | 0-7 | |
C | 28-02-2015 14:45 | Bergeijk B2 | VOAB B4 | Gompel, S v | 105253 | 4-1 | |
C | 28-02-2015 14:45 | Brabantia B3 | Best Vooruit B4 | Peels, J. | 105264 | 6-1 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Terlo B1 | Vessem B1 | Daas, A.J.A.M. | 105527 | 1-3 | |
C | 28-02-2015 14:30 | HMVV B1 | Bladella B3 | Dommelen, L. van | 105600 | 2-3 | |
C | 28-02-2015 14:30 | Acht B3 | Wilhelmina Boys B3 | Vroenhoven, S. van | 106551 | 5-0 | |
C | 28-02-2015 12:00 | HSE B2 | Braakhuizen B2G | Polat, O. | 106648 | 7-1 | |
C | 21-02-2015 15:00 | Bladella B3 | Terlo B1 | Mill, J.H.M. van | 105689 | 3-3 | |
C | 21-02-2015 13:15 | Braakhuizen B2G | HMVV B1 | Schonhoff, C. | 106454 | 1-3 | |
C | 21-02-2015 14:45 | Wilhelmina Boys B3 | Brabantia B3 | Geertsen, L.R.M. | 106394 | 4-3 | |
C | 21-02-2015 14:45 | VOAB B4 | Acht B3 | Phaff, R. | 106113 | 0-3 | |
C | 21-02-2015 14:45 | Best Vooruit B4 | HSE B2 | Aerts, T. | 105248 | 0-9 |
Stand
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Acht B3 | 11 | 9 | 1 | 1 | 28 | 51 | 17 | 34 | 0 |
2 | Bergeijk B2 | 11 | 8 | 2 | 1 | 26 | 32 | 8 | 24 | 0 |
3 | HSE B2 | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 50 | 16 | 34 | 0 |
4 | Brabantia B3 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17 | 36 | 22 | 14 | 0 |
5 | Vessem B1 | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 34 | 16 | 18 | 0 |
6 | Bladella B3 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 28 | 25 | 3 | 0 |
7 | Wilhelmina Boys B3 | 11 | 5 | 1 | 5 | 16 | 25 | 26 | -1 | 0 |
8 | VOAB B4 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 23 | 41 | -18 | 0 |
9 | HMVV B1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 13 | 18 | 23 | -5 | 0 |
10 | Terlo B1 | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 15 | 26 | -11 | 0 |
11 | Braakhuizen B2G | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 13 | 52 | -39 | 0 |
12 | Best Vooruit B4 | 11 | 0 | 0 | 11 | 0 | 8 | 61 | -53 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:30 - 21:00 | 2A | 11 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
woensdag | 19:30 - 21:00 | 4A | 11 | Team training | ||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
donderdag | 19:00 - 20:00 | 3 | 9 | Keepers training | ||||||||||
Trainingsdagen
|